Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

 

Haha, jel si ti ovo sinhronizovao? :lol:  

 

 

Inace, koliko vidim zatvorena tema o Baji Malom Knindzi...bejah u bg i kod autobuske stanice videh plakat, Baja Mali Knindza Live 08.11 u Borci, cini mi se da se kafana/klub zove KNN, tako nesto....ko voli - nek izvoli :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, jel si ti ovo sinhronizovao? :lol:  

 

 

Inace, koliko vidim zatvorena tema o Baji Malom Knindzi...bejah u bg i kod autobuske stanice videh plakat, Baja Mali Knindza Live 08.11 u Borci, cini mi se da se kafana/klub zove KNN, tako nesto....ko voli - nek izvoli :rockdevil:

 

znam baja u beogradu a ja ovog vikend sam bas se vracao kuci :( ako je barem za neku utehu baja dolazi cesto u borcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, jel si ti ovo sinhronizovao? :lol:  

:redface:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=-Er3Ougcr-M

 

Kada refren krene!Ijuuu! :rockdevil:

 

Ne mogu nigde naci spot,to je bio zesci kvlt!

Kult nad kultovima. Preeedivna pesma. :da:

 

Ne da je bio jaci,nego se ne mogu porediti uopste.Ovo sada je apsolutno sve sranje.

Slažem se sa tobom Lemilice. Tu su preostali samo pojedinci iz stare garde, koji se još uvek drže i odolevaju.

 

ja bi isao na zvonka bogdana ali nemogu jer me je drug zvao u svilajnac na slavu

 

Zvonko je hodajuća vojvođanska legenda. Jednog dana, kada ga ne bude bilo, da mu se dodeli ulica!

Dileme tu nikakve nema. :da:

 

Btw. Tešo, imam sestru i zeta u Svilajncu. :mhihi:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvonko je car i neka zivi jos sto godina da nas pesmom pogadja u dushu.a da kada umre mora jedna lepa ulica da se nazove po njemu.nikada nisam bio u bidzinom svilajncu do sada ali evo pozvan sam na slavu.usput ajde svi vi metalosi da cujete krajisku grupu jezero http://www.speedyshare.com/648559691.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moje iskreno misljenje o bendu.kao prvo zvuk je totalno neorginalan zato sto postoji 99999999999 bendova koji zvuce isto tako.kao drugo ime benda i tekstovi su na engleskom tako da nista ne razumem sta peva.a i da je na srpskom nebi opet razumeo jer vokal se u jednom delu pesme nesto derinja i u drugom delu pesme nesto peva kao da place.to neke fore sa zapada kao deremo se pa placemo.i muzika je smor uopste nije niti za veselje,lumpovanje niti za tugovanje niti pogadja u dushu vec samo smara.i sto je najgore oni u srbiji sa takvom muzikom pricaju o tome kako ih napadaju armije grupi radodajki.pa pobogi ovo je srbija ovde rok muzika jedva prolazi a narocito ta vasa rok muzika.vi niste niti neki tamo iz granda niti ste na city recordsu niti svirate na splavovima.ali uredu zelim vam sve najbolje i zelim vam da stvarno imate toliko grupi radodajki i sve.samo koji se kurac zavaravate kada ne ide to uopste tako.nema leba od tog vaseg dranja niti ce ikada biti.ljudi u srbiji barem jos uvek tu i tamo vole postenu muziku.i molim clanove benda da se okanu corava posla sa tim plakanjem i dranjem i da poslusaju stare albume bore drljace i ere ojdanica

 

Ако некада будеш силазио до Ниша, да знаш да имаш пиво (гајбу пива), печење и јужњачке ћевапе од мене! :da:

 

:pivopije:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако некада будеш силазио до Ниша, да знаш да имаш пиво (гајбу пива), печење и јужњачке ћевапе од мене! :da:

 

:pivopije:

 

pazi sta si obecao jer cu ja jednom da stvarno dodjem do nisa :pivopije:

 

edit samo umesto te gajbe piva dovoljna mi je flasa kisele zato sto ne pijem

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

кам мај лејди,кам кам мај лејди ју ар батрфлај, шугар бејби! ;)

 

'беш и пивце и киселу воду ( ниси Аца Лукас ) - матевачка шљивка конЗа! Да се осетиш по први пут ко Баја М.К.

 

smileycheerssx2.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...