Jump to content

Almighty Ravendark


Novaliis

Recommended Posts

Skidaj, odlicno je. Samo ne znam sa cim da uporedim ovo, podseca na Burzum po atmosferi ali nije toliko mracno, ima lepe, skoro pa viking/folk, melodije a i black u isto vreme...provlaci se i neka monotonost. Meni je gotivno.

 

Videcu da nadjem nesto interesantno. Jes' slusao Coronu Borealis (nije black)?

Edited by Stribog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wigrid - Hoffnungstod

 

Strong Burzum-influences mark this hopelessly depressive black metal release from NC records. Long ambient textures repeat the sadness of a soul trapped in dark forests and eternal winter, until a glimpse of hope and hatred is induced by faster tempo and rythm.

 

Enjoy.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, ovih dana se ubijam od Ulverovog Kveldssanger-a. Skinuo sam i Fejd, ne znam da li je ko cuo, dobar folk sa vrlo malo rock/metal uticaja, koji cine clanovi vise bendova. Finski folk je pitanju, ima ga i veselog i melanholicnog.

 

ed:Ako nekog interesuje mogu postaviti link za download.

Edited by Stribog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda Goga Sotona? Tako nesto sam cuo davno, kao i neke njegove avanture i tripovanja. Naime, jedna od njih je da se jos ranije kad je izdat Meeting with...nas junak zestoko poistovetio pa je spavao po kovcezima i vitlio po okolnim grobljima. Legenda.

 

Eve vam ga link.

 

Fejd - Eld (special edition)

 

Nova stvar od benda je Eld, tu su vam jos i i demo "I en tid som var" (In a time that once was icon_wink.gif ) i "Huldran" (Huldra = svedski folklor o nekoj zeni koja luta sumama, ukratko). Znaci tradicionalni svedski folklor, malo seljackog zivota, malo religije itd. sa ponegde nekim metal delom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' neko neko postavi, imam samo ovu Templar i svidja mi se. Znam da ima na dc++ al' ne koristim taj program, pa ako neko ima brzi net neka uploaduje ako je dobar covek icon_mrgreen.gif . Ne ozbiljno, dajte mi taj link mad.gificon_frown.gificon_cry.gif

 

Varg, znamo mi sta valja. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...