Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

dobre,bre,gde su odgovori za vju?

Cestitke za ugovor,nek se za vas daleko cuje!

Ja zapalih kuci, pa nisam stigao da posaljem utiske, ali mislim da reakcije ova gornja dva clana benda dovoljno govore.

Hm, pa cuce se do nas bar do Japana. Uostalom, skoro nas je kontaktirao neki nas tip iz Sakramenta, onog u Kaliforniji, tako da smo stigli i do tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas si stur, Buco. Dakle, svirka tako-tako, gresili smo svi. Ali, ATMOSFERA! Nikad nismo svirali pred ludjom publikom (u pozitivnom smislu).

Videcemo kakva ce svirka biti akd budemo dosli u knjazevac, a nadam se da ce biti uskoro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj, priznajte, ko vas je naterao na myspace? icon_smile.gif znam za stav nekih iz benda da to nicemu ne sluzi, pa me eto zanima otkud sad to... icon_cool.gif

To ti je rekao Gera da je moj stav, medjutim nije, ja samo nisam hteo da se navucem i na to cudo jer su se svi koji su probali navukli i da, da budem iskren mrzelo me da se ganjam s onim tamo, a nije beskorisno u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je rekao Gera da je moj stav, medjutim nije, ja samo nisam hteo da se navucem i na to cudo jer su se svi koji su probali navukli i da, da budem iskren mrzelo me da se ganjam s onim tamo, a nije beskorisno u svakom slucaju.

nije on meni nista rekao, vec mi je bosko to rekao pred onu svirku u domu icon_smile.gif

a ima brzo da se navucete, i onda nema povratka! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije on meni nista rekao, vec mi je bosko to rekao pred onu svirku u domu icon_smile.gif

a ima brzo da se navucete, i onda nema povratka! icon_smile.gif

Ja se tamo necu pojavljivati, tako da nema sanse da se zarazim. Meni je taj sajt totalna nebuloza za zgubidane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se tamo necu pojavljivati, tako da nema sanse da se zarazim. Meni je taj sajt totalna nebuloza za zgubidane.

u principu je razlika samo sto ovde moras da trpis sve idiote, a tamo samo one koje sam odaberes! :)

nego, meni tamo jos niko nije odgovorio na pitanje: kad ce neka svirka u bg-u? :cool:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dame i gospodo, decaci i devojcice, sto bi rekao Karlo Kocki ca - thrashatatira!

Od juce, tj. 4. novembra, Space Eater je i zvanicno deo I Hate Records familije. Mozete nas naci u vestima na njihovom sajtu www.ihate.se.

 

Da ne zaboravim, sledece svirke su petak 10. SKC, Iron maiden tribute vece, i petak 17. Subotica.

Over and out.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dame i gospodo, decaci i devojcice, sto bi rekao Karlo Kocki ca - thrashatatira!

Od juce, tj. 4. novembra, Space Eater je i zvanicno deo I Hate Records familije. Mozete nas naci u vestima na njihovom sajtu www.ihate.se.

 

Da ne zaboravim, sledece svirke su petak 10. SKC, Iron maiden tribute vece, i petak 17. Subotica.

Over and out.

 

 

Oce li biti neka svirka u Novom Sadu ili okolini? Bas bih voleo da cujem Spejs Iter konacno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od vecih gradova jos su nam Novi Sad i Kragujevac ostali, posto cemo svirati u Subotici za dve nedelje. Nisam cuo da se ista tamo organizuje, ne znam kad 202-ka dolazi u NS sledeci put, a sami da dodjemo to malo teze. Ako znas nekog ko organizuje svirke, preporuci nas. Mi samo cekamo priliku. trenutno se dogovaramo za svirku u Skoplju, a u NS nismo jos svirali. Bruka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam neka suskanja da se organizuje everdreamers vece u novom sadu, i da zele da svirka bude bas zestoka. Samo ne znam koliko biste vi trazili za taj nastup, cuo sam da je jedan nas bend trazio 200 jevreja. Bacicu ti pp ako ista saznam po tom pitanju, sve je jos u fazi planiranja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...