Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

УСКОРО.........

Space Eater сајт

 

Сазнаћете и на којој адреси, чим и ми будемо знали! icon_mrtav.gif

И чим буде био готов. За сад је ту само радна верзија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Imam ovaj Demo sa tri pjesme i dobro je.

 

Mozda jedan i najboljih novih bendova sto sam chuo u zadnjih 10 godina.

Nije to sto sam "dobar" sa Boskom nego jednostavno momci sviraju stil koji mi najvise lezi,ima tu svega Agenta,Heathena,Assaulta da nekazem Atrophy jer ce neko svrsiti u gace...nista novo,nisu izmislili tochak, ali korektno i sto je najvaznije intresantne pjesmice, favorit Merciful Angel...zacudio sam se kako je demo dobro uradjen a jos vise kad sam saznao da je uradjen "iz prve" u studiju...

Da ne bude sve perfektno,najslabija karika je pjevach-dobar u "skrimingu" ali ima glas koze koja mutira icon_twisted.gif

 

Ochekujem mnogo od vas,snimanje albuma i to...samo nemoj da vas SLAVA slomi,zenske,groupis i te stvari pa da iskilavite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биће у неко скорије време прави демо готов, али ако хоћеш могу да ти дам и овај снимак. Пази, то је лајв који је рађен на прошлом суперфиналу Демо мастерса у Студију 6 (па се зато и зове "Live at Studio 6"), те има и неких испадања због проблема са звуком. Али, сад смо урадили 3 песме у истом студију са регуларним наснимавањем и појединачно све звучћи супер, само се још ове недеље ради микс, а тамо после Нове године треба да буде готов и омот.

Ако баш желиш и ово да чујеш, могу да ти срежем. Јави се само на ПП да се договримо где и како. Мени најбоље у четвртак негде око 15.30, пошто после идемо на тонску за суперфинале.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И да не заборавим најважнију ствар:

ЗВАНИЧНИ САЈТ БЕНДА SРАСЕ EАТЕR ЈЕ ГОТОВ. Тренутно се води на адреси

 

www.yumetal.com/spaceeater

 

али до краја ове недеље бисмо требали да га региструјемо на неки памтљивији, лични домен.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свима крајње једноставна информација:

 

Ко год жели да добије примерак оног лајв дема само нека се јави да срежем. Може ПП мени или басисти Карлу (Rizzen). Само назначите одакле сте и ако нисте из Београда да буде адреса.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Brate ne verujem, ja mislio da se zajebavas one veceri.

Ehm, doticni basista je na jednom 18. rodjendanu popio koje pivce vise i uz dobro drustvo pokazao znake slabosti prema srpskom densu '90. sto ostrom Nesinom oku nije promaklo i odmah je zapretio s yumetalom. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Mrtvak dj-evski, nije hteo da mi pusti "oci boje duge"...

 

Ajmo sad ozbiljno,

ko zeli demo neka poslusa RNU i slobodno se obrati na pp bilo kome od nas dvojice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Их, брате, провалио сам ја то кад сам био код њега скоро, али ми је искрено донекле и пао камен са срца. Мислио сам да човек не слуша ништа сем треш метал, што уопште није здраво.

Нема бољег од Карла. Можда бољег басисте, али басисте и човека - нема шансе!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Их, брате, провалио сам ја то кад сам био код њега скоро, али ми је искрено донекле и пао камен са срца. Мислио сам да човек не слуша ништа сем треш метал, што уопште није здраво.

Нема бољег од Карла. Можда бољег басисте, али басисте и човека - нема шансе!

Joooooo icon_redface.gif , mene sramota da dodjem sutra na probu, ovde su neke teske reci pale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Их, брате, провалио сам ја то кад сам био код њега скоро, али ми је искрено донекле и пао камен са срца. Мислио сам да човек не слуша ништа сем треш метал, што уопште није здраво.

Нема бољег од Карла. Можда бољег басисте, али басисте и човека - нема шансе!

Ma kolje se on sa ovim mojim,pravo da ti kazem.

Sto ne slusa Bajagu,nego bas mora dance 90-tih?? icon_smile.gif

Karlo - icon_rockdevil.gif

Bajaga - icon_rockdevil.gif

P.S. Bombs Away - icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Извини, али ја сам одрастао на Зорану Калезићу, тј. то су ми моји пуштали док сам нисам открио Чорбу. Истина, данас не падам у севдах на Зоћу, али знам његове песме, као и комплетан рани опус Мирослава Илића и Милана Бабића.

Али, шта да се ради кад је треш метал закон. То слушам последњих 10 година и не бих мењао ни за шта на свету!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немам кредита, а касно сам видео твоју поруку. Звах те са фиксног, али си ми стално прекидала. Ајде пошаљи ми поруку, па да ти то доставим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...