Jump to content

Through Art


voodoo_

Recommended Posts

Evo, 44. jubilarni post zlog i naopakog Pande69 za promenu nije trebao da bude zao i bezobrazan. Zapravo, bio je pun samosazaljevanja, bedaka, ironije i nekih teskih&zajebanih reci...

 

Obrisao sam ga jer je glupo da sad ovde kukam, kad mogu da vas zovem na gajbe i da me tesite i da mi govorite kako nije sve tako crno i kako "ko zna zasto je to dobro"...

 

Naravno, mozda sam ja sad delom izbedacen jer me jebe fax... da, zajeban je ovaj fakultet za (ninja) pande

 

user posted image

(Joj, Shinobi!)

 

A mozda je i zbog cinjenice da se ovom sredovecnom Pandi blizi kraj (ako niste znali - pande umiru kad napune 69 postova)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, 44. jubilarni post zlog i naopakog Pande69 za promenu nije trebao da bude zao i bezobrazan. Zapravo, bio je pun samosazaljevanja, bedaka, ironije i nekih teskih&zajebanih reci...

 

Obrisao sam ga jer je glupo da sad ovde kukam, kad mogu da vas zovem na gajbe i da me tesite i da mi govorite kako nije sve tako crno i kako "ko zna zasto je to dobro"...

 

Naravno, mozda sam ja sad delom izbedacen jer me jebe fax... da, zajeban je ovaj fakultet za (ninja) pande

 

user posted image

(Joj, Shinobi!)

 

A mozda je i zbog cinjenice da se ovom sredovecnom Pandi blizi kraj (ako niste znali - pande umiru kad napune 69 postova)...

Brate to je onaj panda iz Nindza Kornjaca.

 

E,da,brate ne kenjaj. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Okacio sam na http://www.myspace.com/throughart deo snimka sa Metal Sound svirke(klik na Dankova siroka ledja biggrin.gif ).

 

Planirao sam da stavim vise stvari, ali se nesto uzjebalo sa kamerom, pa snimak odmah pred kraj Impulsive Youth-a naglo ubrzava i ostaje tako do kraja snimka. Bedak, buduci da bas posle idu neke nove stvari koje bi bilo korisno okaciti icon_sad.gif

 

Takodje nisam imao pojma koju kompresiju da stavim, pa sam mozda malo preterao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...