Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Ova tema polako ulazi u fazon ''ako ne mozes da ga pobedis, pridruzi mu se''

Sad ce svi da povade svoje tamne narodnjacke tajne koje im leze duboko u dusi, neotkrivene....hehehe

 

e ljudi ako je quoete a izgleda da jeste,nema veze jer sam totalno janpi...

novi album slavice cukteras je dobar,upravo izasao sa post-produkcije slusam ga...

poz svima...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panjkovic je ranije imao onu emisiju "Pre i posle" gde kao nadju devojku pa onda sledi frizer + shminker + povremeno plastichna operacija :ph34r: a sad su kao glavnu junakinju doveli onu ciganku Jovanku koja je pevala kad su bile Zvezde granda ili kako se vec zvala ona kretenska audicija (da je ovo normalno uredjena drzava nikad ne bi mogli da pushtaju snimke bolesnih ljudi na tv). E ova zena se po svom 'intelektu' istakla tamo i onda su je doveli u Grand da je 'ulepsaju', muza su obukli u onu idiotsku sharenu jaknu, i kao pitaju ga "je l' ces da joj razmazes ovu shminku odma'" i slicne 'duhovite' opaske a ona zena je celu emisiju provela gledajuci u pod uz par genijalnih izjava na kraju za koje ocekujem da uskoro krenu da kruze po netu... Na kraju naravno happy end bez gornje cetvorke desno ->

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел' ви стварно слушате народњаке кад сте сами или их слушате на свадбама итд? Интересује ме јер ми је незамисливо да неко слуша народњаке док је сам у соби. Незамисливо ми је и у другим ситуацијама, али то могу да разумем.

 

 

ne pitaj, ja tako umorna s posla dodjem, pustim `random` neku finu muziku, peppersi ili nesto lagano - a onda mi u sred jebade udje mile kitic, ili baja - i koliko god da ih ja brisem s kompa, `NEKO` ih redovno DONALDUJE :) najgore sto me MRZI s kreveta ustati da promjenim :( ali ustanem ipak.. :)

 

 

da je ovo normalno uredjena drzava nikad ne bi mogli da pushtaju snimke bolesnih ljudi na tv

 

iskreno, to je ono sto mi najvise smeta u toj (ne)kulturi. ne toliko sabani ili cecine imitacije po ulici, kreveljenje i izvaljivanje nebuloza, seljacizam na kvadrat - nego mi najvise smeta upravo to IZRUGIVANJE mentalno - poremecenim.. nikad nije bilo smijesno, niti ce. kako bi samo bilo veselo da lepa brena ili tako neka seljancura ima zaostalo dijete pa da ga onda dovedu na grand audiciju da mu se cijela Srbija smije.

 

imam neki snimak, Top 10 najgorih s Idola, kad je bilo finale, pa su pustali i one koji su se debelo obrukali.. ok, znam par ljudi s tog snimka LICNO i totalno sam skontala koji su mentoli kad su tako pred kamerama pravili od sebe budale :) ali lik koji je `pobjedio` pjevajuci `MaVena` - njega mi zao.. decko hoda po tramvajima ocigledno mentalno poremecen, uvijek hoda u losoj odjeci, pretpostavljam i da je cesto gladan, prica sam sa sobom, nije nasilan, ali uvijek trazi pare i smara ljude. i oni su njega stavili u taj Top 10, sto je nehumano skroz. :ph34r:

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...