Jump to content

Through Art


voodoo_

Recommended Posts

Dobih ja taj demo!I...

Mislim da je muzika dobra!Svidja mi se kako David peva clean ali onaj drugi glas ne mnogo!!

Super su pesme ali to nije bas melodic death zar ne?

 

Najbolja je The void I belong to koju sam slusala i na svirci(slusala sam sve ali samo se ove secam)!!

 

Pozz bendu!I hvala puno za disk!!

 

 

Dobra vam je bila reklama malo pre u Demiji kad je vocal poklonio pevacici benda Cannot!Hehe

Edited by greenenn

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='26. 5. 2006, 10:38'] Opa, znaci nije samo Gera upao u tu 202 ekipu icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

 

Btw, za ono na radiju sinoc, samo mogu da kazem da mi je zao sto nemam snimak laugh.gif

 

"...debeli, masnokosi..."user posted image

sve se da nabaviti! icon_da.gif

 

cuo sam za pricu, prepricavalo se sinoc! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E demo je stvarno dobar!

mnogo je modernije nego shto sam mislio...

vidi se uticaj i nekih novijih bandova..

 

 

hvala Mirku i Zecu koji su zrtvovali svoje vreme, noge i otishli do 37-og i doneli mi CD chak u 38. blok!!!

 

ko je pevao clean vokale?

dobri su.

e da u prvoj pesmi chuje se nekakvo changrljanje? shta je to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast DEATH momcima iz Politehnicke akademije. Pozdrav za Djanija i Mirka, ostale momke ne znam. DARIO

 

Eeee kad se setim kad mi je Djani dao IN FLAMES a Mirko preporucio Amorphis i Opeth i nisam se prevario sto sam ih poslusao. Trebao sam da se javim mirku da mi sreze neke cd-ove haahahahahah i da me poduci stagod o sviranju hahahaha.

 

Slusao sam ih kad su skidali In Flames i bili su super, evo sad sam upravo skinuo demo i dobro zvuci samo bice to mnogo bolje kad udju u studio.

Extra vuce na Doom-Death.

 

Vidimo se na sledecoj svirci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Демо је јако добар! Једино што је можда требало снимати дуплексе за клин вокале и бацити неки благи ефекат на глас, али нема везе. Мени су "Impulsive youth" и "Тоrn" најбоље. Само тако пичите! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...