Jump to content

Gothic subkultura


Recommended Posts

ne mesajte industrial sa goth please, deluje smesno.

 

da ako nesto mrzim to je kada ljudi koriste rec goth/industrial kao da je rec o istom pravcu.neka skontaju vec da su to u pitanju dva u potpounosti drugacija pravca muzike koja nemaju veze jedno sa drugim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se elektro goth svidja samo kao muzika, a ono shto si ti pomenula, te maske- grrrrrrrrr, mamaaaaa sakrij meeeeee :)

 

 

taj rad... B)

muzika je kulj, volem je, al ono oblacenje... gore nego emovci...

al no dobro, "ko sam ja da sudim"...

 

al muzika, sta fali, neukusi su razliciti, moj je fudnament... :evotigana: :*

 

industrial nije goth.. a nije ni "elektrogoth", tj drugi naziv za EBM.

 

 

volim da mi je muzika lepo tagovana, al jebe mi se za zanrove i definicije istih...

 

samo nvidia metal! \m/

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćemo off topic... Fino da kažem...

 

Gade mi se muškarci koji navodno vole dobar metal, a pljuju po devojkama koje su u tom fazonu. Ima ih previše takvih na ovom forumu... Onda molim lepo, izvoli na splavove pa se druži sa trendi devojčicama. Isto tako, užasni su mi oni koji nemaju svoj stil i izgledaju dizelaški. Ne kažem da svi treba da budu uniformisani, ali zna se šta znači imati i nemati sopstveni stil. Razumem i da neki ljudi nažalost nemaju ukusa i takvi nemaju pravo da komentarišu bilo koga drugog jer su i sami jadni.

Bilo ko ko može ze sebe da potvrdi da muziku oseća na pravi način, neće sebe svrstavati u grupe, pokrete, klanove i šta sve još... Takvi ljudi imaju drugačije poglede na svet.

Ne prozivam nikoga, samo mi je jadno da slušam svakakve priče koje se odnose na većinu, jer ako o nečemu treba misliti, o svakom čoveku treba misliti kao o individualnoj ličnosti. Ja ako o bilo kome kažem nešto više osim "seljačina" (:)) to isključivo govorim samo ako sam imala priliku da čujem nešto što je rekao, da popričam sa njim, prisustvujem izlivima njegove banalno-kretenske nekulture i slično. Ali opet, sve je to moje mišljenje, ima i onih kojima neko takav odgovara.

Ima i među metalcima onih koji su mi odvratni u svakom smislu, sve to stoji, ali dokle više sa ovim glupim pričama i prozivanjem, ogovaranjem?

Nije dobro biti kurva, nije dobro biti sektaš, nije dobro biti gej, nije dobro biti dizel... "Teško nama između takvih krajnosti."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćemo off topic... Fino da kažem...

 

Gade mi se muškarci koji navodno vole dobar metal, a pljuju po devojkama koje su u tom fazonu. Ima ih previše takvih na ovom forumu... Onda molim lepo, izvoli na splavove pa se druži sa trendi devojčicama. Isto tako, užasni su mi oni koji nemaju svoj stil i izgledaju dizelaški. Ne kažem da svi treba da budu uniformisani, ali zna se šta znači imati i nemati sopstveni stil. Razumem i da neki ljudi nažalost nemaju ukusa i takvi nemaju pravo da komentarišu bilo koga drugog jer su i sami jadni.

Bilo ko ko može ze sebe da potvrdi da muziku oseća na pravi način, neće sebe svrstavati u grupe, pokrete, klanove i šta sve još... Takvi ljudi imaju drugačije poglede na svet.

Ne prozivam nikoga, samo mi je jadno da slušam svakakve priče koje se odnose na većinu, jer ako o nečemu treba misliti, o svakom čoveku treba misliti kao o individualnoj ličnosti. Ja ako o bilo kome kažem nešto više osim "seljačina" (:)) to isključivo govorim samo ako sam imala priliku da čujem nešto što je rekao, da popričam sa njim, prisustvujem izlivima njegove banalno-kretenske nekulture i slično. Ali opet, sve je to moje mišljenje, ima i onih kojima neko takav odgovara.

Ima i među metalcima onih koji su mi odvratni u svakom smislu, sve to stoji, ali dokle više sa ovim glupim pričama i prozivanjem, ogovaranjem?

Nije dobro biti kurva, nije dobro biti sektaš, nije dobro biti gej, nije dobro biti dizel... "Teško nama između takvih krajnosti."

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepi ljudi su lepi ljudi, nema šta. ;)

Nema tu mnogo veze sa oblačenjem... ili ima.

 

Sećam se onomad kad sam bio na Therionu (u stvari obonomad :) ), da sam video dosta, stvarno jako lepih devojaka, ali na žalost, mnoge od njih su jednostavno bile neukusno obučene u najmanju ruku. Ne znam kako to ne vide kad stanu ispred ogledala, da im recimo ta i ta haljina ne stoji sa tom i tom bluzom i slično.

Neke su naravno bile "da padneš na dupe" i što se tiče izgleda i što se tiče stajlinga, a bilo je i mnogo lepih devojaka (poput moje bivše, moram reći ;) ), koje su bile posve jednostavno obučene, ali ukusno.

Moja bivša profesorka engleskog recimo, je najukusnije odevena žena ikada koju sam sreo. Slušala je metal, ali joj se to na garderobi videlo samo po nekim sitnim detaljima... ostalo... način na koji je slagala boje... predivno.

 

Svašta ja napričah, a ništa ne kazah, ali ubijam vreme dok spremam klopu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...