Jump to content

Toxic Holocaust


HELLNATION

Recommended Posts

Само сам свратио да кажем да сам преслушао Hell On Earth и да сам се одушевио јер је албум стварно моћно ненормалан и нема једне једине секунде одмора. У почетку сам се мало истриповао кад сам прочитао да имају блек метал утицаје (највише вокали) али добро, није страшно. Најјача песма ми је Send The To Hell, мада су све страва. Сад само да преслушам и овај нови албум, видим сви га већ хвале. :da:

 

А кад сам већ ту, хтео бих да препоручим и једну одличну шпанску трешерицу за коју сам јуче чуо: AGGRESSION - Thrashing Your Brain. Скроз јебачки звук, catchy рефрени, готивне мелодије, bay-area утицаји (на тренутке подсећају на Ulysses Siren) itd. Значи, ликови цепају за све паре! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 year later...

Pa ovo je za neverovati...ovo je zaista dobra pesma.Koji kurac bi ovom anonimusu pa je napokon uradio nesto sto valja.Bas je dobra stvar.

 

Preskocicu neke delove posta :haha: mozda je caka u tome sto je okupio lik ful bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Stigao mi promo novog albuma, ne znam sad hoće li se Lemiju svideti jer mi nije jasno što mu se samo jedna pesma svidela ali ovo je standardni Toxic Holocaust we all know and love, doduše možda za nijansu sporiji nego inače ali to je to. Bitch je apsolutni hit izdanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stigao mi promo novog albuma, ne znam sad hoće li se Lemiju svideti jer mi nije jasno što mu se samo jedna pesma svidela ali ovo je standardni Toxic Holocaust we all know and love, doduše možda za nijansu sporiji nego inače ali to je to. Bitch je apsolutni hit izdanja!

 

Pa svidela mi se jedna zato sto sam samo jednu i cuo.I zbog toga sto je pesma dobra.Jednostavno.Stil je stil,ali dzaba mu ako je pesma sranje.I ova Bitch nije losa.Nista posebno,ali ok je.U principu,muzika nije toliko sirova i punkoidna kao na starijim izdanjima,a bas to sto nema toliko punk elemenata meni i odgovara..Dacu sansu novom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...