Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

Narucivao sam neke sitnice, majice nisam. Te stvari su bile onakve kakve sam i ocekivao a saradnjom sam zadovoljan posto su bili stvarno ok. Brza i tacna isporuka i sl.

Od majica one bih mozda uzeo neku iz ove kategorije 1390 din., cini mi se da su ok, moze da se probere dosta toga interesantnog.

Eto izmedju ostalih bas Stormwarrior sam gledao mozda da uzmem.

Edited by Zlatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gledam, jes da heding nort jebe keve, al me nervira crveno beli motiv, a na drugoj majci onaj torov chekicj mi ruzhan malo, mogli su neki bolji dizajn da stave.. uzeo bi majcu sa nordern rejdz, pa taman da mogu da nosim na faks (bogoslovija) :D

 

jel ima neko iskustva sa ovim sajtom, jel naruchivao majce ili dukseve?

 

zanima me, jer bi naruchio 4 stvari odjednom, kad vecj ima popust.. razmishljam, 3 majce + duks sa kapuljachom.. a necju da tolko naruchujem ako je neko imao iskustva da im roba ne valja...

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem ti, mislim da su ove skuplje kvalitetnije. Cak mislim da se ta roba prodaje na zapadu, mislim nisam siguran. Roba bi trebalo da stize iz nekog metal shopa/mailordera iz Poljske, Katovica. Na kraju krajeva naruci prvo jednu stvar, manji ti je rizik pa i ako nije kvalitetno neces puci mnogo kinte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Pre par godina prestala da kupujem majice, i sad uglavnom nosim bele custom štampane...

Što se bendova tiče, imam majice Gardijana, Najtviša, Stratovarijusa, Sonate, Ej-si Di-sija, Gansa, Megadeta, Pepersa, Cepelina, Apokaliptike, Ministrija, i ima sigurno tu još štošta, ali sve to nosim baš retko... Više stoje kao "uspomene" na neka druga vremena... :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

nosim,ali ne stalno...iskljucivo lady kroj majice,znaci uske. :razz: imam nargaroth,burzum,satyricon,the stone,behemoth,nocturnal depression...te sam same pravila,tj.dala da se stampaju.iz ranijih dana,tj.ranog detinjstva :mhihi: ,imam i majice gunsa,iron maidena,venoma...isto lady kroj :cool:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima neko iskustva sa ovim sajtom, jel naruchivao majce ili dukseve?

 

Ako jos nisi narucivao. Ja sam kupio kod njih i te poljske i fruit of the loom, fruit su dobre majice a ove poljske su ono neka srednja klasa (ja bih izbegavao te).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...