Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

dobri su svaka cas za glas :D

 

мој глас је бољи, мрш!!!:):):)

 

заиста, овако "објективно" да ве кажем, били сте одлични!! :opusteno:

 

А посебан аплауз за оног малог који је трпао вугла у звучнике нонстоп!!! :pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спејс Ситер... хахахахахаха... :) :) :) :)

Кад смо били на Гитаријади пре 3 године бар су писали фину транскрипцију, тј. Спејс Итер, али у Новостима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спејс Ситер... хахахахахаха... :) :) :) :)

Кад смо били на Гитаријади пре 3 године бар су писали фину транскрипцију, тј. Спејс Итер, али у Новостима.

 

 

Nemojte da sitnicarite :)

 

Bar su NESTO napisali, sto je za svaku pohvalu...e, sad, sto salju likove koji ne prate metal, to je posebna priča...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to je negde tacno, ali taj lik ne radi dobro svoj posao i tu je tacka. Molim te, koliko je komplikovano pogledati flajer, plakad, pitati organiaztora da ti napise ko svira i ako ne umes da procitas na engleskom das nekome i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А посебан аплауз за оног малог који је трпао вугла у звучнике нонстоп!!! :pivopije::rockdevil:

 

Neshto mi govori da tog poznajem. :)

 

i meni isto :)

Igor car :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte da sitnicarite :)

 

Bar su NESTO napisali, sto je za svaku pohvalu...e, sad, sto salju likove koji ne prate metal, to je posebna priča...

Јес, и бар нас нису написали као Спејс Истер или Спејс Хитер... Нема, од данас мењамо име у Space Sitter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес, и бар нас нису написали као Спејс Истер или Спејс Хитер... Нема, од данас мењамо име у Space Sitter.

 

Ili Space Shit(er) :)))

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

боле се уватио са неким нс људима.

зато се и ошишао.

за који месец има да буде ћелав и да прави скрудрајвер трибјут хаха

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трудимо се да свака свирка буде таква, само нам премало времена. Имамо ми материјала на претек, можемо да свирамо сат времена без проблема.

боле се уватио са неким нс људима.

зато се и ошишао.

за који месец има да буде ћелав и да прави скрудрајвер трибјут хаха

Неке барабе ме убеђивале да се ошишам на екца док сам био у војсци, али их нисам послушао. Уосталом, ја скинкерце не подносим. Сваки скинс је за мене усташа, а од усташа ми је страдало пола фамилије, тако да...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трудимо се да свака свирка буде таква, само нам премало времена. Имамо ми материјала на претек, можемо да свирамо сат времена без проблема.

 

Неке барабе ме убеђивале да се ошишам на екца док сам био у војсци, али их нисам послушао. Уосталом, ја скинкерце не подносим. Сваки скинс је за мене усташа, а од усташа ми је страдало пола фамилије, тако да...

 

 

Terali smo te da se sisas na keca jer se tako najbolje obnavlja kosa, tj. na celavo se najbolje obnavlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...