Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Ракија је радила пре него што смо кренули, а кад смо стигли тамо мислим да је пиво у једној од српских престоница сока од хмеља било неизбежно зло! И после ме људи питају штоц не пијем!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја само да обавестим рају да у суботу, 24. јуна, свирамо у СКЦ-у у оквиру промоције компилације Демо мастерс бендова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад већ питаш, да ти рекнем. Чим буде било пара, ето и албума, или ако нам неко буде дао студио за бадава, да не кажем за џ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja samo da narucim muzicku zelju - ako moze afterlife posto je prosli put niste svirali icon_biggrin.gif

Извини, Мајо, али кад нам дају 4 песме (свирали смо 5, хехе... ваљда су се забројали) радије свирамо нове да се људи упознају и са њима. Само не могу ове бандоглавце да нагаоворим да свирамо чешће 'Death From Below'.

Кад будемо имали самосталну свирку свираћемо их све и вероватно сијасет обрада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je juce najbolje legla "space eater", inace stvarno nemam nikakve zamerke, samo nastavite tako icon_rockdevil.gif

@RNA - nema problema... moram samo da pitam koja je ova druga pesma koju ste svirali, posto stvarno nisam cula sta si rekao... overkill sam prepoznala icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је фамозна 'The One' за коју сам ти давао упутства о препознавању. Мало онако вуче на панк, али је и стари Overkill тако звучао, а поента је да песма буде баш у том фазону.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bole(vidim da si tu),evo,i ovim putem da ti se zahvalim na reh.tape.Ovo ce biti kult za 20 godina icon_rockdevil.gif Nema,sve pesme su vam stvarno extra,favoriti

 

-Operaphobia - ne znam da li kenjam,nisam bas neki strucnjak za thrash,ali mozda mi malo ima NUCLEAR ASSAULT vibe,brza mjuza i saljiv text.Da li kenjam?Ne znam.U svakom slucaju - superiska

 

-Deceitful Eyes - super su ti vokalne melodije,refren isto

 

-The One - stvarno vuce na Taking over/Feel the Fire kvlt,ali ne smeta.

 

I B strana - Nocturnal i Evil Angel - hvala icon_rockdevil.gif

 

Da se revansiram,ocekuj kad se vrnem u BG jednu finu MP3cu punu zanimljivih stvarcica

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ту сам ту сам, спреман да одговорим, само сам мислио да си можда и раније оставио импресије о овој казети.

 

-Operaphobia - ne znam da li kenjam,nisam bas neki strucnjak za thrash,ali mozda mi malo ima NUCLEAR ASSAULT vibe,brza mjuza i saljiv text.Da li kenjam?Ne znam.U svakom slucaju - superiska

Не кењаш, текст је рађен по стварном догађају, Карло је био инспирација. Како ми је испричао шта му се десило кад је био клинац, ја сам одмах испалио назив песме и обећао му да ће бити као прављена за њега. Видео сам мало да ухватим Slayer брзину, а текст говори сам за себе.

 

-Deceitful Eyes - super su ti vokalne melodije,refren isto

Е, вала, драго ми је да се неком свиђа и ова песма. Мислим, не слаже се баш са остатком нашег опуса, јер је тотални US power metal, али ја обожавам ту музику, па ме мало и заболе. Уосталом, није на измет убацити разноврсности.

 

А Overkill... Мислим да је мој фанатизам према том бенду одавно познат, тако да не треба да чуди што имамо песму која се тако зове (али не говори о бенду, већ је еколошка) и другу која вуче на њихов звук.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu ovo neke nove pesme? icon_confused.gif

Ха, та ти је добра! Зар ти звучи као назив неке од наших песама? Мислим, нисам толико заглибио у андерграунд да правим песме са таквим називима (само слушам такве бендове, хех).

Као што сам најавио неколико пута, нове песме ће бити сигурно 'Crush, Kill, Destroy' и 'Say Your Prayers'. Не брини Мајо, бићете сви благовремено обавештени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ха, та ти је добра! Зар ти звучи као назив неке од наших песама? Мислим, нисам толико заглибио у андерграунд да правим песме са таквим називима (само слушам такве бендове, хех).

pa jbg, mislila sam da je covek recimo pomesao evil angel sa merciful angel icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево пар најавица за концерте у скорије време. Прво иде 21. и СКЦ, ваљда наставак промоције оне Демо експрес компилације. Потом иде 29. и Сремска Митровица, неки фестивал где ће још свирати и M.A.D./Goya и Underdeath. Можда се између угнезди и Бела Црква, али то морам да проверим.

 

Још неколико занимљивости и новости из нашега кампа. Драги басиста Карло нам данас пали за Немачку, па му тим пводом желимо сви од срца срећан пут и да нам се врати што пре, за тих неких 10 дана. У међувремену, његове обавезу у нашем бенду ће обављати драги нам колега Герогеригегеге.

 

Нажалост, морали смо да одустанемо од наступа на сутрашњем фестивалу у крагујевцу, иако мислим да смо најављени, јер није било пара за путне трошкове, а и ми смо тренутно шворц, а ни воз до КГ није јефтин да бисмо могли бар тако да отпутујемо. Шта да се ради, другом приликом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...