Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

Gledala si Maidene na Brave New World turneji ?

Pa ako je starija malo moguce je jer su na toj Brave New World turneji svirali u Budimpesti. Secam se da su neki novinari sa PINK-a isli na koncert i davali intervju sa lica mesta...Secam se ko juce da je bilo a bilo pre 7 godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Jutros sam se iznervirao kada sam zatekao moju majicu Iron Maiden mokru na podu (na plocicama). Moja keva ju je pretvorila u krpu za potiranje il otirach (sta god)... :) :) :)

jes da je majica stara, izbledela i busna na 2-3 mesta al jbg bila mi je draga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek kupim majicu na koncertu kada ima spisak turneje pa je tu i BG, a nosim ih cesto kada sviram, tu i tamo ponekad i ovako, ako je za'fatim iz ormana kad se oblacim, nemam neku za ili protiv politiku, jednostavno, lepa uspomena sa koncetra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda se već negde izjasnih po ovom pitanju, anyway, u životu neću kupiti/obući crnu majicu sa nekim bendom, jer mi je to krajnje idiotski i iskompleksirano. Ovo, naravno, ne važi za Impaled Northern Moonforest.

Zasto ti je to idiotski/iskompleksirano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to je tebi iskompleksirano? :) :)

Ne znam zasto ljudi kazu da je u Felix-u los kvalitet majica... Normalno da nisu bas nesto ali imam 2 majice po godinu i po dana i kao nove su.

 

Imam majice:

 

Iron Maiden - The Trooper

Iron Maiden - AMOLAD

Iron Maiden - Virus

Mayhem - Ordo ad Chao

Mayhem - De mysteriis Dom Sathanas

Megadeth - Rust in peace

Slayer - Orao, ta slika nema ime :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto ljudi kazu da je u Felix-u los kvalitet majica...

Zato sto i jeste. To su majice koje na buvljaku kostaju tacno 120 dinara ZNAM iz pouzdanih izvora da FELIX uzima 200 dinara po majici ako ne i vise. Toliko su uzimali kad je maica bila 590, pa ti vidi. Lopuze jedne.

 

Zato što se takve majice nose kao znak prepoznavanja - da bi ceo svet video kako si ti opak i slušaš taj i taj bend, a i da bi sebi sličnima skrenuo pažnju na sebe. Zaista ne vidim treći razlog.

Pa i ti sad skreces paznju na sebe kako si drugaciji. :bigblue:

Imam par majici koje bas volim da obucem Misfits, Trivium, The Doors, Lamb of God, Dissection... Naravno sve orginali... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...