Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Зна, а ту песму је у оригиналу Шеперс певао, тако да је разумљиво што Каи пукне. А песма је досадна. првобитна идеја је била да је обрадимо у нашем фазону, али реко' што да се зајебавам с туђим песмама кад могу да напишем своју. Ускоро други део, тј. 'Space Eater 2' (The continuing saga of the black hole). icon_wink.gif

Ma znas kako on je uvek peva odlicno ali taj put je ceo koncert tako mutirao da bi ga na Future Worldu zamenio Andre Matos...da li je bio bolestan ili sta vec ne znam...

...A inace vas Space Eater super pesma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала, мислим да ће и ова наредна бити исто тако добра. У међувремену ће вероватно бити готова и 'Say Your Prayers', тотални Agent Steel од песме, а и 'Crush, Kill, Destroy' (која нема везе са истоименом нумером Armoured Angel, ако је неко чуо њихову).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, заиста занимљиво. На Мetal Нammer сајту је постављен даунлоуд за 'Bombs Away!', а да нас нико није ни обавестио, а камо ли питао. Питам се која је верзија стављена, да ли су прелинковали ону са нашег сајта или су ставили демо верзију.

И већ 12-торо људи је скинуло песму. Ко зна, можда буде неке користи од овога.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirka je bila odlicna! moram pre svega reci da me je iznenadio repertoar pesama icon_surprised.gif bas je ispala fora sa maidenima jer smo svi bili juce u tom fazonu icon_smile.gif ova nova stvar je jako dobra! narocito mi se svidjaju prelazi icon_biggrin.gif nego, moram da pitam koje ste jos pesme svirali izmedju te i operaphobie, posto nisam gotovo nista prepoznala icon_redface.gif jbg, namnozile su vam se autorske pa covek vise ne moze da se snadje icon_smile.gif

pozz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, 9 наших песама има сад, није шала. Што се Мaiden-a тиче, било мало људи, па реко' 'ајде да се зезамо. После тога су ишле: 'Overkill', 'Death From Below', 'Deceitful Eyes' и 'Operaphobia'. Ваљда нисам ништа побркао.

Најјачи је био онај пијани лик који је стајао до бине. Зове ме кад смо завршили и пита: "Брате, знате нешто од Нирване?!" Хтео сам да умрем од смеја. Он 'ладно није ништа чуо шта смо свирали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole Bole, ne samo da si propustio da pomenes juce da je The One takodje premijera (nismo je svirali u Beogradu) nego si je i sada izostavio iz spiska.

Elem, red je bio: Running Free, Overkill, Death from Below, The One, Deceitful Eyes, Operaphobia. Eto tako, bilo malo ljudi i bilo kasno, ali samo se mi ekstar proveli. Hvala svima koji su ostali cuti nas.

E da, i ovo je prva svirka od kada postoji Bombs Away da njome nismo otvorili.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

...и да је нисмо уопште ни свирали.

Мајку му, нисам мислио да смо свирали 6 песама. Ето ти, никад није касно да човек уочи неке ствари.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најјачи је био онај пијани лик који је стајао до бине. Зове ме кад смо завршили и пита: "Брате, знате нешто од Нирване?!" Хтео сам да умрем од смеја. Он 'ладно није ништа чуо шта смо свирали.

ne seri icon_smile.gif ja pomislih da vam je to neki fan, posto je covek bas delovao zainteresovano! icon_smile.gif

pa da, nije ni cudo sto nisam prepoznala the one kad je nikad nisam ni cula icon_smile.gif e sad mi je lakse icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево ти рецепта за препознавање 'The One'. Узмеш Overkill албум "Taking Over", много пута добро преслушаш песму 'Fatal If Swallowed' и кад на нашој свирци чујеш једну која личи на њу, а личи (није иста и није украдена), знаћеш да је то 'The One'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хоћеш да ти доставим снимак пробе на којој смо свирали све песме? Онако, солидан је за један снимак пробе, а и то ти је прави underground - rehearsal tape.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi Space Eater-ovci,

 

