Jump to content

Glam Metal


LazaGNR

Glam metal je za vas:  

351 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E sad se ubijam od White Liona, evo slusam i gledam ih na Youtubeu. Asu dobri!!!

Naravno da su dobri, pa nisu za dzabe pored halena omiljeni bend!!!!imam neka 2 koncerta u NY i Japanu...nisi svestan koliko su dobri....e da imam i mp3 :rockdevil::pivopije:

ali ovo nije tema Lajonceta

Edited by black_bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekli su da mora da im je neki KGBov agent koji zivi u SAD pisao tekstove, posto je cisti engleski, uz to jos i koriste sleng i americhke izraze.

Znači Jon Bon Jovi je bio agent KGB krajem osamdesetih? Uvek mi je bio sumnjiv... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam taj Moscow Music Festival i pravo da vam kazem niko me na njemu nije posebno odusevio. Da Bon Jovi zna da peva uzivo verovatno bi bili najbolji. Cinderella je svirala previse balada. Skid Row su bili ok, pogotovo oni klipovi izmedju pesama. Ma onaj lik sto svira Hound Dog je bio najbolji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam taj Moscow Music Festival i pravo da vam kazem niko me na njemu nije posebno odusevio. Da Bon Jovi zna da peva uzivo verovatno bi bili najbolji. Cinderella je svirala previse balada. Skid Row su bili ok, pogotovo oni klipovi izmedju pesama. Ma onaj lik sto svira Hound Dog je bio najbolji

 

Ozzy, Scorpions, Motley Crue i Cinderella su, po meni, tu vrlo dobri.

Bon Jovi, Skid Row i Gorky Park zvuce prosjecno.

Ali cijeli dogadjaj je extra, jeste da su svi bili drogirani a kao cilj festivala je bila borba protiv droge tj. Doc Mcghee je morao nesto da odradi za kaznu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како није могуће, Арија је своје албуме продавала у по 10-так милиона примерака, иако од тога нису видели много пара, јер је све ишло државном издавачу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Millica_Sixx

Lichno najvishe slusham glam/hair/sweet metal, kako god ga zvali... I ne mislim da je muzika koju su stvarali bendovi tog pravca manje kvalitetna od bilo kog drugog... Bendovi kao shto su Motley Crue, Skid Row, Twisted Sister su zaista odlichni i ja stojim iza svog mishljenja... :razz: I ti bendovi nikako ne bi smeli biti markirani kao "pederasti"...

Samo pogledajte da Pantera koja je poznata po trash metalu vuche korene iz glam benda... Toliko. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...