Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

Nista protiv tebe wasd, ali strasno me nervira kad ljudi ovako pisu ime tog benda...

 

 

 

jbg brate kad sam pisao onaj post tek sam dosao sa obuke za civilne vojnike, znaci neispavan, a i alergija na nesto (ni sam ne znam na sta) dovelo je do toga da ne gledam sta pisem ........

 

 

 

elem :pivopije::pivopije: ziv bio i sorry sto si se iznervirao zbog neke greskice u kucanjE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da to i što ima da se nadje, to je ono što svako drugi ima...tipa, Mejdeni, Metalika, i tako to.

Zato ja uzimam na koncertima, štampam, ili sama radim. ^_^

Inače, ima u "Felix"-u fin izbor, ali neke majice su im užasnog kvaliteta... Npr. MDB mi posle 2. pranja otišla, a neke, kao In Flames, Therion, Amorphis se drže dobro.

Mene blam više, svaki put tražim Nevermore, sad ću da je poručim, ili je štampam.

 

Ja sam u PG nashla Cannibal Corpse. xD Ali, od tada (a ima par godina) ne mogu da nadjem nishta. Mada, sada cju da ih radim sama, i to zhenske, pa mi necje ni trebati.

 

A ja sa Feliksom imam sasvim dobro iskustvo... Recimo, Gorgoroth majicu nosim jako chesto skoro dvije godine i kao nova je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, ali gdje? :D

gdje se sad prodaju metal majice u našem lipom gradu?

Virus majicu (koju btw jos nigde nisam video) nasao sam preko puta vektrinog trga cini mi se, u nekoj maloj prodavnici CD-ova , zaboravih kako se zove... Uglavnom imaju neke pozerske sranje majice ali moze se naci i koja dobra s'vremena na vrijeme.

Megadeth mi je drug uzeo u, kako on rece, nekom novom trznom centru koji se otvorio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mojih majica...............imam ih 4..................(za sad)................

 

Iron Maiden - Live After Death

Live After Death

Iron Maiden - A Matter Of Life And Death

A Matter Of Life And Death

Metallica - Master Of Puppets

Master Of Puppets

Motorhead - The Best Of

The Best Of

 

Izvin'te na losem kvalitetu slika, slikao sam sa fona............................necu sa digitalcem jer mi napravi da bude velika slika (ne znam tacno koliko MB ali dosta)........................i onda ce mi potrajati upload slika....................

a imam upload 64.......................

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pic0029.jpg

E ovo je majica o kojoj sam rekla na prethodnoj strani, da je nikad nisam videla nigde u prodaji.

I skroz je dobra!

I neverovatan kvalitet sto stampe, sto same majice.

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najz najz :D

Inace nikad pre nisam trcala da uzmem majicu nekog benda a kamoli Maidena ili Metallice, ali ova iznad Run to the hills, bas me uzdrmala kad je videh u radnji. A i jos je Runz jedna od favoritnih pesama mi od Mejdena :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ukinuti taj FELIX, cista pljacka covece...Ali dobro kontam da oni koji imaju i malo pameti da vise ne kupuju tamo....Barem ne kao sto su pre. Majice su ne kvalitetne, stampa takodje, izblede skoro uvek postanu fazon sive jbt....Ovi koji vole malo brutalnije bendove imaju u Mordoru te majice original. Bolje da daju malo jace para za original nego da im se sjebe posle 4 nosenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ukinuti taj FELIX, cista pljacka covece...Ali dobro kontam da oni koji imaju i malo pameti da vise ne kupuju tamo....Barem ne kao sto su pre. Majice su ne kvalitetne, stampa takodje, izblede skoro uvek postanu fazon sive jbt....Ovi koji vole malo brutalnije bendove imaju u Mordoru te majice original. Bolje da daju malo jace para za original nego da im se sjebe posle 4 nosenja.

 

ne lupaj.moje majice pazarene u felixu su kao i kad su kupljene...nit' su se skupile nit' izbledele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam jednu ili dve majice iz FELIX-a i da, izbledele su, ali ono, nista im ne fali...Stare su oko 5-8 godina :D

Ne moze sve da traje vecno, pogotovo ne garderoba :D I pogotovo ne ona koju smo cesto nosili a cesto i prali...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...