Jump to content

To/Die/For


Satanic Witch

Recommended Posts

Ja mislim da je njihov najbolji spot " HOLLOW HEART ". Jednostavno i jebitacno.

jeste,jeste..mada i nemaju neki veliki izbor..tri spota ukupno..Am I right???

 

evo neki textovi sa IVke koje sam nasao

 

Chaotic me

 

Salvation what it is?

Quiet conscience and creed?

I´m too lost to be saved.

I´ve done what I´ve done,

Never dreamt about babylon i´ve built my own heaven!!

Save yourself if that´s what you want?

I feel powerful to be CHAOTIC ME!

 

THERE´S NO GODS IN MY NIGHTS AND DAYS

I´M MY BIGGEST LORD AND I ALWAYS WILL BE

YOUR RELIGION IS NOT FOR ME!

I´VE BUILT MY OWN WORLD

SWEET CHAOTIC ME!!!!!!!!!!!!!!!!

 

I´m guilty alone,when something goes wrong!

I t´s not the punishment from gods.

Conscience doesn´t bother me about yesterday

...I´m proud of myself

 

I´m too lost to be saved..lost in my nights and days

I obey my own rules

Sweet rules that I´ve made

Salvation what it is? nothing but a piece of shit

MY HEAVEN IS REAL.........MY HEAVEN IS REAL!!

 

 

Little Deaths

 

Can´t find a reason you should respect in me

you´re happy when you get me on my knees

hate me, hurt me, kill me

do whatever you want

why should I care?

--I´m not the one who´ll lose--

--I´m not the one who surrenders--

I am what I am

is it so hard to understand?

I ´m the king on my land

hate me, hurt me, kill me

think about me what you want

you cannot trample me under your feet.

 

HURT ME ONCE HURT ME TWICE

I´M NOT THE ONE WHO CRIES

LATER IT´S YOU WHO FEELS PAIN

KILL ME ONCE KILL ME TWICE

I´M NOT THE ONE WHO DIES

MY LIFE IS FULL OF LITTLE DEATHS

I WILL BE BORN AGAIN.

 

Last breath

 

The last breath

 

The last breath

The last breath of life,

It seems like ages when I really tried.

I wait, Iwait for the night in daytime

I just can't see the light.

I'm awake,

I still the same.

I embrace the pain and walk throught the rain....

 

To je sve sto imam..plus U2 cover ali taj text mi ne treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo malo da kazem nesto o novom albumu.

Preslusao sam ga 2-3 puta i utisak je prilicno bled. Da li su izbgubili inspiraciju ili nova postava nije talentovana kao prethodna, ne znam ali pesme su prosecne. Na albumu nema hitova kao sto ima na prethodnim tipa: "Farewell", "Crimson Twins", "Live In You", "Hollow Heart", "Jaded"...

Cak i obrada U2 je po meni skroz neocekivana i manje zanimljivija nego recimo "In The Heat Of The Night", "I just died in your arms", "It's Sin".

E sad da ne bude da je album promasaj navescu dobre pesme sa albuma. Recimo: "Autumn Forever", "This World Is Made For Me", "Chaotic Me", "No Turning Back" i "Fragmented". Inace ove navedene pesme sam vec cuo pre godinu dana u demo verziji pa mi se najvise i dopadaju. Kad smo kod toga "World Is Made For Me" je mnogo bolja u demo verziji. Uostalom procenite sami, ostavio sam vam dole sample te pesme u demo verziji pa je uporedite sa originalom. Kad ovako pogleda covek pomisli sta hoce bre ovaj, naveo je pola albuma da mu se dopada i sad kao nije dobar album. Poenta je u tomes sto su prethodni albumi imali svega jednu-dve prosecne i ostale odlicne. A ovde imamo pet dobrih i pet prosecnih. Ok, mozda je ovo jedan od onih albuma koji ti se dopadnu posle desetog slusanja i verovatno cu promeniti misljenje ali za sad ovako stoji situacija. Ocekivao sam vise, ali nije lose. Cekam V! icon_smile.gif

Ocena: 7/10 biggrin.gif

 

p.s.

Odoh sad da iskritikujem The 69 Eyes.

