Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Тома није права народна музика, права не постоји , мање-више, јер више нико не живи на селу скоро и сл.

Друго, Гранд је квалитет, тек сад видим да има пуно добрих ствари са овог фестивала ...

Треће, Раде је металац ...

Четврто, ова тема треба да живи ...

 

 

Strasno, ajde da se razumemo, NARODNA SRPSKA MUZIKA JE JEDNO, A GRAND I TURCIZAM NEMAJU VEZE SA NARODNOM MUZIKOM.

 

Da ne brkamo pojmove, inace moj stav o grandu je ZABRANITI!

 

Vi ocigledno nemate pojma da razlikujete, narodnu od turcizma.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno, ajde da se razumemo, NARODNA SRPSKA MUZIKA JE JEDNO, A GRAND I TURCIZAM NEMAJU VEZE SA NARODNOM MUZIKOM.

 

Da ne brkamo pojmove, inace moj stav o grandu je ZABRANITI!

 

Vi ocigledno nemate pojma da razlikujete, narodnu od turcizma.

 

Tako je brate! grand zabraniti! Protiv narodne muzike nemam nista protiv. Ali turcizam i zavijanje je bruka...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e Natasa.....sta ti Bogu skrivi za tu kletvu?!

 

ccc e sad kad pomislim da si ti jedna od onih koji se najvise raduju rokanju u KST-u, jos se i razmisljam da li devetog da se pojavim ili ne...

 

ccc No Comment/wordless

 

@veronikajeodluciladaumre

 

ana kokic je ,,pala"za jednu voznju audijem a8 pre godinu dana...

Edited by НС 14-8-8

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ortak mi je kamerman u Grandu i kaze mi da je jako tesko nabaviti karte.Jedno vreme ni nije bilo publike negu su je montirali naknadno :D .Ali kaze da je zezanje.Jednom doveo neki harmonikas pola svog sela na snimanje i bilo zanimljivo u picku materinu.I sve mi kaze kako koja pevacica izgleda u pririodi.Ana Kokic do jaja, Mina,Tina - krs.

 

Kome smeta tema ne mora da je otvara.CAO ZDRAVO!

 

Ajde da gasimo celu temu OSTALA NE METAL MUZIKA, mislim stvarno.NARODNJACI, KAFANA TO JE KEVA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e Natasa.....sta ti Bogu skrivi za tu kletvu?!

 

ccc e sad kad pomislim da si ti jedna od onih koji se najvise raduju rokanju u KST-u, jos se i razmisljam da li devetog da se pojavim ili ne...

 

ccc No Comment/wordless

 

 

e ono boli me k**** sta mi vi kazete :)

slusam sta volim i boli me dupe koja je to vrsta muzike.

ako neces da dolazis na rokanje zato sto na njega dolazim ja koja, avaj, volim narodnjake - ne moras.

sto elvis kaze, kome smeta ova tema nek je ne otvara i kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule, si nabavio Donu Ares? Sto je najgore, ova nova pesma je sranje, izgleda da joj valja samo "To mi nije trebalo"... :no:

I ne znam dal si čuo, al pojavila se neka Saška. Stalno je forsiraju na Palmi. Izbacuje sise i taj fazon al nema loše pesme... :muzicar:

 

Нисам набавио, али сам је чуо преко радија неколико пута, и морам да кажем да је баш добра песма... Иначе у последње време ми се много свиђа песма Нико и неко од Дејана Матића, која узгред нема никаквог турског елемента у себи као и већина нових ствари у Гранду. Друго су Реноме и ВИП из Босне, па и наш Голд за који је између осталог издала и Сашка коју сам гледао пар пута али сам већ заборавио како пева ...

 

Турско више није модерно :bigblue: и слично ...

 

 

И Тина није крш, Тина је злато ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam tek zadnjih dana izvalila kako Amadeus bend ima dobar "novi" album... imala sam ga i ranije al nesto ga tek sad slusam... :muzicar:

dobre su mi "Crna vatrena", "100%" i "Iznad kolena" :rockdevil:

 

dodaću i ODLIČAN album Ace Pejovića i pesmu "Litar krvi" :rockdevil::rockdevil:

 

a ovaj Djusov album mi je vrh!!! prvo mi je pesma bila strasno ciganska kad sma snimila spot na Palmi al sad po ceo dan slušam samo "Brate minli" :meshuggah:

inače u spotu se pojavljuje ona "tatina maza" iz spota Mileta Kitića :wub:

 

"mala hodi, skini bodi

i ponesi piće eno ga na komodi" :opusteno::opusteno::opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, brate miNli je tolika ciganija da mi nije dobro...ali je slusham(u kolima pogotovo) i pevam chesto..

spot je snimljen pre gdinu dana,znam jer su oetaci dali kola za spot :)...

Amadeus mi je omiljeni domaci band,uzivo su zakon...

A Aco Pejovic je kralj...

 

ja se opushtam poslednjih dana uz Tozovca,Kebu i josh neki old school...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, brate miNli je tolika ciganija da mi nije dobro...ali je slusham(u kolima pogotovo) i pevam chesto..

 

 

to stoji. pesma je ciganska i šabanska skroz al je zarazna :muzicar::mhihi:

nisi svesan koliko je slušam :)

 

uuuu tozovac je car! sećam se da sam pre slušala stalno ono "prazna čaša na mom stolu, iz te češe ti si pila" :rockdevil: i još topalovića i onog radeta jorovića :) , šekija turkovića i bekija bekića :muzicar:

to je muzika mog detinjstva :rockdevil:

 

sve pesme znam al nažalost kako vreme donosi nove pesme i pevače, te stare slabo slušam... dodje mi ponekad pa pustim starog Mileta Kitića ili Bekija Bekića.... to mi je VRH i dan danas :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...