Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Мало би било труло да збришем са своје свирке коју чекам већ неко време. Једва чекам да се поново попнем на бину!

Уосталом, ја никад нисам бежао са часова. У гимназији сам замало био Вуковац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja se samo salim ovo mi je tako dobro.Znam da radite svoje stvari i treba samo napred jebes obrade,ko se jos proslavio obradama.Ali ipak Ride The Sky..............Ride The Sky..................Ride The Sky..............Ride The Sky..................Ride The Sky.......Ride The Sky...........Ride The Sky...............Ride The Sky icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Карло страјкс бек анд брингс дис топик бек ту лајф, ол д веј фром Саут Америка!

TO JE MENI REKAO MANJA IZ FLUSH-A

CUO SAM DA JE OTISAO NA MESEC DANA

OSECAM DA LIK PROVODI VREME NA TROPSKOJ PLAZI SA NEKOM TOPLES CICOM icon_smile.gif

 

OPUSTENO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, какви. Тренутно је на врх Анда. Видиш одакле се јављао, из Куска. Тек за недељу дана силази до Копакабане и Ботафога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, Карло, Карло! И ја сам некад живео у Перуу, и то на годину дана! Било је то до јаја искуство, али јеби га кад сам морао да идем у Перуанску школу!

Ех, само кад се сетим...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo zbori RNA, bejah na vrju Anda proteklih 5-6 dana, a ovaj divni put zavrsavam na tropskoj plazi (Kopakabana), tj. u Riju za nekih 10 dana (eeeh, jos da je ribe u toplesu wallbash.gif ). Jos jedan pozdrav svima iz La Paza, Bolivija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Посетиоци ове теме имају ексклузивно прилику да читају путописе Карла тестена из Јужне Америке. Још мало, па ће бити као Ристо Кубура, бога ти.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja opet. Stigosmo u Korumbu, pogranicno mesto u Brazilu, tako da dragi thrasheri, saljem vam veliki pozdrav iz Sepulturine otadzbine!

Svaka čast! : Popij jednu PALINKU za nas pivopije.gif

 

Nego šta bih dao da čujem već taj SPACE EATER (nisam dosad imao prilike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде, ће ти спржим један ЦД са песмама које смо радили на 202. Има испадања, па га зато не ширим много, али добар је да се чује музика.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo zbori RNA, bejah na vrju Anda proteklih 5-6 dana, a ovaj divni put zavrsavam na tropskoj plazi (Kopakabana), tj. u Riju za nekih 10 dana (eeeh, jos da je ribe u toplesu wallbash.gif ). Jos jedan pozdrav svima iz La Paza, Bolivija.

HA!!!

 

Kao Jovancha Micic, The Svetski Putnik iz JagodinU icon_smile.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ајде, ће ти спржим један ЦД са песмама које смо радили на 202. Има испадања, па га зато не ширим много, али добар је да се чује музика.

O.K Ali kad se vratim evo me opet preko ..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pozrav momci Flushovski! Sto se tice 10. najverovatnije nista od toga jer sam ja na exit-u, eventualno ako ne ostanem na cetvrtom danu mada ne verujem. Sto se tice demo mastersa stvarno mi nije jasno sta se desava, al ajde, bice valjda nesto uskoro pa cemo traziti da ako je ikako moguce vi budete gosti. Pozdrav pa se vidimo pre ili kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...