Jump to content

Almighty Ravendark


Novaliis

Recommended Posts

Smorili ste sa tom podelom na old school legende na jednoj strani, i ovim novijim bendovima gde postoje samo cof i dm.

Ima jos mnogo bendova koji su kvalitetni a da ne sviraju ni "tr00" black metal, ali ni da se ne zovu cof i dm.

Poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Steta sto zatvorise Zika za Klince temu.Bio mi je zanimljiv onaj lik sto pljuje Black

 

lik je u pravu ,i da ja nikad nisam bio napaljen niti sam nosio obrnute krstace i pentagrame i mazao lica ko masa napaljenih klinaca sto sada radi,i zbog tih stvari mi se black smucioa i satanisticki bendovi mi idu na krivi kurac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno da nisi dobro shvatio jer se ne radi uopste o tome.

Ne nosim ni ja obrnute krsteve, nisam ni u kakvom satan fazonu ali muzika mi se svidja.

 

Ne moras biti satanista da bi slusao black metal.

Mislim, glupe su sve ove generalizacije. icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi nije da sam totalno prestao da slusam black Immortal cu uvek moci da slusam do kraja zivota jer je bend genijalan i po meni je najbolji black metal bend ikada.Naravno da ne moras biti satanista da bi slusao black nego sam samo hteo da kazem kako mi to sve kurcenje ide na kurac i da uopste ne shvatam ove bendove tipa May Result koji mesaju paganizam i satanizam nervira me to prikazivanje paganizma kao loseg

Edited by Misantrophil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black metal faovi teško prihvataju svaku kritiku. Tema je bila OK, a argumentacija za zatvaranje loša. Ako se o nečemu diskutuje, onda treba računati na mišljenja koja se razlikuju od vaših. Ako ne želite da diskutujete, onda nemojte, slušajte muziku koja vam se sviđa (brani li vam neko?) i zajebite forum. Ovako, čemu uopšte forum ako se sme čuti samo jedna strana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da svako ima pravo na svoje misljenje ali ono je smesno.

Situacija je suprotna, nismo mi ti koji smo protiv otvorene diskusije vec taj lik koji se prosvetlio nakon 4 godine slusanja Black Metala i izjavio kako je to sranje.

Ja sam mu prvi rekao "uzivaj i pusti druge da uzivaju" jer nije sve u umecu sviranja.Za to postoji progressive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...