Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Извини, али ја сам одрастао на Зорану Калезићу, тј. то су ми моји пуштали док сам нисам открио Чорбу. Истина, данас не падам у севдах на Зоћу, али знам његове песме, као и комплетан рани опус Мирослава Илића и Милана Бабића.

Али, шта да се ради кад је треш метал закон. То слушам последњих 10 година и не бих мењао ни за шта на свету!

jel znas ciji je MILAN BABIC cale? icon_confused.gif

 

BANE FLUSH!

 

pitaj ga nek te upozna sa caletom, ipak ti je on idol iz detinjstva! icon_wink.gif

 

salim se! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Провалио сам то случајно кад сам видео да га ћале испраћа на Гитаријаду. Касније је сазнао да знам добар део његовог опуса, а и гомилу песама које је његова кева писала за Мирослава Илића и друге народњаке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Живан Сарамандић? Оливер Њего?

 

Иначе, шта да радим кад су ми као клинцу маторци то пуштали. Нисам ја крив. Мој лични музички пут се од 7. године кретао на потпуно супротну страну.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, с обзиром колико се у последње време појављује на нашој теми, надам се да ће када чује нашу музику постати највећи Space Eater фан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, какви! У ствари, зашто не бисмо имали и заједничке фанове, а? И логично је да се ми свидимо људима којима се ви свиђате, и обрнуто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, с обзиром колико се у последње време појављује на нашој теми, надам се да ће када чује нашу музику постати највећи Space Eater фан.

E ovako, preslusala sam demo i dobro zvuci, osim sto mi se vokal na momente ne svidja... ali sve u svemu, prilicno sam zadovoljna icon_wink.gif

A sto se tice "preotimanja fanova"- u principu gotivim vecinu domacih thrash bendova (sa izuzetkom Flush-a cije autorske ne volim), ali samo jedan bend se zaista voli icon_biggrin.gif ...zato mislim da je fan prejaka rec... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, preslusala sam demo i dobro zvuci, osim sto mi se vokal na momente ne svidja... ali sve u svemu, prilicno sam zadovoljna icon_wink.gif

A sto se tice "preotimanja fanova"- u principu gotivim vecinu domacih thrash bendova (sa izuzetkom Flush-a cije autorske ne volim), ali samo jedan bend se zaista voli icon_biggrin.gif ...zato mislim da je fan prejaka rec... icon_da.gif

Хвала за критике, али тај снимак ионако није толико меродаван. ОК ако ти се не свиђа висок вокал, али тако је све конципирано.

А узгред, ми овде не волимо оне који не воле Флаш. То не иде тако, Флаш је, уз Азазел, мој омиљени домаћи бенд и мислим да говорим у име свих из бенда (КАРЛО!!!!!!!!!!!!!) ако кажем да смо им ми највећи фанови. PIECE OF HELL!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...