Jump to content

Glam Metal


LazaGNR

Glam metal je za vas:  

351 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma jednom recju ROKENROL...:)

tu nema mnogo polemike........

Ja najvise slusam glam, i kako neko rece ponosim se time, i obozavam takodje taj stil oblacenja, jer po meni, to je pored muzike najkvalitetniji stil oblacenja koji se danas vraca pod etiketom Fancy ili full..gomila fenserki nose taj fazon, ali ne zato sto ga vole, nego zato sto je grupica modnih kuca tipa armani, guci(ne znam kako se pise:)) i ostali, izbacili, i vratili nacin oblacenja 80-tih u danasnji, savremeni tip koji ni malkice nije menjan sem marke ili nalepnice na odeci......:))

opet to nesto dokazuje, zar ne!?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest stubin87
By the way,ti 'nasminkani pederi' su pojebali u zivotu vise riba neko koliko ste vi puta dosli na YU Metal icon_rockdevil.gificon_biggrin.gificon_smile.gif

 

....epa dragi momce, i ja da imam milione dolara, da znam tako dobro da sviram gitaru, da imam fin glas, da putujem svake godine na desetine zemalja po turnejama, jebao bi 20 puta vise nego ti nasminkani likovi...(inace nemam nista protiv tog pravca, i volim ponekad da ga poslusam)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj dokle ćete smarati sa tim istim stvarima.

Glam - šminka, fensi, šljokice, takav imidz je bio tada.

Tad su i heavy metal zvali rokenrol.

Nije bitno ko šta kako, bitna je zika...Ako valja, sluša se, ako ne valja, zaobilazi se... i jbg...

 

Šta se primaš. Da li sam ja napisao da imidž meni smeta ili da nije cool? Nisam. Nemožeš reći da Enuff Z'Nuff ne liče na žene kad liče. Ako si primetila prvo sam napisao da je pesma sranje što je najbitnije. A to da su Heavy Metal zvali Rock'N'Roll tu si se malo prevarila, baš je bilo obrnuto, sve je bilo Heavy Metal. AC/DC i Guns N' Roses su "bili" "Heavy Metal" do negde '93. Jedan moj ortak ima primerak nekog starog časopisa iz osamdesetih koji se zove 'ĆAO-Heavy Metal' i unjemu su naravno sve sama Heavy Metal imena kao Bon Jovi, Cinderella, Guns N' Roses, Danger Danger, Motley Crue ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

....epa dragi momce, i ja da imam milione dolara, da znam tako dobro da sviram gitaru, da imam fin glas, da putujem svake godine na desetine zemalja po turnejama, jebao bi 20 puta vise nego ti nasminkani likovi...

E pa dragi stubin-e...sta cekas? :lol:;)

 

(inace nemam nista protiv tog pravca, i volim ponekad da ga poslusam)....

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravno danas znamo... nekad se nije obraćala pažnja na to...

Znam da su za odredjene bendove već postojale žanrovske podele, pobogu.. hiljade dokumentaraca govori o tome, ali uglavnom su i muzičari i fanovi vikali "sve je to rokenrol"... u komunikaciji. Na to sam mislila.

 

@Download_manager iskuliraj, niko se ne prima, nisi skontao šta sam htela da kažem, al ajd valjda će se sad skontati, a ako se ne skonta... life goes on :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to da su Heavy Metal zvali Rock'N'Roll tu si se malo prevarila, baš je bilo obrnuto, sve je bilo Heavy Metal. AC/DC i Guns N' Roses su "bili" "Heavy Metal" do negde '93. Jedan moj ortak ima primerak nekog starog časopisa iz osamdesetih koji se zove 'ĆAO-Heavy Metal' i unjemu su naravno sve sama Heavy Metal imena kao Bon Jovi, Cinderella, Guns N' Roses, Danger Danger, Motley Crue ...

 

To je istina.Tada je sve bili karakterisano kao heavy metal.Faster Pussycat i Slayer,White Lion i Sepultura...a bas veze sa zivotom nema.

Motley Crue ima elemenata klasicnog heavy-a u sebi,pogotovo na starijim albumima,tamo bas ima dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

....epa dragi momce, i ja da imam milione dolara, da znam tako dobro da sviram gitaru, da imam fin glas, da putujem svake godine na desetine zemalja po turnejama, jebao bi 20 puta vise nego ti nasminkani likovi...

 

Uuu,da ne preterujes malo? :cool:

 

I inace,taj komentar se odnosio na ono "Nasminkani pederi".Ljudi koji karaju toliko riba,tesko da su pederi. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se primaš. Da li sam ja napisao da imidž meni smeta ili da nije cool? Nisam. Nemožeš reći da Enuff Z'Nuff ne liče na žene kad liče. Ako si primetila prvo sam napisao da je pesma sranje što je najbitnije. A to da su Heavy Metal zvali Rock'N'Roll tu si se malo prevarila, baš je bilo obrnuto, sve je bilo Heavy Metal. AC/DC i Guns N' Roses su "bili" "Heavy Metal" do negde '93. Jedan moj ortak ima primerak nekog starog časopisa iz osamdesetih koji se zove 'ĆAO-Heavy Metal' i unjemu su naravno sve sama Heavy Metal imena kao Bon Jovi, Cinderella, Guns N' Roses, Danger Danger, Motley Crue ...

A Gorki Park? Uostalom sve to moze i danas da se slusa a oni iz podpravaca distorzija motorne testere,mumlam duboko i niko me ne razume sta "pevam" i oni "ala sam brz,jebo mamu ala sam brz" pasce u zaborav istom brzinom kojom su se i pojavili. Uzgred, ko smislja tako idiotska imena tolikim bendovima na mnogim stranicama ovog foruma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Gorki Park? Uostalom sve to moze i danas da se slusa a oni iz podpravaca distorzija motorne testere,mumlam duboko i niko me ne razume sta "pevam" i oni "ala sam brz,jebo mamu ala sam brz" pasce u zaborav istom brzinom kojom su se i pojavili. Uzgred, ko smislja tako idiotska imena tolikim bendovima na mnogim stranicama ovog foruma?

 

Na koja imena mislis?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...