Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

Stigao mi CD upravo! Slusam, i sta da kazem onako pre recenzije... Svirka lepa, osecaj za melodije sveprisutan... malo vokal statican, ali valjda se sredi u buducnosti... Lepo iznenadjenje, sveze zvuci... ajd da ne trosim izraze, pisacu detaljno u recenziji icon_biggrin.gif

 

Pozdrav i samo napred!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naći dobrog pevača,a da nije neki seronja,danas je stvarno teško...Po meni najbolje pesme se nisu našle na ovom demo-u baš zato što nije imao ko da ih otpeva.Probali smo sa Goranom iz Dungeon Bell-a.On dobro peva,i OK je lik,ali se njegov glas jednostavno ne uklapa uz ove stvari...Inače čim nađemo dobrog pevača krećemo da snimamo album,koji je skoro gotov.Album će se zvati VREME NEVINOSTI i imaće 11 ili 12 pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,poslao sam Maksu preko Nikole neke pesme icon_smile.gif ...Da probamo-sto da ne?!

E da,zamalo da zaboravim-sutra(znaci u cetvrtak 24.nov.) smo na radiju 202,kod Olge u emisiji,oko 21:45.Cujemo se onda,na 98.5 mhz i 104.0 mhz ako se ne varam. musik19.gif

Edited by avenija

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znaci sad sam skinuo pesmu Svi Odlaze.Svaka ti cast druze.Genijalno.

Jos ovo kada se sve odsvira kako treba jebace kevu. Ako zaista uspes da ostavris ovo ocekuje te veoma svetla buducnost druze icon_da.gif

Inace kad skinem sve napisacu neku recenziju za H&H

E da kazes da ima 6 pesama ali na sajtu ima samo cetiri da se skinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Evo, posle dugo vremena bend NIGHTFALL je u punom sastavu, i to:

 

Slobodan Stosić-gitare

Oliver Bozović-bas

Đorđe Vujicić-bubnjevi

Žarko Bovan-klavijature

Marko Čapljić-vokal

 

U planu je uvežbavanje autorskog materijala, a poslati su i snimci za Gitarijadu u Zaječaru, pa očekujemo i nastupanje na istoj...Za sve one koji nisu čuli NIGHTFALL, evo linka na kome se može naci download pesama sa demo-a "Svi odlaze..."

LINK

Edited by Boban_Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='17. 11. 2005, 10:11'] nek promeni ime benda JER postoji matori NIGHTFALL

icon_da.gif Grčki gothic metal bend, i nije da su baš toliko nepoznati...

 

 

 

 

Čuo sam da vam je mjuza dobra, (još nisam lično slušao), ali bolje menjajte ime na vreme... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIGHTFALL će nastupiti na ovogodišnjoj Gitarijadi u Zaječaru u četvrtfinalu. Evo i kompletnog spiska učesnika koji su izabrani između 136 prijavljenih bendova:

 

 

01 ADICTED Bor

02 BACKBONE Petrovac na Mlavi

03 SARKAZAM Knjaževac

04 FREDDY KRUGER Ruma

05 ANTOLOGIJA Apatin

06 MINGOT Novi Sad

07 FULL MOON Smederevo

08 CHAINS OF REALITY Majdanpek

09 MASQUE OF BETRAYAL Kula

10 ANTIDOTE Pirot

11 CONSECRATION Beograd

12 FULL FLAVOR Beograd

13 SPACE EATER Beograd

14 AETER Beograd

15 UNDERDEATH Beograd

16 ANA PROTIV Beograd

17 LJUTE PAPRIČICE Beograd

18 NIGHTFALL Beograd

 

 

Eto, tako...svi oni koji su slušali demo ''Svi odlaze...'' (a, i oni koji nisu), moći će da nas čuju, i to-prvi put uživo! Vidimo se onda u Zaječaru pivopije.gif

Edited by Boban_Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se javim.....krenuli smo sa radom.....kad malo naqpimo pesama motji tje se ochekivati i neka svirka ali sve u svoje vreme......sad nam je samo Zajechar u glavi a za dalje tjemo lako......

 

shto se tiche imena NightFall ti gotichari su u stvari iz Ukrajine a grci su neki death/doom ili shta vetj...ima josh jedan i to je to icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...