Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Bez brige, ovoga puta ce ceo album vise/manje biti tupatupatupatupa, a narocito pomenuta Flames Across America pesma, ali o tom potom, prvo da Bosko izadje iz vojske, da se Djigi zaleci rana, da udjemo u novu prostoriju za vezbanje sa voljenim nam kolegama i drugovima, i svemu tome se nadam u martu i onda krece bespotedno vezbanje i riljanje postojecih pesama i pravljenje jos 2-3 nedostajuce nove za 2. album!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez brige, ovoga puta ce ceo album vise/manje biti tupatupatupatupa, a narocito pomenuta Flames Across America pesma, ali o tom potom, prvo da Bosko izadje iz vojske, da se Djigi zaleci rana, da udjemo u novu prostoriju za vezbanje sa voljenim nam kolegama i drugovima, i svemu tome se nadam u martu i onda krece bespotedno vezbanje i riljanje postojecih pesama i pravljenje jos 2-3 nedostajuce nove za 2. album!

:rockdevil:

 

 

:pivopije:

 

 

Jedva cekam April!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не, испитни рок.

 

Dount vori bi hepi,svrish wit Onslot,lrn bitvin sklekovi! :da::cool::uhoh:

 

Имам опастну идеју за ону песму 'Blame It On Us', само да је разрадим.

 

A to je ?????????????????????? Ubija me znatizelja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Zar nije apsurd da ste tolko protiv amera, a svirate američki thrash...lozite se na testament i overkill...koja je poenta...sto ne napravite nesto protiv siptara, balija, ustasa...turaka...jebla vas amerika...ovi svi gore zadavali su nam mnogo vise muka nego ameri za ceo zivot...bombardovanje je samo dlaka u odnosu na drugi svetski rat i rat devedesetih. ja sam bre za vreme bombardovanja kao i 90% moje i vase generacije vise pio i duvao nego za ceo zivot pre. muzika all nite, sojke, karanja po parkovima, opijanje, dernek, zurke...to sto vam je bomba preletala tu i tamo, koji moj, i meni je preletala i mom drustvu preko glava pa sta...

nemojte ste lazni moralisti.ako ste protiv amera, onda nemojte da dozvoljavate da vam album bude tamo dostupan, ne obradjujte pesme američkih bendova...a izaslo je to iz fazona vise...klise...dosada...o toj temi pevati i dalje isto je ko i posvetiti pesmu prknu punom govana...sto nepevate o nikoli tesli, jovanu ducicu, gavrilu principu i atentatu, ubistvu kralja aleksandra, O uticaju droga i alkohola na mlad organizam...sto ne pevate o godinama pod milosevicem, ili ste bili suvise maleni za to da bi opevali...pevajte o sexu, to je daleko zdravije i lepse no pevati o americi, za koju bi i dupe prodali kad bi vam se ukazala prilika da tamo svirate ili zivite, a ovamo kao pljujete amere...licemerje ja to zovem. jeste okrivite za sve amere, ali ne pomisljate o tome da smo mi sami krivi za sve ono gde smo sad...ako već izigravate bruce springsteena, onda budite srpski bruce springsteen.ako uopste i znate zasto to pominjem. i jos nesto, sto vam se pevac nije regrutovao da ide na kosovo u ono vreme, ako je vec toliko protiv amera...

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Brate jel znas ti koliko je tih bandova iz USA koje pominjes direktno protiv americke politike?

 

Nikad nisam slusao Space Eater ali recenzije su sve same pozitivne tako da cim budem pri kinti narucujem album.

 

 

Thrash till death :rockdevil:

 

to je sve marketing i propaganda u americi. aj ti popljuj ameru lično nesto u vezi amerike, ubio bi te ko zeca. pomeni to juznjacima narocito, razbili bi te. jedno je pljuvati predsednika, drugo je americki ponos. amer ce pljuvati svoje ali da drugi pljuju po tome, nema sanse!zato mi i propadamo godinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рекао сам и у једном интервјуу да ја нисам против Американаца, поготово не свих, али сам дефинитивно против оног што Америка као држава и њена политика представљају.

А то што је теби за време бомбардовања био најлепши провод, док су другде људи гинули до бомби (бомба ту и тамо, како кажеш), шта да ти кажем. Баш бих волео да то кажеш некоме коме је неко погинуо у бомбардовању. И, кад смо кдо тога, сада више неће бити песама о бомбардовању директно, са тим сам завршио. Ово су сада само политичке прозивке, а и у тексту ове песме нигде неће бити поменута Америка, само наслов као метафора.

Да ли ће албум бити доступан у Америци или не, не одлучујемо ми него издавачка кућа. Ја у томе не могу да их спречим.

 

Шиптаре НЕЋУ да стављам у песме, једноставно не желим ни да размишљам о њима. Они су наш локални проблем, Амери су глобални.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, немам ја ништа ни против таквих текстова. Ја ћу да правим приче о ванземаљцима, ако ми се учини да би то могло добро да испадне. Само, мени ово много боде очи, а да не причам како је Србија директна жртва те политике.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Шиптаре НЕЋУ да стављам у песме, једноставно не желим ни да размишљам о њима. Они су наш локални проблем, Амери су глобални.

 

 

Upravo zanemarivanje lokalnih problema čini da oni postanu globalni. to je problem u nas. ne rešavamo se svojim koje je od važnosti, ali brinemo o svetu i globalizmu kojeg prosto zabole dupe za nas.

 

I ovaj stormrage...da!svi thrasheri se bave realnošću, hypnosia, protektor, brocas helm, slaughter...pogotovu. u tekstovima nema granica sinak.i pitanje, jel iko od njih uspeo od tih koji se bave realnim problemima da natera velike glave da ih rese jes kitu. takav je slucaj i sa globalizmom amerikom i svemu ostalim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да није, јер се ради о сувише ситним бендовима и сувише малој популацији коај слуша. Али, то ме неће спречити да на то указујем.

Brocas Helm није никад био thrash бенд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo zanemarivanje lokalnih problema čini da oni postanu globalni. to je problem u nas. ne rešavamo se svojim koje je od važnosti, ali brinemo o svetu i globalizmu kojeg prosto zabole dupe za nas.

 

I ovaj stormrage...da!svi thrasheri se bave realnošću, hypnosia, protektor, brocas helm, slaughter...pogotovu. u tekstovima nema granica sinak.i pitanje, jel iko od njih uspeo od tih koji se bave realnim problemima da natera velike glave da ih rese jes kitu. takav je slucaj i sa globalizmom amerikom i svemu ostalim.

 

 

Ja secem glavu ako je u Srbiji vise od 20 ljudi culo za hypnosiu..O cemu ti pricas?

A ko je to uspeo da muzikom resi neki problem?Oni su samo ukazuju na te probleme..

 

Mnogo usko sagledavas stvari.Nas kad bi siptari nama bili problem da ih ne podrzavaju amerikanci...ocistili bi ih jos 99...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...