Jump to content

Darkened Nocturn Slaughtercult


Angelystor

Recommended Posts

Odslushah i napalih se!

 

Meni se iskreno retko svide ovakvi bendovi..ali ovi imaju neku Gorgoroth crtu sa prva tri albuma tako da je ovo dosta brzo dospelo do mog mozga i centar za prepoznavanje dobro blacka(ma koliko bio primitivan) se upalio.

 

Dakle ovi rawblackmetalashi su iz nemachke, izdali jedan EP, dva splita i dva fulll albuma. Ja imam dva rada, EP "The Pest Called Humanity" i album "Spectral Runlets Of Tulwod". EP je neshto siroviji i ima chvrshce i vishe thrashy riffove, dok je album ima neshto melodichnije pesme ali i tehnichki mozda jache.

 

Komenti ako ste slushali, a ako ne - dobavljaj.

Edited by Vanish To Perfection

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarad preterane brzine izgubise na atmosferi.

Nesto nisam raspolozen za bilo kakvo skidanje muzike sa neta, tako da sam samo preslusao one klipove sa njihovog sajta... i sta znam, kao sto rekoh, zarad brzine, nema tu neke atmosfericnosti, tako da mi se i nisu nesto preterano svideli. Neku vezu sa Gorgoroth nisam nasao, ali opet, kako se sve ovo svodi na klipove od po minut i nesto, mozda mi je to promaklo bas zbog toga.

 

Inace odgledao sam i jedan Live video isto sa sajta. Tu sam primetio, mada nisam bio siguran, pa sam otisao na sajt i uverio se u sledece:

Na ovoj temi nije pomenut najveci kvlt u vezi ovog benda, a to je "riba" koja odradjuje vokale i cepa bas.

 

user posted image

 

 

Simpaticna devojka zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da gle stvarno, nisam bio siguran kad sam gledao snimak, a nisam se setio da jednostavno pogledam u zice na slikama, haha...

Ime je zestoka paljevina, Zamraceni Mracni UbistvoKult. Kad prevedes, tek onda vidis kolika je u stvari glupost.

Inace pronasao sam vezu sa Gorgoroth. Nema sta drugo da bude, sem kolicine nitni koju na sebi nose clanovi ovog benda. U poredjenju sa starim Gorgoroth slikama, tu su negde, jedino sto su ovi iz Gorgorotha zamenili nitne tregerima od Incipit Satan albuma, ali necemo im to uzimati za zlo. icon_smile.gif

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarad preterane brzine izgubise na atmosferi.

Nesto nisam raspolozen za bilo kakvo skidanje muzike sa neta, tako da sam samo preslusao one klipove sa njihovog sajta... i sta znam, kao sto rekoh, zarad brzine, nema tu neke atmosfericnosti, tako da mi se i nisu nesto preterano svideli. Neku vezu sa Gorgoroth nisam nasao, ali opet, kako se sve ovo svodi na klipove od po minut i nesto, mozda mi je to promaklo bas zbog toga.

 

Inace odgledao sam i jedan Live video isto sa sajta. Tu sam primetio, mada nisam bio siguran, pa sam otisao na sajt i uverio se u sledece:

Na ovoj temi nije pomenut najveci kvlt u vezi ovog benda, a to je "riba" koja odradjuje vokale i cepa bas.

 

user posted image

 

 

Simpaticna devojka zar ne?

hahah, podseca me na jednu likusu... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Nols

Ma sve ovo lici na jos jedan Darkclone. Trte mrte, riba peva i razbijaju neke tamo krstove - jaka stvar. Ukoliko nemaju nista novo da ponude trebalo bi da se povuku i da prestanu da zagadjuju svet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

odlican bend nema sta,gledo sam ih prije 2 god ovdje u austriji prase nenormalno,black metal perfekcija,a imam 2 albuma "nocturnal march" i "follow the calls for battle",odlican hladan i mizantropican black, onieler je pravi kvlt,vokalno me najvise na abbath-a podsjeca!!!!svi oni koji vole njemacki bm,u ovom fazonu mogu da provjere slijedece bendove(ako vec nisu) MOR DAGOR,KAPEIN,UNLIGHT,DARKMOON WSRIOR,HOMICIDE,KRATER,ETERNITY...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...