Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Khanovi se množe, sačuvaj me Bože! :bigblue:

 

:haha:

Kako ne razumiješ norveški?! Nekako je normalno da ljudi na ovim prostorima govore ovaj jezik. :haha:

 

Moj pretraživač Chrome govori sve jezike, pa mi je i ovaj sajt preveo. :D

Edited by Aurora

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene zanima kad izlazi novi album...

 

Kamelot je za mene jako kvalitetan bend, svaki clan je neizmerno talentovan i oni su verovatno najozbiljniji power metal bend na svetu! Takodje su i medju najtvrdjima, tako da i nisu 100% power.

Inace, bend najvise slusam zbog harizmaticnog glasa neverovatno Roy Khana koji je jedan od najunikatnijih pevaca u poslednjoj deceniji. Takodje je najobuzdaniji power pevac, koji uprkos velikim sposobnostima, ne koristi svaku pesmu da pokaze koliko visoke note moze da peva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad ja malo ovde da pametujem, kada vec nemate o cemu da blebecete. Naime, pretpostavljam da vecina vas zna Royevo pravo ime tj: Roy Sætre Khantatat. Pitanje je da li iko zna kog je porekla to prezime, posto meni ni malo ne lici na norveshko, ljudi ga cesto povezuju sa Azijom, verovatno zbog KHAN kao titula kod mnogih azijskih vladara, ali puni oblik Khantatat mi ne deluje previse slicno tome ... moracu da pitam Roya kad dodju :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad ja malo ovde da pametujem, kada vec nemate o cemu da blebecete. Naime, pretpostavljam da vecina vas zna Royevo pravo ime tj: Roy Sætre Khantatat. Pitanje je da li iko zna kog je porekla to prezime, posto meni ni malo ne lici na norveshko, ljudi ga cesto povezuju sa Azijom, verovatno zbog KHAN kao titula kod mnogih azijskih vladara, ali puni oblik Khantatat mi ne deluje previse slicno tome ... moracu da pitam Roya kad dodju :bigblue:

 

Evo sta Wiki kaze, ako joj je verovati:

 

Roy Khan, Norwegian vocalist *(his last name is actually Khantatat, a Norwegian name, so he is not a true "Khan")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam malopre mail od Kamelota u kom stoji da sviraju festivale po Evropi, a između ostalih potvrđeni su i:

13.08.2010 ROM, Sibiu, Artmania Festival;

14.08.2010 HUN, Budapest, Sziget Festival;

 

Čini se da ove godine i neće baš zalaziti u ovaj deo Evrope osim u ta 2 dana. Pitanje za organizatore koncerata glasi: kakve su šanse da ih pre ili posle ova 2 festivala vidimo kod nas? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...