Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Ne volim komentare tipa "najsiroviji" ili "najzesci",meni je to glupo...

Ali mogu da kazem da je(uz Flush),Space Eater meni najbolji domaci thrash(iako mislim da imaju malo heavy-a,sto je kod mene +)...

Dolazim u nedelju da ih maximalno podrzim icon_rockdevil.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mogu da kazem da je(uz Flush),Space Eater meni najbolji domaci thrash(iako mislim da imaju malo heavy-a,sto je kod mene +)...

Space Eater je thrash heavy? icon_confused.gif Mmm, obozavam tu kombinaciju! icon_biggrin.gif

E sad kad vec pominjete domace thrash bendove, ne smete nikako da zaboravite na Hatred i Underdeath, a od pomenutih Azazel valja... icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije samo jasno otkud Space Eater na forumu za strani thrash? icon_confused.gif

Nadam se da cu doci u nedelju da vas cujem, pa da vidimo koliko ste sirovi! icon_wink.gif

pivopije.gif

Pa ja stvarno ne znam gde nam je mesto ako ne ovde?????!!!!!!

 

Takodje slazem se da ne treba zaboraviti ni azazel,ni dead before dying,ni hatered i underdeath...svi mi cinimo jednu scenu...i pokusavamo da proguramo tu muziku....ali,ti bendovi vec imaju svoje sajtove, forume na yu metalu, koji takodje sluze da bi ih podrzavali, a ovde su ko sto rece Srki,kritike za Spaceeater,negativne i pozitivne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, ја и овде да се захвалим у име целог бенда (можда ће то неки учинити и појединачно) свима који су остали да нас слушају на свирци. Прошли смо у финале, за оне који нису знали, и надамо се победи снимању албума.

Следећа свирак је, ако нешто случајно не искресне пре, 25. новембра са Бомбардером, Anvil и Phantom X и за то ћемо имати још неколико нових песама спремљених.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Следећа свирак је, ако нешто случајно не искресне пре, 25. новембра са Бомбардером, Anvil и Phantom X и за то ћемо имати још неколико нових песама спремљених.

-

-

---E PA TU TI VEĆ POMALO ZAVIDIM !!! mad.gif

-

-

----SPEED OF SOUND

-

----METAL ON METAL pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jos nesto, zao mi sto nisam dosao, a bio sam sprecen nikad gorom gluposcu, ali nema veze! sto je najgore, jos sam i mogao da stignem na vas nastup, ali nisam znao kad svirate, pa rek'o da se ne cimam do grada, posto je vec bilo kasno... jeba ga... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja stvarno ne znam gde nam je mesto ako ne ovde?????!!!!!!

 

Takodje slazem se da ne treba zaboraviti ni azazel,ni dead before dying,ni hatered i underdeath...svi mi cinimo jednu scenu...i pokusavamo da proguramo tu muziku....ali,ti bendovi vec imaju svoje sajtove, forume na yu metalu, koji takodje sluze da bi ih podrzavali, a ovde su ko sto rece Srki,kritike za Spaceeater,negativne i pozitivne.

Zamolio bih vas da dopisivanja obavljate na domacoj metal sceni,ova tema iskljucivo je otvorena da svako moze da kaze svoj utisak i svoju iskrenu kritiku ovog benda kako sa svirki tako i sa preslusanih demoa,i drugih materijala...Ovim momcima ce to mnogo znaciti,jer ce na taj nacin najbolje znati kako izgledaju u ocima drugih ljudi!!!

Sto se sinocnje svirke tice,Sve ide po starom.Dobar stari agresivni zvuk,Bosko je opet izuo kako je otpevao,uroljani Nemke i jos UROLJANIJI Buca sa mocnim scenskim nastupom(Buco solo za predposlednju pesmu ti je......MORACES DA ME NAUCIS!!!) ,Karlo koji je u celoj prici jedini priseban i novi bubnjolog koji je krajnje posteno odradio svirku.Nemanja me je iskreno odusevio solazom!!Sta da se kaze melodicnosti taman kako treba,pozitivne energije u izobilju!!!Momci svaka vam cast,uspeli ste za jako kratko vreme da se uvezbate s novim bubnjarem,znajuci Bucu sad vas samo ceka jos mnogo,mnogo rada i rmbanja za pripreme super finala!Ja naj iskrenije pipujem na vas kao pobednike demo masters turnira 3!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E momci, do jaja ste i samo tako nastavite! Jes' da sam stigla da cujem samo dve pesme, ali to je bilo dovoljno da formiram neki utisak o vama! Vokal je odlican, sto se tice svirke nemam neke zamerke, atmosfera vrh! icon_biggrin.gif

Samo nesto i nisam primetila da ste toliko sirovi... al neka vam bude! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo nemoj da te nadimak zbuni kao mene pre koju godinu, Buca je onaj desni, solo gitarista koji nema vise od 60 kilograma.

Znam,Buca je sa nama igrao fudbal(Flush i Black Cloud)...Secas se,Buco??? icon_smile.gif

A Bosko je drugi gitarista,je l'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...