Jump to content

Glam Metal


LazaGNR

Glam metal je za vas:  

351 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bang Tango, Slaughter, Firehouse, White Lion, Skid Row, Bulletboys, Quite Riot, Vince Niel, Faster Pussycat, Dokken, Warrant, LA GUns, RAtt, Winger, Queensryche, Twistes Sister, Poison.......

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Jebote,ne mogu da verujem :icon_eek:

Pa to je the best of 80s jebote :):rockdevil:

Jos im fale Motley Crue,Britny Fox,Cinderella i jos neki i svi su tu...eeeeee :( :( :(

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini,ali Bang Tango,Bulletboys i Faster Pusyycat su po mom misljenju totalno nebitni bendovi(na stranu to da li ih volim ili ne)...a zasto Quiet Riot,Ratt,Skid Row i Twisted Sister jos sviraju,to samo oni znaju

 

Jebiga, sta drugo da rade. Zive od live svirki, nije neka lova ali alternativa im je regular day job. Citam nedavno pjevac Slaughtera kaze kako su prezivljavali 90-te svirajuci u zemljama Jugoistocne Azije, Indija itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo rečeno...!!! :pivopije:

 

Da su neki nebitni - tačnije mali i muzika im je prežvakana - slažem se, ali opet ostaje kao stvar ukusa. A da je dogadjaj extra - jeste :D

 

Mislim Firehouse, White Lion, Skid Row, Bulletboys, Quite Riot, Vince Niel (pevač Motley Crue-a), Dokken, Warrant, LA GUns, RAtt, Winger, Queensryche, Twistes Sister, Poison....... ovo je sasvim dovoljno čuti i biti happy :D

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo rečeno...!!! :pivopije:

 

Da su neki nebitni - tačnije mali i muzika im je prežvakana - slažem se, ali opet ostaje kao stvar ukusa. A da je dogadjaj extra - jeste :D

 

Mislim Firehouse, White Lion, Skid Row, Bulletboys, Quite Riot, Vince Niel (pevač Motley Crue-a), Dokken, Warrant, LA GUns, RAtt, Winger, Queensryche, Twistes Sister, Poison....... ovo je sasvim dovoljno čuti i biti happy :D

 

Pa ja bih rado otisao na taj festival iako ne mogu reci da sam neki veliki ljubitelj White Liona, Wingera, Firehouse, Dokkena...ali imali su oni svi nekih svojh pet minuta i sigurno je ih fino vidjeti uzivo. A da su mali u odnosu recimo na Van Halen ili Motley Crue je sasvim ocito, vise dodju kao bendovi B i C kategorije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja bih rado otisao na taj festival iako ne mogu reci da sam neki veliki ljubitelj White Liona, Wingera, Firehouse, Dokkena...ali imali su oni svi nekih svojh pet minuta i sigurno je ih fino vidjeti uzivo. A da su mali u odnosu recimo na Van Halen ili Motley Crue je sasvim ocito, vise dodju kao bendovi B i C kategorije.

Iskreno brate meni je drago sto ih retko ko slusa, jer ne moraju da mi se ogade kao Whitesnake..oni jesu dobri i necu da ispada da nesto serem, ali svako ma koga god da pitas(pogotovo devojke) sta slusa, a pritom je u rock fazonu..znas dalje...

Po meni bilo bi dobro da se napravi neki glam festival pa da se svi ti bendovi dovedu ovamo...a btw. voleo bih i ja da sam tamo, jer je to skup mojih omiljenih bendova, iskljucujuci Firehouse(od njih sam cuo par pesama)..ali npr da u White lion-u svira Brat Vito...i jos kad bi se ubacio pored mojih omiljenih Halen-a Extreme, i Lynch u Dokken...meni bi bio najjjjjjjjjbolji rock spektakl :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu se složiti VIŠE sa vama :D

Apsolutno bi to bio PUN POGODAK! Baš pravi rock spektakl, a pritom i kvalitetna stara škola :D

Jedino od ovih bendova:

Bang Tango, Slaughter, Firehouse, White Lion, Skid Row, Bulletboys, Quite Riot, Vince Niel, Faster Pussycat, Dokken, Warrant, LA GUns, RAtt, Winger, Queensryche, Twistes Sister, Poison.......

ne slušam Bang Tango, Bulletboys, Faster mi nikad nisu bili ništa specijalno, tako da otpadaju i Poison tu i tamo mogu svarim...White Lion je imao svojih uspona i padova (to više subjektivno mislim) i eto... :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vishe bi se postiglo ako bi bila meshavina starih snaga ( Poison, Cinderella, Britny Fox, Steelheart etc. ) i novih ( Hardcore Superstar, Crashdiet, Lordi etc. ).

 

Ali svejedno, otishao bih na koncet bilo kog benda koji je omenut u ovom topicu, tako da...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini,ali Bang Tango,Bulletboys i Faster Pusyycat su po mom misljenju totalno nebitni bendovi(na stranu to da li ih volim ili ne)...

Pa to ti kazem - tebi su mozda nebitni (subjektivno misljenje),dok su drugima bitni (objektivno misljenje :bigblue: ) :D

 

 

Kad sam vec pomenuo Quiet Riot,juce je umro Kevin DuBrow,jebiga :frown:

R.I.P.

 

 

Koji djavo "Queensryche" trazi medju glam bendovima?

Pa takav je festival :lol:;)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
100 % glam and sleazy hvala bogu da ima jos ljudi koji ovo slusaju

 

Eeee... razocaravas me, pa vidi kolko na je :muzicar: Lepo moj signature kazuje: RAWK N ROLE IN MY BLOOD & GLAM METAL 4EVER

Ma uglavnom ljudi nece da priznaju da slusaju glam, pa ga zovu hard rock ili rock ili ko zna kako... A SVI SLUSAJU GLAM. Niko me nece ubediti da ne voli Living On A Prayer, Poison ili Here I Go Again...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj dokle ćete smarati sa tim istim stvarima.

Glam - šminka, fensi, šljokice, takav imidz je bio tada.

Tad su i heavy metal zvali rokenrol.

Nije bitno ko šta kako, bitna je zika...Ako valja, sluša se, ako ne valja, zaobilazi se... i jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...