Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

То се подразумева. Него, све ми се чини да су рођена два чудовишта, пошто су данас на проби певали (ехм, мало тешка реч, пре ће бити - драли се) и где треба и где не треба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То се подразумева. Него, све ми се чини да су рођена два чудовишта, пошто су данас на проби певали (ехм, мало тешка реч, пре ће бити - драли се) и где треба и где не треба.

Ako, ako, šta je thrash bez derendžanja? icon_smile.gif Najozbiljnije, mnogo mi se sviđa kako su se uklopili... icon_da.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Него, све ми се чини да су рођена два чудовишта, пошто су данас на проби певали (ехм, мало тешка реч, пре ће бити - драли се) и где треба и где не треба.

A mozda se to oduvek krilo u njima ph34r.gificon_smile.gif ...Na foru dr Dzekila& Mr Hajda...

 

Elem, ne cuh vas sa tim pojacanim biggrin.gif vokalima, ali se nadam da ce biti prilike.

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, за све оне који нас цимају и питају кад ћемо свирати у Београду, следеће недеље, у четвртак 1. јуна гостујемо на демо мастерсу ауторских бендова у СКЦ-у. Појма немам ко још свира, али данас смо званично позвани.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Отприлике ћемо бити последњи, кад год то било. Колико сам ја информисан, сви бендови до сада који су наступали као гости, тј. Underdeath и Flush, свирали су последњи. Кад је то тачно, немам појма.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel` bilo onog cuvenog zavrsetka Overkill-a laugh.gif ? Posto ga nisam cula... icon_frown.gificon_smile.gif

Al` je zato ostatak svirke bio super (ako izuzmemo peh sa strujom ph34r.gif )...

 

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Није било краја те песме. На крају иде 4 пута узвик 'Overkill' и негде на трећем је нестало струје. Само нама може тако нешто да се деси, као онда када је лик поломио ногу док смо свирали 'Over The Wall', па нам мурија прекинула свирку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто? Мислиш да је лоше урађено на снимку, или мислиш да није могуће репродуковати то уживо?

Ја бих само рекао да је често рефрен звучао боље уживо него на снимку. На оном живом дему, што може да се скине са нашег сајта, све песме вокално боље звуче него на овом дему.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je na snimku uradjeno ok, pogotovo mi se svidja taj deo kad pevac ode u "nebesa" i odradi bombs away, samo mi se cini da je to jako zajebano reprodukovati. Poslusao sam i live, i primetio sam da pevacu malo prsne glas u par prilika, iskreno, vokal mi je bolji na demu.

 

Al inace, svaka cast, nadam se da cu vas slusati na exitu, pa da cete me razuveriti. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знаш шта је занимљиво на том живом дему - да ми је вокал пукао једном, али на тотално небитном месту где и нема неке висине. Мислим да ми се сигурно два пута десило да ми је глас пукао у рефрену те песме: у финалу Гитаријаде (то је онај живи видео снимак на дему) и у Лозници ове године у фебруару. Оба пута сам био гадно прехлађен и до самог почетка обе свирке сам једва говорио. Вероватно је био још неки пут, али сад тренутно не могу да се сетим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зна, а ту песму је у оригиналу Шеперс певао, тако да је разумљиво што Каи пукне. А песма је досадна. првобитна идеја је била да је обрадимо у нашем фазону, али реко' што да се зајебавам с туђим песмама кад могу да напишем своју. Ускоро други део, тј. 'Space Eater 2' (The continuing saga of the black hole). icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...