Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

Ma idi, koja bi poenta toga uopste bila? Izvrnes je kad je peglas.

 

I da, onaj Pervol je zakon. Ali stvarno. :rockdevil:

 

pa ima poentu to izvrtanje u mašini, ne znam zašto ali ja to uvijek radim hahah. posebno ako je losa stampa.. ako voda prsce na nju onda se polako guli (%

 

btw, ima li neko iskustva sa naručivanjem majica preko neta i koji su to sajtovi.. najgore je što jebeni paypal ne radi u srbiji pff.

Edited by cotoha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, овако...

 

Имам једну баш лепу, оригинал женску мајицу коју сам добила на поклон од рођака из UK. Slipknot, црвено-црна комбинација и онако, суптилно одрађен лого на грудима и леђима. Добила сам и дуксерицу, исту такву. Проблем је што ја не слушам Slipknot, ама баш уопште. :) Знају људи да слушам метал, па ваљда помислили да је све то исто... :)

 

Елем, ја ни мајицу ни дуксерицу у животу нисам обукла, јер ми је заиста глупо да носим мајицу бенда који ми се стварно не допада, а жао ми да ми чаме у ормару. Зато ћу веома радо исте поклонити. Ако овде постоји неки фан који сматра да су му потребне, нека се слободно јави.

 

 

Само да обавестим форумаше да су и мајица и дуксерица пронашле власника који ће их волети. :wub: Ето. Живот је леп. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bre, ruchno operesh, sa Pervolom po mogucnosti, izvrnesh je i osushish (ne po suncu, da ne izblede, ja to uglavnom nocu, shto je sigurno - sigurno). Peglash je izvrnutu zbog shtampe i gotovo... Ja tako radim, i sve moje majice su i dalje super ochuvane, izgledaju ko nove! ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pa ima poentu to izvrtanje u mašini, ne znam zašto ali ja to uvijek radim hahah. posebno ako je losa stampa.. ako voda prsce na nju onda se polako guli (%

 

btw, ima li neko iskustva sa naručivanjem majica preko neta i koji su to sajtovi.. najgore je što jebeni paypal ne radi u srbiji pff.

 

Pa masa ljudi moze da potvrdi da su VisioShop kul, ali sad i ja kad imam par njihovih majica - jesu neke extra, a neke su nista specijalno...

 

 

 

Ima li u Bg-u ili uopste u Srbiji , negde gde mogu da se nabave metal majce , bele boje? Bilo bi to super sad za leto. :)

 

U svim stamparijama gde se stampaju majice...

 

Sad ih ima brdo online...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u tom Visishopu pre neke 3 nedelje naruchio majicu a navodnu bi trebalo da bude isporuchena za 7-10 dana.

Stigao mi je i onaj njihov konfirmacioni mejl,ali mi nisu poslali mejl kada stizhe majica,kao ni samu majicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni majce sa bendovima su obican pozeraj

 

 

 

a dorbo to na neki nacin i jetse pozeraj ali kad nosis majcu svog omiljenog benda...

ja npr imam majcu acdc i cesto je nosim,kupio sam je prije 2 god na kosovu i nekako mi je draga ...

 

Moje:

neve8001.jpg

:wub:

 

 

nije nesto majca

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Ja sam pre 10 godina u 4, srednje furao majicu Megadeth - Hidden Treasures (smrt i dete) i pola profesora se zgrazavalo kad me vide, mislili su da sam neki ludak :D

 

 

I ja sad nosim u skoli Megadjedovu majicu na ledjima mi kosturske glave u tanjiru a napred neki orao . . .Gleda me neki streber i kaze nekoj ludaci 'vidis li to ovo' a ova kaze 'vidim da nepoverujes,grozno' + ja u maskirnim i onako totalno metalski obucen xD Ko ih jebe bas volim tu majicu . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...