Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

ja sam uzela obicnu crvenu majcu i na njoj izolir trakom napravila logo hladnog piva... Je l' se to racuna? :D

Можда, то су ионако најискреније фановске мајице!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde god nadjes zgodno mesto,

Metal majicu kupi! :D

:) :) :)

Ja sam odavno prestala da brojim koliko ih imam :) :)

I izvora i majica :)

Neke mi sluze za farbanje kose, u nekima spavam, neke nosim na koncertima, neke poklonim, neke dobijem, neke mi skinu sa susila :) :)

:muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate pa to je najpoznatija radnja kod nas jbt kako ne znas gde se nalazi!!!!!???!!!! :confused:

 

Nalazi ti se u Sremskoj ulici gore u onom nazovi ga trznom centru!

 

p.s.- FELIX je sranje!

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mordor ima neke originale iako u to sumnjam ali nema sumnje da su najbolje koje imaju kod nas!

 

Nasa drzava nikad nece imati radnje poput HMV-store ili VIRGIN-store pa samim tim nikad necemo ni imati original majice.A tamo se prodaju.I to u velikom broju.

 

U Londonu ima preko 10,15 radnji koje prodaju samo majice i te ostale metal i rock zajebancije a mi se ovde zadovoljavamo znojnicom SlipKnot-a koja je ocajnog kvaliteta ili npr. kapama sa imenom vase omiljene grupe a cak i na prvi pogled kad vidite shvatite da je logo najpoznatijeg heavy metal benda na sveti(Iron Maiden) uradjen kao da ga je crtao moj brat od 5 godina!Strasno i treba da nas bude sramota sto imam oljude koji se tako zalazu za metal i rock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Задовољавамо се (тј. неки се задовољавају, ја не) зато што је јефтино и што тешко да би неко пречесто купове оригинал добре мајице за 15 евра, колико коштају иначе (у најбољем случају). Скоро сам у Италији видео званичне мајице за 30 евра, па ти види. Ја те паре за мајицу не бих дао!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Holandiji sam davala po 25 evra za majice (mada je moja sestra tamo uzela i jednu KISS za 30e), oko 30 evra mi je izašla Kreator koju sam naručivala preko neta i... mislim da je plafon koliko sam u Budimpešti pukla za majicu - 40 evra. (ženske ofc).

 

Ali za neke poznatije rock i metal bendove (Metallica, AC/DC, Motorhead, Iron Maiden, kao i Hendrix, Zeppelin, rolling stones...) može periodično da se nađu majice u lancima prodavnica poput Hennes&Mauritz (aka H&M) za smešne pare, tipa 10-12 evra.

 

Najjeftinije sam prošla za stvari koje sam štampala u Vrapcu (i za home-made Slayer majicu :mihihi:) skoro džabe :)

 

 

 

Btw da li u Vrapcu sada mogu da se naručuju majice svih motiva i (ako mogu) kako to ispada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i... mislim da je plafon koliko sam u Budimpešti pukla za majicu - 40 evra.

Isto kol'ko ja za moju GN'R majcu sa turneje (isto u Budimpesti)...

 

A ono sto je najgore pre neki dan sam video da mi je keva upropastila tu majcu :(:mad::violent::tehkista:

Ne znam sta joj je uradila,al' sad vise nije crna vec...ljubicasto-bledo-sivo-crno-...nekakva :confused::(:udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto kol'ko ja za moju GN'R majcu sa turneje (isto u Budimpesti)...

 

A ono sto je najgore pre neki dan sam video da mi je keva upropastila tu majcu :(:mad::violent::tehkista:

Ne znam sta joj je uradila,al' sad vise nije crna vec...ljubicasto-bledo-sivo-crno-...nekakva :confused::(:udri:

Možda se žena igrala sa venišem :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.trashmark.de/neuer-shop/index.php?dlink=10250

 

odavde sam naručila jednu majicu kreatora.

 

Drugu odavde http://www.jsrdirect.com/index.asp?Group=KRT

a sad me mogu da nađem link odakle sam tankard naručila :(

 

mama, koliko su sigurne te postarine!? ja onu sa ebaya jos nisam primio :violent:

 

nadam se da si uzela Pleasure to kill ili :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mama, koliko su sigurne te postarine!? ja onu sa ebaya jos nisam primio :violent:

 

nadam se da si uzela Pleasure to kill ili :violent:

Зависи, али ако ти се нешто изгуби знај да су ОВДЕ мазнули.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...