Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Lepo je cuti to. I lepo je cuti da je neko slusao to glasanje, posto ja nisam. Moram uzeti od Olge snimak emisije da cujem kako je sve islo.

e da kad ce album???znam da je bilo neke price o albumu???

 

znaci razmisaljam kako mi se slusa spejs i(n)ter i kao imam negde na kompu a mrzi me da trazim,e da kao imam na mp3 bio mi ukljucen radio,cujem ja hit ono ovo...i hahahha krece spejs iter-spejs iter...i poceo sam da se cepam od smeha...i ono kao slusao do kraja...i pobedi spejs inter...lol...ali znaci koje su sanse da se to desi...blah...e rna ti si mi komsija znas to???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, Vozdovac je sirok pojam. Jesi li bas blizu, jer to znas, ili nagadjas zbog ovoga sto je u profilu?

 

Pricalo se ovde dosta za album, ali izgleda nisi bas pratio. Snimamo ga sad krajem januara-pocetkom februara, a izdavanje najdalje negde do jula. Sutra i prekosutra bismo trebali da odemo da snimimo nou pesmu 'Crush, Kill, Destroy', koja ce biti na drugom albumu, pa cim bude kompletno gotova bacicemo je na nas sajt.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, Vozdovac je sirok pojam. Jesi li bas blizu, jer to znas, ili nagadjas zbog ovoga sto je u profilu?

 

Pricalo se ovde dosta za album, ali izgleda nisi bas pratio. Snimamo ga sad krajem januara-pocetkom februara, a izdavanje najdalje negde do jula. Sutra i prekosutra bismo trebali da odemo da snimimo nou pesmu 'Crush, Kill, Destroy', koja ce biti na drugom albumu, pa cim bude kompletno gotova bacicemo je na nas sajt.

nisam bio na forumu jedno vreme...jedva cekam da cujem novu pesmu..xD

 

cini mi se da sam te video kod blagoja jedno jutro...ono...mora da si se skoro doselio cim jedes tu(ili te roditelji nisu naucili kad si bio mali sta god radio ne jedi kod blagoja...)...hahahahah...znas ima jedna pesmica pekara kod blagoja blagoja blagoja sva su cuda moguca...xD ja sam ziveo u kraljevackoj do pre koju godinu...

Edited by @@

Share this post


Link to post
Share on other sites

sharkey: ''Иначе, једно питање за цео бенд: ДА ЛИ ВИ ЉУДИ ЗНАТЕ ДА СТАНЕТЕ!? (или пеглате док не срушите простор у коме свирате)

 

Jes, i ja sam se na sred svirke u Indjiji nesto zamislio: cela svirka tu-pa tu-pa tu-pa tu-pa....ili da se kolju ljudi ili da stoje...sh' znam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A po poslednjoj informaciji koju dobismo sinoc, usli smo u uzi izbor od 3 benda za izbor domaceg hita godine, zajedno sa Antologijom i Bjesovima! Da izgubim od nekog od ta dva benda, vala ne bi mi bilo zao. I ovo je vec do jaja uspeh. Ako ne ove, sledece godine smo hit godine, kada prispe ceo album za puscanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji flash, ucinilo mi se da pise da menjate ime u spajs grls. Stao mi je dah!

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

:lol::lol::lol:

 

:D:D:D

 

dobre cice, trece mesto, kaze rna

aj nek je, zasluzili ste napokon neko mesto posle toliko godina...

 

docekali neki i to

 

:rolleyes:

:uhoh:

:no:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...