Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Ма, нисам ни ја сисао весла. Има чича бубреге!

Додуше, прво треба победити, па онда причати о нечему. Ја дељем ражањ, а бик још на испаши. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Момци, јако ми је жао што нисте прошли. Штавише, ово је срање! Мислим, ако ништа друго, заслужили сте 2. место, а не они реге ликови. Јеби га, мислим да ми је такмичења преко главе, али свеједно, победићете на Демо мастерсу, па ЈЕБЕШ МЕ У ДУПЕ НА СЛАМКУ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci gledao sam vas na televiziji i bili ste ubedljivo najbolji...svaka cas' pivopije.gif ...ne mogu da verujem da niste pobedili no.gif ...ali kao sto sam to vec negde napisao na Gitarijadi uglavnom pobedjuju najgori bendovi tako da ne morate mnogo da se sekirate oko toga icon_smile.gificon_wink.gifpivopije.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заврши се и наша весела одисеја на Гитаријади. Нисмо победили, оставили смо утисак, али настављамо да ље са убиственим песмама, па ко први одустане, ми или они који нас не волу!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci gledao sam vas na televiziji i bili ste ubedljivo najbolji...svaka cas' pivopije.gif ...ne mogu da verujem da niste pobedili no.gif ...ali kao sto sam to vec negde napisao na Gitarijadi uglavnom pobedjuju najgori bendovi tako da ne morate mnogo da se sekirate oko toga icon_smile.gificon_wink.gifpivopije.gif

Овога пута дефинитивно није победио најгори бенд. Broken Strings су сјани момци, а 'Бермуде' су ултра заразна песма. Ипак, ко год да нам је пришао рекао нам је да смо ми требали победити, а био је један глас разлике. Изгубили смо због енглеског језика. Мени је одмах мало засмрдело што смо у финалу ми били једини који раде на енглеском.

 

Бенгерси су ушли у финале, а колико су гласова ту добили не знам, јер нисам видео папир како је ко из жирија гласао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bratac na kom TVu je bilo prenosheno?

 

Ja sam samo uveche pecao Atomsko Skloniste na Pinku..i zaspao.

Директан пренос ишао само на ТВ Зајечар, Пинк је испалио. Преносио је само одложени снимак највећих бендова, тамо негде око 3-4 ујутро. Није ми само јасно што су се уопште трпали у целу причу и дали огромне паре за ону бину и озвучење (хвала им на томе) кад нису имали озбиљне намере за издавање?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i od mene jedno veliko hvala svima na podrsci!

I ne, nikako se necemo nervirati, bar ja, meni su ova tri dana bila fantasticna, a sto se pobednika tice, nikako nisu bili najgori, svi bendovi na gitarijadi su bili odlicni, a u finalu je stvarno bila izuzetno jaka sestorka i ko god da je pobedio bilo bi zasluzeno, stvar je sto je bilo sest bendova koji sviraju razlicitu muziku te je svako dobar na svoj nacin i medju najboljima u svojoj bransi. Eto toliko od mene, pozdrav jos jednom svima, a mi idemo dalje za sve pare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja opet kazem da je space eater bio bolji o prirucnika i da je po mene , odnosno po onome sto sam ja cuo na radiju dobio jacu podrsku publike! Tako mi se ucinilo i stojim iza toga! Zao mi je sto antologija nije pobedila ali ipak broken strings je mnogo dobar bend i sto rece neko Bermude su zakon! Tri najbolja benda ste vi.stringsi i antologija i tu nema boga!!!!! Cestitke! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se pobednika tice, nikako nisu bili najgori, svi bendovi na gitarijadi su bili odlicni, a u finalu je stvarno bila izuzetno jaka sestorka i ko god da je pobedio bilo bi zasluzeno

Au bre Karlo sta ispisa ovde no.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

 

Cak i da su Gangbangersi pobedili? icon_smile.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази, некоме може да се не свиђа то што они раде, тј. врста музике коју праве, али чињеница је да раде добро.

Ако ништа, ова Гитаријада је добра прилика да се људи из разних бендова упознају. Одмах видиш ко је фолирант, а ко ваља. Могу одмах да кажем да је већина људи сасвим ОК. Ту убрајам и момке из Генбенгерса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je stvarno krivo nisam mogao ni da vas cujem jer nema prenosa.Pink..................202...........STRASNO.Momci stvarno sva podrska iz N.Pazove.Cekaj...cekaj evo svakom ponaosob.....Buci,Nemanji,Nidzolinu,mome kolegi..........i naravno Boletu.METAL RULESSSSSSSSSSSSSSS.

PS.Bole pa zar si stvarno mislio da ce PINK da izda neki TRESERICA BEND. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS.Bole pa zar si stvarno mislio da ce PINK da izda neki TRESERICA BEND. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Побогу, Бранко, наравно да нисам, али они нису уопште имали свог представника у жирију, тако да чисто сумњам да ће и Пункуте Жице да издају. Бане из Флаша је помињао нешто што и ја знам, а то је да ће можда ПГП да упадне у комбинацију, али то сад нас много не дотиче. Нећу да лупам главу непотребним стварима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...