Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

U odnosu na ponudu koju imaju na koncertima u drugim zemljama (i one koje se mogu naručiti preko neta) očajne.

 

Želela sam pleasure to kill majicu a bolja mi je varijanta da kupim sa dobrom štampom (juče) nego sa nikakvom (Felix, ako i imaju).

 

1200 za bilo kakvu majicu, nije ni mnogo, 15 evra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, na Najlon pijaci (NS) su rock-metal majice po 400 kinti, jes' da su treš, ali potraju par godina ako ih ne razvalite na koncertima........

 

Lazo, kupiću ti jednu sa tvojom omiljenom aplikacijom! :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvu zelenu sa turnejom?? Kad sam ja došla bilo je samo majica sa omotima albuma!

 

Jebiga,ja sam je uzeo oko 4 sata,hahah,jos nisu ni pripremili za prodaju...

Ima turneju iza i glavu sa Enemy Of God-a Revisited...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo, kupiću ti jednu sa tvojom omiljenom aplikacijom! :pivopije: :pivopije: :pivopije:

It's a deal :):rockdevil:

To za onu narukvicu sa Sigeta :bigblue:

 

Ne, bila sam (mislim) posle gansa, kupila sam u CD Pince prodavnici - oni uglavnom kupuju te tour majice ko god dođe.

Aha,OK je Pince :da:

Video sam tamo npr. tour majcu Motley Crue ( :rockdevil: ),sto ne mogu da se setim da sam negde video...

 

Kamo sreće da sam bila na GNR :)

Ima vremena... ;)

 

EDIT:sad sam ti pogledao profil - nisi ti malo mala da ides (sama) u Budimpestu i kupujes te stvari? :bigblue:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Imao: Iced Earth Horor Show, Rhapsody Down of Victory, Megadeth Killing Is My Bussines...nabavicu stogod u skorije vreme nadam se, a planiram da stampam Adagio i Symphony X majicu. :D ili ako neko zna gde ima se kupi, extra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na Malti kupila dve majice: Doors i Led Zeppelin, na bretele. Skoro za dž, jeftinije nego u Felixu. Veličina XS i niko nije hteo da ih kupi pa su spuštali cenu.

 

A da pomenem da je njihov XS kao naš M...? :uhoh:

 

 

Btw. čujem da je zatvoren Felix??

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Оп, трт, мрт, стан' мало... Шта би са треш металом? Сморио већ?

 

Nikako! To što slušam Zeppelin znači da ne mogu da slušam thrash - e to od tebe nisam očekivala :) a i Doors slušam otkad znam za sebe, a thrash tek koju godinu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako! To što slušam Zeppelin znači da ne mogu da slušam thrash - e to od tebe nisam očekivala :) a i Doors slušam otkad znam za sebe, a thrash tek koju godinu ;)

Наравно да не, само сам пре очекивао да ћеш узети неку треш метал мајицу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Матер му, хтео сам да узмем Lääz Rockit "Know Your Enemy" на ибеју од неког Мексиканца, али прима само плаћање у пејпелу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...