Jump to content

Sodom


Millennium

Recommended Posts

Nisam bas previse odusevljen. Dobra je muzika, ali me posle nekog vremena pomalo i smorilo. Mislim da ima pokradenih fazona poslednjih izdanja Slayera i Kreatora, nije mnogo brzo .. sta ja znam, ne mogu reci da nije kvalitetno, ali nesto mi tu fali ... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a na koji stari album najvise podseca?

Ne podseca me na albume sodoma do Better Of Dead, a ove posle sam jako malo slusao, jer mi se nisu svidjali na prvo slusanje,pa sam tako i zadnja 2 albuma izgleda nepravedno zapostavio.

 

Sto se mene tice, ne lici ni na 1 album Sodoma, vise na poslednje albume Slayera i Kreatora, kao sto sam vec rekao.

 

Realno izgleda da je dosta dobar album, ima jako zanimljivih rifova i melodija, nije sirovina radi sirovine, samo mi je valjda malo jednolican, sta li. Preslusacu ga svakako vise, mozda mi ostavi jos bolji utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je album vrh...mislim sodom je sodom...nego blad on yot lips je najjaca pesma...bar na prvo slusanje...e da jedna zamerka cini mi se da su mnogo tihi bunjevi...hmmm...icon_smile.gif

ali u svakom slucaju fala soliju...soli yu ar d best...ahahhaha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne podseca me na albume sodoma do Better Of Dead, a ove posle sam jako malo slusao, jer mi se nisu svidjali na prvo slusanje,pa sam tako i zadnja 2 albuma izgleda nepravedno zapostavio.

 

Sto se mene tice, ne lici ni na 1 album Sodoma, vise na poslednje albume Slayera i Kreatora, kao sto sam vec rekao.

 

Realno izgleda da je dosta dobar album, ima jako zanimljivih rifova i melodija, nije sirovina radi sirovine, samo mi je valjda malo jednolican, sta li. Preslusacu ga svakako vise, mozda mi ostavi jos bolji utisak.

brate poslusaj blad on jor lips...najjaca pesma...ima nekih zanimljivih ritmova...za kreator i slayer se slazem...svidja mi se malo eksperimentisanja na glasu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja se ne slazem za Kreator ni za Slayer..

 

Shto reche soli u jednom postu.."progresivniji" album..ali ono shto sigurno mislim da niko nije ochekivao od Sodoma je album koji NE hvata na prvo slushanje...i..mozda lupam al ovo je jedan od 'sporijih' albuma..

Tek ga drugi put obrcem..vishe komenata tonight..

 

BTW ovaj shto radi back vokale na Wanted Dead(a i na ostalve valjda)..zvuchi mnogo jebeno kao Schmier..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretno Wanted Dead ne mogu da odlucim da li me vise podseca na Slayer ili na Kreator icon_smile.gif City Of God mogu da zamisl9m kako peva Mile bez ikakvih problema. POdseca me na Leave This World Behind. U slicnommaniru mi je recimo i Axis Of Evil. No Captures .... Kreator cisti icon_smile.gif .... Lord Of Depravity ... pesma za Arayin vokal. Samo je poslusaj. Ovo je za album Slayera .. ima naravno autenticnijih pesama. Nije lose, samo jos malo da legne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta pesma na 'bumu ima prizvuk "M-16" i iskreno ja sam se nadao takvom albumu. Naime "No Captures"(ovo je CHISTI SODOM, not kreator..), "The Enemy Inside", "Bibles And Guns" i "LordS"..a ostatak zvuchi..pa drugachije. Usudio bih se ovo da nazovem Sodomovim "Enemy Of God"..dosta se ovo chini daleko od ranijih radova. Agresija je tu, brzine mozda malo fali, a dosta je melodichnije. Tako da slichno sa Kreatorom mogu i da shvatim..al' Slayer nikako.

 

p.s. Tomov vokal je trenutno u 30x boljoj formi i od Arayinog i Miletovog

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA nije bitno kako zvuci ciji vokal, po meni duh svirke je onakav kako sam vec rekao. Vise ima drugih bendova u novom albumu nego starog Sodoma, tu se svakako slazemo.

 

IStakao bih ponajvise odlicne solaze. To mi je najsvetlija tacka albuma za sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa starog Sodoma nemash josh od "Get What You Deserve"(ako mislish na osamdesete/start 90tih)..mozda malo na "Code Red" i to je to.

Ja iskreno ne vidim ni vokale ni muziku kreatora ni slayera ovde..jedino: "Wanted Dead" refren kao da je sa neke Destructionove pesme. "Noting To Regret" je motorheadasta pesma..ali Sodom je uvek radio takve, zar ne? A "City Of God" jest zanimljiva pesma, i stvarno ima kreatoraste riffove pod pevanjem..al refren je Sodom icon_wink.gif

 

e da solaze su dosta dobre..standard sa CR i M-16 je zadrzan icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA nek poslusaju ljudi pa nek procene. Ovo ne lici previse ni na prethodne albume Sodoma, a kamo li na 80te icon_smile.gif MAda, ogradjujem se jer kao sto rekoh 15ak puta, posle better off dead nisam Sodom mnogo ni slusao, ali da je ovako zvucao slusao bih malo vise icon_smile.gif

Moj utisak je takav kakav je, nisam razocaran. Sad cu da metnem album na mp3 flash pa cu da slusam slecih nekoliko dana kad budem bio van kuce, uz nove Impaled Nazarene i Moonspell icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh, album koji uopste ne hvata na prvu loptu, poslusaj ga i 10 puta ako treba WOI, veruj mi svidece ti se.

 

Meni za sad omiljene Wanted Dead, No Captures, BLood On Your Lips i Enemy Inside..a u vrhu su mi City Of God i Buried-bla-bla, samo sto su dosta chudne(melodichne za Sodom)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...