Jump to content

Through Art


voodoo_

Recommended Posts

demo je skroz profi, sto se tice toga kako su posao odradili vizuelno (stampa na disku, omot...)! sto se tice snimka, skroz je kvalitetan, bass ima strasno lepu boju (za sta sam se, realno, plasio, jer basista na svirkama ima malo ton koji se, meni licno, ne svidja... mnogo je ostar, i jaci od ostalih), semplovi za bubanj su ok, samo u onoj prvoj pesmi mi nije jasna jedna cinela sto se ponavlja kroz celu pesmu kroz matricu, ali to je vise moje neinformisanje... mozda je to cow bell... sta ja znam... jedina zamerka je to sto mislim da pevac nije pustio glas kako treba, to jest, nije pokazao sve sto ume, kao sto to radi na svirkama... nekako mu je stegnut glas na clean deonicama, ali to je, verovatno, zato sto je to ipak kucna produkcija pa ne moze covek bas da galami! eto, skroman komentar sa moje strane! samo napred! podrska til di end! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ooooh little miss evil
ochekujem da mi neko da demo,poshto imam spor net i ne mogu nishta da skinem ni da chujem....ne mora da bude nishta fensi, samo beli princo i to je to...

prednost imaju dugokosi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si skidao to? Kapiram da ce ti neko dati disk veceras na ToD certu icon_biggrin.gif

 

Btw, u cetvrtak verovatno predstavljanje demoa na 202ci, pa koga mrzi da skida moze i tako da cuje icon_da.gif

 

Ici ce valjda Danko i David biggrin.gif

 

 

 

_

 

Iskoristio bih priliku da ljudima skrenem paznju na nesto sto je bitno nama Beogradjanima, iako nema puno veze sa ovom temom(u stvari ima, na neki nacin...): http://www.petipark.bravehost.com/index.htm

 

Podrzimo ove ljude pivopije.gif

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam skinuo s neta, ali sam dobio i promos, na cemu se zahvaljujem pivopije.gif

 

Vec sam rekao da je idejno i koncepcijsi sve apsolutno savrseno za moj ukus. Na produkciji moze jos mal oda se poradi, mada je to za nase uslove i z ovaj stadijum sasvim OK.

 

E, sad sto se tice promosa, samo imam zamerku u marketniskom smislu, da tako kazem. Mislim da je promos trebalo da sadrzi pored audio zapisa i mp3, zatim neke fotose benda, eventualno textove pesama, kao i folder sa ovim kontakt adresama i slicno. Za to je trebalo samo jos sat vremena posla,a promos bi bio mnogo bolji svojom formom. Ovaj disk ce se kopirati, pa ce biti gomila promeraka sa trackovima, jer je nas narod malo lenj da taguje, stizace snimci bez adrese benda i slicno, jer nemaju svi promos iz vasih ruku sa omotom icon_smile.gif No dobro, to su sitnice, muzika je najbitnija

 

Ima vremena, da se zavrti ovo, da pocnu svirke i sve ce biti OK .. kolko to kod nas moze da bude, jer sa muzicke strane ne bih ovde dodao ni oduzeo nista pivopije.gifpivopije.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u principu za to da se "prvi macici u vodu bacaju" icon_smile.gif

 

Prvo izdanje mora da cuje sto veci broj ljudi sto pre, dana svirkama svi imaju osecaj da gledaju bend koji dobro poznaju, a onda da se malo pazljivije osmisli album od koga se nesto moze i zaraditi jer je bend vec afirmisan icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo slusam demo koji sam dobio sinoc i svidja mi se za sad, samo tako nastavite pa da uskoro snimite pravi album sa zivim bubnjem!!!!

 

Odlicni ste i nadam se da cemo uskoro svirati negde zajedno,

pozdrav od Follower-a!!!

 

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,da, uz demo delimo i karte za svetsko prvenstvo,pa ako je neko zainteresovan...

 

A za devojke smo pripremili specijalan poklon...ne,nije to sto mislite,sram vas bilo,nego je u pitanju egzoticno putovanje u drustvu naseg dalijedovoljnorecislatkog pevaca...

 

pa ako je neko zainteresovan...

 

 

 

 

 

 

(ovo nije reklama)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...