Jump to content

Torrent Fajlovi Za Skidanje Mp3 I Video Stvari!


Cwiya

Recommended Posts

+1

 

-1

 

Smara jebeni rapidshare iz vise razloga... uostalom, namestis port forwarding, i ako ne skidas neke extremne raritete (a to ne's ni na rapidu naci), ide normalno

 

Najveci problem je sto ne postoji dobar search. a ja uglavnom znam sta mi se skida, pa to searchujem, umesto da gledam po blogovima sta se nudi (ima i to svojih prednosti, ne kazem, ali kad vam zatreba nesto konkretno...). Postojeci searchovi koje sam probao, od kojih jedno 2 daju dobre rezultate, se uzasno lose snalaze sa search termovima koje im zadam, pa mi nadju i kurta i murta...

 

2 filma od 11 giga + 5 giga sam skinuo za malo jace od 24 sata. I to nije usamljen primer. Vec x filmova od 4-8 giga sam skidao u roku od 24 sata, ne bi bilo mngoo brze ni preko rapida (da ne kazem da rapid nije nikad downloadovao maksimalnom brzinom, nego se vugljao k'o da je torent).

 

cak i oni sa samo 1 seederom su isli pristojnom brzinom (taj seeder verovatno ima ko zna kakav link)

 

 

I da, niko ga jos nije pomenuo - http://www.btjunkie.org - ultimate search engine za gomile trackera... Posle njega vise nis' drugo mi nije zatrebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1

-1 :)

 

Inače, torrents.ru + pomenuti btjunkie završavaju pos'o za bar 80% onoga što mi treba. Tek ponekad, recimo za neki raritet, malo proguglam ili za torent ili ako je torent loš/ne mogu da ga nađem onda rade pos'o i rapid/mega/ifolder i slični linkovi sa raznoraznih foruma i blogova, ali uglavnom me mrzi da se cimam s njima.

Doduše skoro sam tek izvalio Jdownloader (u početku, dok još nisam otkrio blagodeti torenata, koristio USD), i nisam ga još prostudirao, npr ono oko resetovanja modema nisam još izvalio, ima još nekih tripova koji me nerviraju, to ću možda kad budem imao vremena da provaljujem, trenutno sam u fazonu da stavim neki poveći torent čisto da mi ne radi net u praznom hodu. ;)

 

 

Inače, što se tiče torenata, pored, naravno, toga da treba naći kvalitetne torente (sa dovoljno seedera/ne previše leechera itd), valja podesiti klijent kako treba, lično koristim µtorrent, odličan je, ne troši mnogo resursa, što je od krucijalnog značaja za moj muzejski primerak kompa, a što se tiče podešavanja, sve što vam treba piše ovde: http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=138714

Naravno, tokom korišćenja je uvek korisno malo čvakati, možda uvidite da nešto treba malo izmeniti, ipak je i taj tutorial pisan pre 2 godine, između ostalog su se pojavljivale i nove verzije µtorrent-a. U svakom slučaju, kad nađem dobar torent, piči mi ista brzina kao sa rapida kada nije opterećenje ili sa nekog "normalnog" tj direktnog linka (npr kad skidam program sa oficijelnog sajta).

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest HEFEST
iamam problem pri downloadu...

šta god da ubacim u torrent klijent da se skida, downolad puca posle par trenutaka i kaže "Error: Access is Denied", ako kliknem na start download se nastavlja ali opet posle par trenutaka puca uz istu poruku o grešci!

kako da izbegnem ovaj error! Koristio sam BitTorrent i MicroTorrent.

 

 

To je zato sto ne koristis BitComet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja sam najvise flac metal i elektrike poskidao na www.torrents.ru

 

registracija potrebna, sve je na ruskoj cirilici, al ok, moz' se razume za one koji ne znaju ruski.

download je brz (rusi imaju extra net, da, da).

 

I da... nije samo za muziku forum.

 

PS: pazite na ratio. i ne komentarisite vas ruskog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Sto bi se reklo www.google.com zakon... Nema sta nema, samo treba malo maste i nadjes sve sto ti treba :) Kakvi searchovi kakva cuda ^^ Ajd razumem, za neke stvari koje su veoma rasirene, koristim uglavnom piratebay, ali za ostalo, google mi sve kaze.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...

Преко Хрома ти аутоматски трпа у твој торент програм. Преко Мозиле мислим да може да се уради десни клик, па оно "save file as", да га сачуваш на компу.

 

То је велико срање што су увели да одмах отвара торент.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Преко Хрома ти аутоматски трпа у твој торент програм. Преко Мозиле мислим да може да се уради десни клик, па оно "save file as", да га сачуваш на компу.

 

То је велико срање што су увели да одмах отвара торент.

 

gresis. i ff pita da li da otvori u torentu ili da sacuvas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А добро, знао сам да има нека фора. Не користим Фајрфокс, па нисам био сто посто сигуран. Али видиш, ту бар имаш могућност да сачуваш, док ти Хром аутоматски отвара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,posle par trenutaka krene da skida sve,sranje je sto ne moz da selektujes sta ti treba iz torenta,ali ovaj put mi nije bila frka,hvala drugari

 

можеш, кад ти прикаже фајлове, кликнеш disable или do not download, тако нешто на оно што ти не треба

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...