Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

А узгред, ми овде не волимо оне који не воле Флаш.

Jel ti to pokusavas na fin nacin da me oteras sa teme? icon_smile.gif

Flush odlicno svira, ali ima lose autorske. To je moj konacan stav, nezavisno od toga sto me jos neki ljudi iz benda cak i nerviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, само бих ја чак рекао да је ситуација обрнута. Песме су им боље него што свирају. Могле би да буду још 10 пута боље.

Али да те нервирају... Јеси ли некад упознала неког из тог бенда?

Share this post


Link to post
Share on other sites

?! da li si svestan sta si upravo rekao ?! icon_smile.gif

Dana kada sam to pisao, flush 'till death je bila moja realnost, naime, imao sam takvu grajndersku prolivcinu da sam bukvalno pishao na dupe te sam i povlacio vodu petsto puta dnevno i imao sam osecaj da cu umreti jer je toliko vode izlazilo iz mene, a nisam smeo nista da jedem i pijem, uzas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dana kada sam to pisao, flush 'till death je bila moja realnost, naime, imao sam takvu grajndersku prolivcinu da sam bukvalno pishao na dupe te sam i povlacio vodu petsto puta dnevno i imao sam osecaj da cu umreti jer je toliko vode izlazilo iz mene, a nisam smeo nista da jedem i pijem, uzas...

U, pa ti si onda stvarno BOLNO iskren covek. SVaka chast icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da! E cuo sam mp3 sa sajta. Super su! Ovakvi bendobi bi trebalo zajedno napraviti svirku, ljudi.

Свакако, то нам и јесте у плану. Свирате ли ви , вежбате ли?

Било би лепо да урадимо једну братску свирку у јануару или фебруару.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али да те нервирају... Јеси ли некад упознала неког из тог бенда?

Nazalost jesam. A i mislim da je vise nego ocigledno zasto na pr. ne gotivim basistu.

Nego vi, Eateri, ocekujem posle Nove godine neku dobru svirku jer ako mi 2006. ne pocne sa thrash-om, nece mi biti uspesna! icon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, Flush nije losh, i nisu im sve autorske sranje. Samo bi bilo do jaja da ubace u pesme neko zakucavanje, i josh jednu gitaru.

Za drugu gitaru se potpuno slazem!

Nego, stvarno bi mogla da padne Azazel Eater svirka u januaru/februaru, poradicemo nesto na tome.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne razumem zasto se ovde komentarise vise Flush nego SE...no,da ja kazem nesto...ako ima neki originalan thrash bend kod nas,to je onda Flush.

A da li su nekome lose pesme,to je stvar ukusa.

Meni su pesme do jaja,iako ne slusam thrash previse...skoro da ga ni ne slusam uopste(u poslednje vreme).I jos jedno je sigurno,a to je da su svi Flushovci extra likovi.mozda je Broceta malo budala,ali sta ces,basista(izvini,Karlo) icon_smile.gif .Sala.

I ne znam dokle vise sa vasim 'thrash separatizmom'(da ga tako nazovem),tipa -ako mi nova godina ne pocne sa thrashom(a ne,jednostavno,metalom),thrasheri ovo,thrasheri ono(a ne metalci)...

Mislim,ako je thrasher neka posebna vrsta metalca,onda mi objasnite... icon_smile.gif

Hocu da kazem da pricate za thrash kao da je posebna vrsta muzike...bla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, добро! Некоме се свиђају, а некоме не! Ш'а сад?

Што се тиче друге гитаре, у неким ситуацијама је врло пожељна, али Сркију би био проблем да се уклапа са тим другим. Не замерам му! Срки шљака к'о змај! Задовољан сам и са једном. Уосталом има много бендова са два комада, тако да се држимо простије варијанте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ejj Eater-i, bi li vi radili neku svirku skoro? Mi smo skoro svirali na demo mastersu, nismo bili toliko losi. Pricali smo nesto u bendu oko organizovanja svirke, i trazimo bendove sa kojima bi svirali. Za sad sviramo obrade, tipa Death, Slayer, svirali bismo i Kreator, Sodom, Carcass, Morbid Angel mozda i jos ponesto...ajd pa javite. Uzdravlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ne znam dokle vise sa vasim 'thrash separatizmom'(da ga tako nazovem),tipa -ako mi nova godina ne pocne sa thrashom(a ne,jednostavno,metalom),thrasheri ovo,thrasheri ono(a ne metalci)...