 

 

http://dl2.rapidshare.de/files/1088156/121...made_for_me.mp3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam videla najavu certa na SOSu icon_cool.gif

Grrr... morao si (obracam se mr.najavljivacu) da spomenes i Jussku icon_cry.gif Sad cu opet da pocnem da se jedem sto ne mogu da dodjem icon_cry.gif

jesam. mora da su isekli u montazi. uvek spomenem jussku u najavama. sto ne dolazis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne, nije iseceno, bio je i taj deo, nego kazem da si me tako podsetio da i ON dolazi, a ja neeeeeeee icon_cry.gif

Ne dolazim zbog skolice i jebenog tromesecja... icon_cry.gif

Btw, srela sam sad cika Doors-a, video je i on najavu pa me je smarao nesto laugh.gif

sledeci put kad dodjem, ostavljam ti top secret lokaciju, cisto da te niko ne bi smarao zasto sam ja dosao i sta ja hocu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo da kazem nesto o novom albumu.

Preslusao sam ga 2-3 puta i utisak je prilicno bled. Da li su izbgubili inspiraciju ili nova postava nije talentovana kao prethodna, ne znam ali pesme su prosecne. Na albumu nema hitova kao sto ima na prethodnim tipa: "Farewell", "Crimson Twins", "Live In You", "Hollow Heart", "Jaded"...

Cak i obrada U2 je po meni skroz neocekivana i manje zanimljivija nego recimo "In The Heat Of The Night", "I just died in your arms", "It's Sin".

E sad da ne bude da je album promasaj navescu dobre pesme sa albuma. Recimo: "Autumn Forever", "This World Is Made For Me", "Chaotic Me", "No Turning Back" i "Fragmented". Inace ove navedene pesme sam vec cuo pre godinu dana u demo verziji pa mi se najvise i dopadaju. Kad smo kod toga "World Is Made For Me" je mnogo bolja u demo verziji. Uostalom procenite sami, ostavio sam vam dole sample te pesme u demo verziji pa je uporedite sa originalom. Kad ovako pogleda covek pomisli sta hoce bre ovaj, naveo je pola albuma da mu se dopada i sad kao nije dobar album. Poenta je u tomes sto su prethodni albumi imali svega jednu-dve prosecne i ostale odlicne. A ovde imamo pet dobrih i pet prosecnih. Ok, mozda je ovo jedan od onih albuma koji ti se dopadnu posle desetog slusanja i verovatno cu promeniti misljenje ali za sad ovako stoji situacija. Ocekivao sam vise, ali nije lose. Cekam V! icon_smile.gif

Ocena: 7/10 biggrin.gif

 

p.s.

Odoh sad da iskritikujem The 69 Eyes.

 

 

http://dl2.rapidshare.de/files/1088156/121...made_for_me.mp3

Dodatak:

 

Ovako posle "petstotog" slusanja u listu dobrih/odlicnih pesama dodajem jos i "Last Breath" i "Endlessly". U prevodu dobrih/odlicnih pesama cini vise od pola albuma. Rekoh vec da cu sigurno promeniti misljenje. icon_mrgreen.gif

I ona obrada "New Year Day" nije toliko losa after all ali svakako da je najdosadnija od svih obrada koje su oni obradili! icon_mrgreen.gif Znaci ostaju jos "Lies (For Fools)" koja ima bljutav ukus Plavog Orkestra ili tako neceg ali ajd nije lose i "Little Deaths" koja mi je nekako bzvz i ne mogu da verujem da im je to prvi singl i da su uradili spot za tu pesmu pored svih ovih ostalih. no.gifwallbash.gif

Sve u svemu ukupnoj oceni dodajem jos pola boda te tako ocena je sad 8/10! icon_mrgreen.gif

 

Ajde bre sad malo vi, sto nista ne pricate o albumu?! icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve ukupno ova setlista ne traje ni sat vremena. icon_uhoh.gif

 

1. Live In You

2. Dying Embers

3. Little Deaths

4. Sea Of Sin

5. Hollow Heart

6. Anos De Dolor

7. Fragmented

8. Farewell

9. Immortal Love

10. I Just Died In Your Arms

11. Dripping Down Red

12. Too Much Ain't Enough

13. In The Heat Of The Night

14. Veil Of Tears

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...