Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Novi Tinin album je zajebao sve iz Granda! Najbolji album ove godine. Svih 9 pesme su hit za hitom.

 

Kabrio Porse, Zaljubljena, Extra, Neka Zurka Krene, Useli Se Kod Mene, Unapred Zahvalna, Bez Cenzure, Upisi Recku, Hipnoza.

 

Скинуо сам са нета. Једном речју - квалитет!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ga jos jedan hater.Svi su tolerantni sve dok ne naidje nesto sto njima ne odgovara...

sta drugo da ocekujes od devojke koju interesuje ''Mitologija (narocito staroegipatska), crtanje, parapsihologija, psihologija, poezija, hladno oruzje, japanski jezik, haiku i origami, istorija starog veka, Dark Art, Luis Royo, horoskopi raznih civilizacija, biologija,priroda,biljke i cvece...''. A godiste nije stavila, verovatno ima 13-14 godina i dosla ovde da joj neki 20-ogodisnji pedo-kvazi-gothichar skine mrak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je!

 

icon_rockdevil.gif

Dižemo se iz pepela.... icon_twisted.gificon_rockdevil.gif

 

Skidam album trenutno Tine Ivanović da vidim kakav je kad ga toliko hvalite već...

 

Gledala sam Cecu u Bravo Show-u pre neki dan i otpevala je neku extra pesmu tako da jedva čekam da se i to pojavi na netu musik19.gif

 

U zadnje vreme se vraćam starim korenima i slušam Slavka Banjca (ako neko zna ko je taj junak) musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepši Stihovi Turbo Folka

 

- Najbolji si, najbolji od svih faca slavnih, ti voziš Ferari u gradu si glavni!

- Moja mala nosi suknju mini, ispod mini napisala skini, moja mala nosi suknju maksi ispod maksi napisala taksi!

- Igra kolo, a u kolu Duda, od radosti tresu mi se kosti!

- Uz vetar sam uvek iš'o i nikoga nisam šiš'o, od malena radim tako, ja sam rođen naopako!

- Što na kafu zoveš mene kada nemaš samlevene!

- Pijem vino i rakiju vruću i ne mislim na njivu i kuću. Šta će meni venčanje i žena kad sa tuđom živim bez problema?

- Kaži mala svoje muke, cica ima zlatne ruke! Neće cica tu da srlja, hoće samo da podrlja!

- Moja mala nema prednji zubi, kad me ljubi jezikom me ubi!

- Hop mala bosonoga, kako živiš bez onoga, kako živiš bez onoga lole garavoga.

- Plitak potok, a voda duboka...!

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Evo jos

 

- Idem gradom oka cista, vazniji sam od ministra

- Moj je dragi zaljubljen u mene, pa ko tele u nedra mi blene

- Ti si cerko tatin sin, sa tobom se ponosim

- Ja malena, a suknja na kocke, svaka kocka hoce da se bocka

- Na jarbolu nataknut mi dika, dok mu zemlja bezi iz vidika

- Joj jarani, sad sam glavni

videlo je moje luce kako glavni tuce

- Harmunike sviraju, opancici preplicu

- Idem kod svekrve, nosim joj darove, neka se i ona raduje

- Jagnje moje sad ti drugi srcu ne da mira,

a ja, kao vuk, bezim od pastira

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prepoznajem samo Radeta Jorovića ph34r.gif

Ko zna nek kaže koji su ostali umetnici, rado bi to sve nabavila pa da čujem i uživo musik19.gif

Poslednje je Mile Kitic - Osvetnik - pesma "Vuk samotnjak"

Ono sa harmunikama je svadbarski raritet, par njih su iz forme becaraca, dubokoumna misao o cerkama potice od Nina

Share this post


Link to post
Share on other sites

dubokoumna misao o cerkama potice od Nina

 

Da, samo Nino može tako da mu ga da icon_smile.gif

 

Pored Slavka izdvojila bih i Bekija i posebno pesmu "daj mi tvoju maramu šarenu, lek je za moju dušu ranjenu" icon_cry.gif i onu kultnu "uno, due, tre" icon_cool.gif

 

Meni je žao što više nema emisija kao što je pre bio ZAM odnosno akronim od Zabava Miliona. Tu su dolazile sve kultne zvezde a i kvalitet tadašnjih pesama bio je neuporedivo bolji nego sad... Sad pola tih pevača ne možemo nigde da vidimo i pratimo njihov minuli rad... icon_sad.gif Ostaje nam samo da tiho jecamo u tišini... ph34r.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo preslušavam novu Tinu. Moram reći da sam prijatno iznenađena. Ona nije samo glupa pevaljka već ima i dobre pesme. Na prvu loptu su mi pesme: Kabrio Porše i balada Unapred Zahvalna. Nije loša ni ona Neka Žurka Krene.

 

user posted image

 

icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ne Verujem lepim zenama"

"daleko negde kozna gde ti ljubis a ja mrem"

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

a imaju i ove koje ja obožavam:

ako te lažem ubio me bog

daleko negde ko zna gde

gde si sad ti

lav u grudima

od kafane do kafane

pevaću da te zaboravim

zeno bez duše

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOW!!! Kakav sajt icon_rockdevil.gif . Galerija je extra. Najbolje su one promo (galerija 1 i one na kolima) icon_twisted.gif

 

edit: u biografiji kaže da je snimala već pre za Zam. ja uopšte nisam čula za nju pre bunde od nerca icon_confused.gificon_uhoh.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...