Mislim,ako je thrasher neka posebna vrsta metalca,onda mi objasnite... icon_smile.gif

Hocu da kazem da pricate za thrash kao da je posebna vrsta muzike...bla...

Zato sto to podrazumeva da nova godina moze da ti pocne sa nekim power-om ne daj boze i to ovim modernim evropskim, a ja pod metalom smatram heavy, thrash i death, ostalo je nesto drugo, zato lepo kazes treser i to je to, u neka davnija i lepsa vremena se pod "metalac" podrazumevalo treser(ili hevijevac, kako vec), a danas kad postoje razni "jasem konjica ubijem trolica" powerici koje kada bi malo usporio lice na narodnjak, mora da se postavi neka distanca. Dakle, volim ja razne pesme i u poweru i u raznim drugim muzikama, ali ih ne zovem metalom, jer je metal ipak nesto drugo. Nemoj ovo shvatiti kao napad na bilo sta, jer to nije, vec kao objasnjenje zasto mi volimo da kazemo treseri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa razumem da neko precizira pravac,pa kaze thrash,ali da se toliko izdvaja,to me malo brine...dobro, ne brine me bas mnogo,ali je glupo...

Znam ja da postoji dosta vrsta metala,neke nikad, doduse, necu kapirati,ali ja nikada nisam rekao:"E,ja sam Heavy-evac" ili "ja sam hard-rocker",nego kazem da slusam hard rock jednostavno...

icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa razumem da neko precizira pravac,pa kaze thrash,ali da se toliko izdvaja,to me malo brine...dobro, ne brine me bas mnogo,ali je glupo...

Znam ja da postoji dosta vrsta metala,neke nikad, doduse, necu kapirati,ali ja nikada nisam rekao:"E,ja sam Heavy-evac" ili "ja sam hard-rocker",nego kazem da slusam hard rock jednostavno...

icon_confused.gif

Пази, ја се први не бих декларисао искључиво као трешер, јер имам периоде када слушам скоро искључиво амерички пауер. Некако ми легне фино мелодија. Али, карло је у праву. Данас рећи да си металац, с обзиром шта деца углавном слушају, не значи ништа, а може чак звучати неким људима и погрдно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ejj Eater-i, bi li vi radili neku svirku skoro? Mi smo skoro svirali na demo mastersu, nismo bili toliko losi. Pricali smo nesto u bendu oko organizovanja svirke, i trazimo bendove sa kojima bi svirali. Za sad sviramo obrade, tipa Death, Slayer, svirali bismo i Kreator, Sodom, Carcass, Morbid Angel mozda i jos ponesto...ajd pa javite. Uzdravlje

Увек, барте! Ми смо тренутно букирани за 14. јануар у СКЦ-у, демо мастерс трибјут бендова и то нам је све што имамо сигурно за сад. Фино би нам легла још нека свирка у јануару. Ајде, јави се на ПП да се договоримо поближе. Могао бих ја да ти нађем још неких бендова који би били вољни свирати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pod metalom smatram heavy, thrash i death, ostalo je nesto drugo, zato lepo kazes treser i to je to

moj covek icon_da.gificon_biggrin.gif

 

da neko ne stekne pogresan utisak, jedini razlog zasto potenciram thrash jeste sto mi je to zaista omiljen pravac i cini nekih 95% onoga sto slusam poslednjih godinu dana. i da se razumemo, podrzacu svaki thrash bend koji se ovde pojavi, pa makar mi se i autorske ne svidjale preterano.

 

jedva cekam 14. januar icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прошарај малу плејлисту. Није здраво слушати толико метализације. Пусти понекад и неку лаганицу.

Ne brini, okruzena sam dobrih 6-7 sati na faxu samo klasicnom muzikom, tako da laganice ima na pretek icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...