Jump to content

Through Art


voodoo_

Recommended Posts

Sta je dodjavola youtube...

 

Ja samo ocekujem kad odem na vas myspace da mi se otvori taj snimak...A jel se on nalazi mozda ispod slike i necemu o bendu???

 

A bwe konfuzija!!!!

 

EDIT:Otisla sam ponovo i pojavio mi se taj youtube i sve ostalo...Al polako ide...Tako da nisi Marko nesposoban nego sam ja nestrpljiva...

Edited by greenenn

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Chek stvarno svirate na Samhainu? To je festival koji je u petak 27. u SKC u u Velikoj sali valjda.

 

Bash fino.Dolazim na Histeru pa usput i vas da cujem!

Ajde stvarno raspitajte se na cemu tacno svirate!?PLS@

Edited by greenenn

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ono sto mene interesuje je koliko je bilo ljudi na samom desavanju sinoc, i koliko je bilo za vreme vaseg sviranja?

 

I da... Nisam ja mislila da nipodastavam vasu muziku onom recenicom: "Da li stvarno mislite da cete snimiti nesto?"

Vec sam neupucena u proces snimanja: za koju kucu se to radi (vasa vrsta muzike), kome se to isplati (ako platite sami snimanje pa ne uspete da platite reklame onda nista, ako vas neko snimi jer ste dobri a ja bas nisam primetila da je komercijalan melodic death kod nas(misli se na velike mase) onda ponovo necete zaraditi novac, sad zavisi sta vi zelite da vam album donese!!!)

Ja vam iskreno zelim puno srece! I hvala again za onaj demo!

 

Zzop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto mene interesuje je koliko je bilo ljudi na samom desavanju sinoc, i koliko je bilo za vreme vaseg sviranja?

 

I da... Nisam ja mislila da nipodastavam vasu muziku onom recenicom: "Da li stvarno mislite da cete snimiti nesto?"

Vec sam neupucena u proces snimanja: za koju kucu se to radi (vasa vrsta muzike), kome se to isplati (ako platite sami snimanje pa ne uspete da platite reklame onda nista, ako vas neko snimi jer ste dobri a ja bas nisam primetila da je komercijalan melodic death kod nas(misli se na velike mase) onda ponovo necete zaraditi novac, sad zavisi sta vi zelite da vam album donese!!!)

Ja vam iskreno zelim puno srece! I hvala again za onaj demo!

 

Zzop

 

 

Ako mislis na snimanje planirano za decembar, to je samo za 2 pesme. Cisto zato sto je dosta vremena proslo od onog prvog demoa.

 

Za album ima vremena... a kad dodje vreme - sami cemo sve to iskesirati. Nije to toliko strasna cifra, iako smo sirotinja(al' jbg - neko dobro svira, a neko ima lazanju za rucak biggrin.gif )

 

 

 

Ovi momci su fenomenalni, meni je ovakva muzika malo strana ali kad sam ih slusao smrzo sam se, totalno mastan i tezak zvuk  musik19.gif  pivopije.gif

Samo napred ljudi 

 

Johnny  EON

 

Hvala covek pivopije.gif

 

Mislim da ste ti i Krstovic prvi culi par novih stvari. Bedak sto ste morali samo njih da slusate celu probu orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...