Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Grotesque: Hvala ti Vlado srecna nova i tebi i familiji i zelimo ti sve najbolje kao bend posto se pojedinachno podrazumeva :pivopije:

 

See ya soon i dobices novogodisnji poklon u vidu DEMA ali posle nove godine...sladje je kad se cheka :) :) :)

 

LJUDI ANTI-DOTE VAM ZELI SRECNU NOVU 2007 GODINU!!! :rockdevil:

 

ZELIMO USPEH I PUNO SRECE SVIM KOLEGAMA IZ DRUGIH BENDOVA,FANOVIMA,PRIJATELJIMA,PORODICAMA... U MERI U KOJOJ ZELIMO TAJ USPEH I SRECU NAMA! :da: :da: :da:

 

AJD ZIVELI PA DA NAM 2007 BUDE SVIMA SRECNA I BERICETNA I DA METAL KONACHNO POCHNE DA RULA!!!

 

HAPPY NEW 2007!!! :rockdevil:

 

:pivopije::muzicar::pivopije: :pivopije: :muzicar::rockdevil: :rockdevil: :) :) :) :)

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mi verujes na nji brate i aludirah...:) :) :) Oh boze cudan li je ovaj svet.Napravili smo set kome sve treba da prosledimo demo i imamo sve u vidu...malko samo da popusti guzing na fax i ondak pravac Ptt Srbija.Inache Slave kako po Pirot ... desava li se nesto perverzno vredno pomena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok ja bate.

Nema nista. Svirke malo po sport caffe i to je to .

Mi smo preneli deo opreme kod mene i juce smo imali kao prvu probu, i odma nam se pocepa bas bubanj, ali smo ga sredivshi na brzaka. Jos uvek upoznajem ostali clanovi s moje pesme i tako to. Za leto ce bude neka svirka zajedno s vama u Pi.

Slava :muzicar::pivopije:

Edited by MAN O WAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala i vama zelim sve najbolje...da budete poznati ko Slayer! :rockdevil:

 

 

Nisam zaboravio samo imam neke shitove na faxu :angry: pa sam i ja veoma malo kuci :da: ...dacu ti sigurno ovih dana samo da uvatim nekih par sati da to lepo sredim i dam ti :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista sa novim bubnjarem smo sve izdefinisali i izdogovarali posle ispitnog krecemo da radimo(februar prva polovina).Demo je prisutan kod mene al trenutno nemam vremena kad da to raspodelim ali nisam zaboravio i prvom prilikom radim po dogovoru.Radicemo i neki nov materijal i tako. :da:

 

 

To je to.Vlado srce ajd se javni ponekad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi se svidja kako je Pedja uradio demo. Matre za bubanj mi se bas svidjaju, milim da ih je veoma dobro (chak sta vise odlicno) uradio s obzirom da ne slusa tolko metal.

Bas sinoc kazem na Vukija- demo je ispao van mojih ocekivanja. Mnogo mi se svidja kako je uradjena "killing for fun", narocito oldschool riff na sredini pesme i Kostine kvarte.

Bas pozitivne ocene imate od mene. Gitare se sad cuju bas kako treba. Bass linija je odlicno usnimljena (chisto i precizno) i ima olican zvuk. Vokali dobro nasnimavani. Uopste nije naivno za prvi demo. Teshka osmica od mene-ali koga jos zanima misljenje moje, hehe.

Protiv-otrovi samo napred. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi se svidja kako je Pedja uradio demo. Matre za bubanj mi se bas svidjaju, milim da ih je veoma dobro (chak sta vise odlicno) uradio s obzirom da ne slusa tolko metal.

Bas sinoc kazem na Vukija- demo je ispao van mojih ocekivanja. Mnogo mi se svidja kako je uradjena "killing for fun", narocito oldschool riff na sredini pesme i Kostine kvarte.

Bas pozitivne ocene imate od mene. Gitare se sad cuju bas kako treba. Bass linija je odlicno usnimljena (chisto i precizno) i ima olican zvuk. Vokali dobro nasnimavani. Uopste nije naivno za prvi demo. Teshka osmica od mene-ali koga jos zanima misljenje moje, hehe.

Protiv-otrovi samo napred. :ph34r:

 

Hvala Slavko na pozitivnim kritikama...to nam svima dosta znaci.Osmica dobivena od tebe mi je vrlo dobar orijentir.Nadam se da sa ovim demom mozemo da uradimo nesto...ali nije prvi no drugi demo :)...ali je prvi snimljen kako treba :) Killing je i meni konkretnija i bolja sad ali videtchemo. Hvala na kritici i uostalom vidimo se u pi posle grave diggera :rockdevil: Jos jednom hvala i pozdrav :da:

 

Mene i Kaia...nase zalopojke za otkazanom Angrom...zbog Maidena :mad:

 

 

Razumeo...thanx...karte li bese 22 uzimas za digger...ce idemo da se raskupusamo skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene posle sto godina.

Hvala Slavko na pohvalama. Dolazim kod vas na probu (u ponedeljak,bar mi je Caki tako reko) obavezno da vas poslusam i da popijemo po neku.

 

Veliki pozdrav za sve!

 

I Jos nesto: ko je zainteresovan za demo neka se javi na mail i nek ostavi adresu saljemo demo dzabe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...