Pise vam vas fan zbog koga vas je najverovatnije Dzet zvao u mnozini i koji se progurao u cetvrtak na svirci icon_wink.gif kako bi vas posmatrao iz prvog reda! HEHE! Ma bili ste mi kao i uvek bombasticni i harizmaticni i super je to sto vas je bolelo uvo sto nema publike! U svakom slucaju, ja sam se super provela i nisam subjektivna jer u bendu svira moj omiljeni basista! Nego, morate mi uciniti uslugu i naterati Karla da pridje devojci i da je pita da li bi bila voljna da joj isti pokaze kako se slazu piskote! icon_rockdevil.gif U svakom slucaju imate moju podrsku i samo napred! Pozdrav!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Dragi Space Eater-ovci,

 

 

Pise vam vas fan zbog koga vas je najverovatnije Dzet zvao u mnozini i koji se progurao u cetvrtak na svirci icon_wink.gif kako bi vas posmatrao iz prvog reda! HEHE! Ma bili ste mi kao i uvek bombasticni i harizmaticni i super je to sto vas je bolelo uvo sto nema publike! U svakom slucaju, ja sam se super provela i nisam subjektivna jer u bendu svira moj omiljeni basista! Nego, morate mi uciniti uslugu i naterati Karla da pridje devojci i da je pita da li bi bila voljna da joj isti pokaze kako se slazu piskote! icon_rockdevil.gif U svakom slucaju imate moju podrsku i samo napred! Pozdrav!

Oooo sreco, pa doslo vreme da i tebe dozivim na yum-u, inace, ovo sa tortom i piskotama je postalo qlt pre neko sto je i izgovoreno, ali dobro, bice prilike jednom, obecavam i tebi i sebi. Elem, ajd kao sad da ti se i javno zahvalim na pohvala, podrsci i kolicini puta ostajanja da nas slusas i kad sviramo poslednji i to od 14. jan. 05. tj. od samog pocetka.

 

 

@Gera: Eh brate mili, ovo je moja omiljena pevacica i veliki prijatelj, Mrjana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Da Karlito, definitivno si zaceo kult! I veruj mi da ce te nadziveti! Znas ono kao, kad ne budes vise na ovome svetu, puj puj, daleko bilo, jos dugo ce nastaviti da se prica o decku koji je, ne samo unapredio muvanje, vec ga doveo na sasvim novi nivo...joj kenjam jel da? U svakom slucaju bih se zahvalila Jaymz-u za ovo curice, jer me od skoro sva decurlija u naselju oslovljava sa "TETO" no.gif Ma ljudi, ja nemam nista vise da kazem osim u zdravlje pivopije.gif i! Pozdrav svim fanovima i samom Space eater-u!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja reko ,ne bi bilo lose da obavestim da cemo svirati u petak 09.06.2006. u Beceju, kao i 10.06.2006. u Apatinu.Posle toga ce najverovatnije uslediti pauza u svirkama zbog ispita, rada na sledecem demo izdanju(ko zna, mozda izdamo 10 demoa pre albuma), pa onda godosnji odmor... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прошла супер! Било у почетку мало људи, али касније се скупило, таман кад смо ми свирали. Касно је све почело јер смо касно кренули, па касно стигли, па док је све намештено... тако да је сваки бенд свирао по 4 песме, јер је било 12 бендова, али опет је било супер. Далеко боља атмосфера него у Бечеју. Тамо сам полагао велике наде, а било је МРТВО!

Underdeath је најављен да ће свирати, а знаш да је Гера јавио на њиховој теми још пре неколико дана да ипак неће ићи. Ипак је пола бенда било са нама: Ђига, наравно, и Гера, опет наравно. Било неког срања, туче, не знам све детаље пошто нисам био присутан. Информисан сам о томе тек на крају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Underdeath је најављен да ће свирати, а знаш да је Гера јавио на њиховој теми још пре неколико дана да ипак неће ићи. Ипак је пола бенда било са нама: Ђига, наравно, и Гера, опет наравно. Било неког срања, туче, не знам све детаље пошто нисам био присутан. Информисан сам о томе тек на крају.

cek, nije valjda pretucen neko iz underdeath-a? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да није. Не знам тачно целу причу, али наводно је неко из наше експедиције мувао девојку неког типа оданде и он, наравно, почео да прети, а овај наш му завали криглу у главу и мурија га покупи. То ти је резиме приче због које смо у повратку каснили пола сата.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...