Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Iskreno, nisam mislio da ce se jos neko sloziti sa tobom, ali eto. Pomenuo nas je posle u jednom intervjuu koji je davao za madjarski zin Stygian Shadows, a kao gitarista benda Hellish Crossfire, koji takodje izdaje za I Hate Records. Tamo je pomenuo ceo spisak dobrih novijih bendova i pored naseg imena u zagradi dodao "the new Nuclear Assault". Mislim, meni je to poredjenje super, nemam sta da se bunim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavi pesmu "War Party". Uvod je isti, glavni riff je isti... Onaj deo kad se završava solo, pa kad jedna gitara svira zavijanje, a ostali sviraju riff je IDENTIČAN!!! Kad sam slušao, zaboravio sam šta slušam, i bio sam u fazonu, samo sam iščekivao da krene refren "COME, JOIN THE WAR PARTY!!!" i onda sam se setio da to nije to... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ti da ne volim Gwar i da ih ne slusam i ne vidim u cemu je poenta sad da nabavljam pesmu i da je poredim sa nasom, kad to nije odatle. Verujem ti na rec da lici.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada ce likovi da traze/pricaju gluposti ovde umesto da hvale sjajan DOMACI bend koji je uspeo da se probije na strano trziste sa svojom materijalom !!

Svaka Vam cast momci na poduhvatu, tako se to radi!! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ljutim se ja, Bole. U krajnjoj liniji, nije toliko ni bitno. Buca je smislio jedan rif za pesmu koji je gotovo isti kao jedna pesma od starog Rapid Force-a (iz demo perioda), a nije slusao ni noviji Rapid Force, a kamo li stari. Takodje, jedan Nemanjin rif je kao da je iskocio iz pesme 'Coma' od Overkill, a on je nije nikad slusao. Sve se to da lepo uklopiti, pa se ni ne primeti.

Hvala ti na lepim recima.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, to su stvarno gluposti. u eri kad se svi trude da budu originalni (khmm, nekad i po svaku cenu ph34r.gif ), ko jos pomislja na kradju? i hatred ima jedan rif iz therion-ove "secret of the runes" u "picture on the wall", pa se kladim da pomenutu pesmu u zivotu nisu culi... icon_smile.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, dajte ljudi!

 

Pa, ko ce danas napraviti nesto totalno novo?!

 

Mada, sigurno ima jos stosta u metalu da se kaze..

 

Nego, jeste li nasli studio?

I zasto po svaku cenu mora da bude kod nas?

 

Mozda je glupo sto pitam, ali da li imate neki budzet od izdavaca?

PoZ!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne mora da bude kod nas, ali nemamo para da idemo bilo gde. Budzet koji cemo dobiti od izdavaca ce biti dovoljan za pokrivanje troskova ovdasnjeg studija. Ljudi su nam lepo obajsnili da ne bi izdvajali vise novca za debi album nekog benda, jer bi im bio preveliki rizik. Mi smo ionako poprilicno nepoznat bend napolju, znaju nas samo u odredjenim underground krugovima u kojima sa ja krecem. Za pocetak ce to biti i vise nego dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno ne ocekujem bas toliki uspeh. neka budemo ka sto je The Stone sada i meni je super. Ako moze bolje, naravno da se necemo protiviti.

Ja mislim da bismo mogli solidno proci u Japanu, jer I Hate ima nekoliko partnera tamo. Ne verujem da ce to biti dovoljno dobro da bismo tamo roganizovali neku turneju. Ja sam ionako mojima preporucio da odemo do Bara, ukrcamo se na neki brod koji plovi do Osake ili Jokohame, da cistimo palubu i gulimo krompir za prevoz Kad stignemo do Japana napravimo dvogodisnju turneju, pa na isti nacin nazad/ icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u svemu tome ako izdate nešto na vinilu javi mi se odmah da uzmem bar 50 kom da malo rasturim ovde.

Iz izdavacke kuce su rekli da ako bude lepo islo CD izdanje da ce uraditi 500 kom. ploca, a mi bismo taman 50 valjda i trebali da dobijemo. Ali, o tim potim, to tamo sledece godine, prvo dok snimimo album za CD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam danas pesmu Operaphobia.

Svidja mi se puno, tj. rifovi su mi ooodlicni!

Samo kanda fali dupli bas bubanj.

Kanda se nije cuo. Karlo ga je iskucao na kompu. Hocu reci, tu pesmu smo snimali kod njega na kompu, cisto da vidimo kako ce da ispadne, a onda smo je stavili na sajt da bi ljudi imali odakle da je cuju do izlaska albuma.

Inace, Vlado, mi ni nemamo dupli bas bubanj. Djiga za sada svira samo jednu pedalu, ali ce se to najverovatnije promeniti do kraja godine. Na albumu ce biti duple pedale, posto ce nam Jeki snimati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Braaate!

NA KOMPU?!

Pa, moram reci, mislio sam da je neki studijcic il` nesto (kontao sam odma` da nije bas bas snimak zbog bubnja i maaalko prenaglasenih efekata na vokalu/zvrndavog basa).

ALi..

 

Svaka cas`!

 

Evo pivopije.gif

 

Nego, to, to!

Obavezno dupla pedala na albumu!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, rekoh, pokusavali smo da vidimo kako ce da ispadne. Karlo se malo ucio programu, ne znam kom. Vidis kakve su gitare ispale, nekako suplje.

Meni se efekat na vokalu svidja, barem na toj pesmi, posto je skoro svo pevanje visoko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da snimamo album, sledeca pesma koju cemo raditi kod mene ce biti

"crush kill destroy" a planirana je za drugi album, bubanj ce ostati kucan, ali ce sve ostalo biti mnooogo bolje, sve sam vec isplanirao kako da snimamo, komsije ce malo da boli ali jebi ga, samo da se zavrse mrtvi ispiti i sranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od srede, kad se meni i (jos bitnije) Buci zavrse ispiti, nesto sam s njim pricao da je bolje da to snimamo kao demo za 2. album, dobro, nismo jos ni prvi poceli da snimamo, ali nema svrhe praviti demoe za pesme s prvog koje ce se cuti za 6 meseci u albumskoj verziji.

Elem, danas sam na tekmi bio sa pola Hatered-a(Gera i Filip) i pricali smo oko humanitarne svirke u dangubi u novembru i oni su za, samo da porazgovaraju s Mladenom i Davidom. Veceras idem u dangubu na svirku pa cu se raspitati o slobodnim terminima i uslovima pa da napravimo taj picvajz konacno. Mogli bi i Magmu da zovemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...