Jump to content

To/Die/For


Satanic Witch

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno.

 

A muzika je odlicna, To/Die/For mi je jedan od najboljih goth metal bendova. Bas definicija tog zanra. Super produkcija., odlicni muzicari...

 

Immortal Love, In the Heat of The Night, Hollow Heart, Crimson Twins... klasici icon_wink.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastupace u Hrvatskoj i Madjarskoj. Poslala sam mail basisti i pitala da li je moguc da se odrzi jedan koncert i u Srbiji. I evo odgovora:

"Hello! Thank you for your interest. We will come if it is anyway possible

but you have to contact the ones who arrange this tour for us and tell them

that you are interested to see us live in Serbia. I will inform them about

your suggestion but do it yourself too. The name of the company is

Bruchsteinrecords and our contact there is Falko; [email protected].

Keep in touch.

 

 

Josey."

Misljenje u vezi ovoga? icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa pa odakle ti da ce nastupati u Hrvatskoj i u Madjarskoj?!!!!

Evo otisao sam na njihov sajt... napokon su ga promenili i svasta nesto dodali!

Evo saznao sam da izdaju i taj novi album koji ce se zvati "IV" (orignalno nema sta icon_smile.gif inace pola pesama sa tog novog albuma ja imam vec sigurno skoro godinu dana he he). Treba da snime (ako vec do sad nisu) novi spot, ima manjih promena u sastavu benda (ili sam se ja istripovao). Ma sta vam ja pricam evo link pa sami gledajte... http://www.todieforlove.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas kako C.C. imaju svoju staru plus novu publiku i to je proveren bend... ne zna sad neki nas organizator koliko je ljudi culo za "tamo neki" To/Die/For... ali kapiram ako je onoliko ljudi bilo za Mortiisa za ovo bi bilo jos vise u to sam apsohstrumfno siguran! icon_mrgreen.gif

E ali 'ajde da mi ipak sacekamo da ja pocnem da radim sa mojim bendom pa da im budemo predgrupa... icon_da.gificon_redface.gifmrred.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Immortal Love, In the Heat of The Night, Hollow Heart, Crimson Twins... klasici  icon_wink.gif

 

Poz!

Paaa, lepo od tebe sto si izdvojio i jedne od mojih 'omiljenih' pesama... ali iskreno, svi albumi su im dobri. icon_da.gif

 

orangelistening.gif

Edited by Dani

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se dovodjenja tice, videcemo sta mozemo da uradimo. mada, ovo bas i nije zahvalno podrucje za nastupe stranih bandova, visoki su porezi, publika je blago ocajna i nikad je nema dovoljno. 2die4 bi kostao par hiljada eura da se dovede, a da se skupi 1000+ ljudi koji bi platili 1000 kinti, blago receno nema sanse.

 

ja bih, i to bez razmisljanja. a ko bi jos?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...