Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

evo,koje majice i dukserice njosim:

 

Immortal-Sons of northern darkness

Nattefrost-Satan Terrorist

Gorgoroth-Ad majorem sathanas gloriam

Dimmu-Puritanical

Nokturnal Mortum-Valkyria

Peccatum-Strangling from within

Marduk-Nightwing

Marduk-Infernal Eternal (nazalost,usled okolnosti morao sam da je vratim osobi koja mi je maju poklonila)

Marduk-Fuck me Jesus

Motorhead-Bastards

Bathory-Blood on Ice

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovako, ja imam:

 

Nightwish-2 majice, i uglavnom obe nosim, ali povremeno, kad vozim biciklu ili trchim, ili po kuci

 

Therion-nju sam ranije nosila, i ogromna mi je uvek bila, ali mi je draga,

 

Rhapsody-nju mozda ponekad obuchem

 

Korn-prestara majica, koju sam mozda 3,4 puta nosila u zivotu kad sam bila 7.razred

 

Nirvana duks-nosil sam ga kad sam bila 8.razred, vise ga ne nosim, jer ne slusam vise Nirvanu a i podseca me na neke pozerkice zvane "Nirvanice" pa en bih da iskaljujem bes na jadnom duksu

 

Prodigy-nju sam kupila kada sam bila 7. razred i mnogo mi se svidjala zbog jedne jedine pesme koju sam od njih cula, a zove se valjda(?) Baby's got the temper, ali nisam sigurna da li ej bash takav naziv

 

Sve u svemu ne nosim te majice viose, osim obvako kao sto rekoh po kuci, ili kad idem da se vozim, ili do prodavnioce nesto da kupim, u stvari nikad ih nisam ni nosila na drugaciji nacin, tj. nikad u njima nisam izlazila u grad. I nemam nista protiv njih, ako ih ljudi kupuju zato sto vole grupu ciju majicu nose, a ne ako je kupe da bi postali metalci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest dexter

ej ljudi jel zna neko sta predstavljaju one narukvice sa bodljama u obliku piramida?? Znam da je ovo vise pitanje za "Outfit" ali je on zatvoren pa sam morao ovde. PS sto se majica tice, tu su Metallica 3-4 komada i 2 Nightwish (a u planu je Moonspell, kad budem pri parama).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам набавио ову са мог аватара!

 

 

si istampao u vrapcu,ili sl.?

 

zanima me jer svakog kog poaznajem a da je majicu istampao u vrapcu,zali se,naime,moj ortak je istampao korpiklaani majicu koja otrpilike pokriva 30% majice,tj. mnogo mala slika u odnosu na celu majicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest dexter
Ja cu napraviti The Black Dahlia Murder majicu... posto ovde naravno ne moze da se nabavi... a mrzi me da narucujem...

kako ces "napraviti"? reci mi da i ja uradim. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ali ih uglavnom više ne nosim.....

 

..... Kreator, In Flames, Metallica :redface: , Slayer, Pantera..... Jedino i dan danas nosim Testament majicu sa reklamom albuma ''Souls Of Black'', povremeno obučem i Kreator ''Endless Pain'' majicu.

 

Ne znam, mislim da sam prevazišao taj stadijum... možda ću zvučati krajnje pozerski, ali radije oblačim moje La Costa bluze, nego li metal majice. U suštini čemu svrha izdvajanja i exponiranja, nije uopšte po meni bitno kako izgledaš, već šta slušaš i šta ti zapravo prija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maiden - Edward the great

Priest - Killing Machine, Angel of Retrebution

Motörhead - Hammered

Slayer Eagle

Slayer Live - Unholy Alliance Chapter II - sad ova poslednja turneja

Helloween - World Tour Jan. 2006

Megadeth - Peace Sells

Maiden - Trooper

Running Wild - Under Jolly Roger

Metallica - Master of Puppets

ACDC

...

 

+gomila izandjalih koje su se vremenom i pivskim stomakom omalile ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...