Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Evo jedne lepe & nove pesme, samo za druga Tešu:

 

http://rapidshare.com/files/149179140/Ado_...lavuse.mp3.html

 

Viteški ritam, gospodarsko pojenje ... a i zna se da Teša voli plavuše, slovenske krvi!

 

Hvala puno na pesmi!Jako mi se svidja pesma onako ima neki islamski smek a govori o plavusama.Mada cuo sam da bogati arapi vole plavuse.Volim ih ja sve.Ova pesma mi je novi hit narodne muzike

Share this post


Link to post
Share on other sites

sada sam tek provalio da lik koji peva pesmu plavuse je siptar koji zivi u bosni.sada slusam malo old school tozovac pesmu madjarica.nego vudu suol meraklija posto dali mozda volis da slusas tamburase,mada verujem da ti je to mozda strano sa obzirom da si iz nisa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko uploadovao:

 

http://www.youtube.com/watch?v=E77kaz4yDLw

 

jbt koliki je ovo bio hit

 

Pih. Postoji i spot za tu pesmu. :da:

Sviđa mi se ta stvar, ali mi se ne sviđa što su je odradili Osvajači sa sve Čipija.

 

 

nego vudu suol meraklija posto dali mozda volis da slusas tamburase,mada verujem da ti je to mozda strano sa obzirom da si iz nisa?

 

Pa i ne baš, ali uz Zvonka Bogdana sam uvek spreman da pijem vino rujno ... i polomim koju čašu ako zatreba.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opterecen si sa tim ko je sta i koji kurac...spusti malo loptu i upali Zvonka Bogdana ili Cigane Ivanovice, smiri zivce :pivopije:

 

ma ne nije mi bitno ko je sta u muzici.a nisam rasista volim ja sve narode samo mozda cetri naroda ne volim.sada slusam safeta isovica,covek je stvarno imao glas boli glava.a sto se tice cigana ivanovica slusam i njih dobri su

 

Pih. Postoji i spot za tu pesmu. :da:

Sviđa mi se ta stvar, ali mi se ne sviđa što su je odradili Osvajači sa sve Čipija.

 

vino crveno je plagijat jedne grcke pesme.inace meni se mnogo vise svidja grcki orginal te pesme

 

 

Pa i ne baš, ali uz Zvonka Bogdana sam uvek spreman da pijem vino rujno ... i polomim koju čašu ako zatreba.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сафет је највећи антисрбин био.. Чак је тражио да се забрани Синану да пева у Зетри 1999. као агресору из Србије.. Иначе, добар је певач..

 

 

Него, друго, изашао коначно спот за Јачи него икад.. Разочаран сам! Драгана, не иде то тако.. И једино ми је Кемал овде у правом елементу.. Кемал, Шемса, Драгана, Миле и Синан - Јачи него икад

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije to to, nekadasnji JV i ovo sad kao nebo i zemlja...i da Kemal je ostao ponajbolji od svih...nego jel neko skoro gledao ove nove emisije Juznog Vetra na Bn-u...gledao sam nedavno, neki cigancic peva u kafani, onako sa pubertetskim brcicima, kajla i naruvica zlatna, tekst mu ide nesto na foru 'majko, oce ja pevam za vas, za mene ste davali zadnji gros...' Ako neko zna ime cigancica i naziv pesme, bicu mu vecno zahvalan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово ни није Јужни ветар, али је као ријуниј'н певача из петорке..

Нисам гледао задњи Звук Јужног ветра и емисије уз, па не знам ко је. Питај на форуму Јужног ветра :D. Сајт је www.juznivetar.net, има и форум и, што је битније, линк за радио Јужни ветар :D

 

Иде Луда глава, пијана тренутно.. Кемал :rockdevil:

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, odem na forum i kazem 'kako se zove cigance, sa kajlom i narukvicom sto peva u kafani' :D More ima da odem, da pitam, ciga je car, a spot koji sam gledao je jos carskiji  :mhihi:

 

Ово ни није Јужни ветар, али је као ријуниј'н певача из петорке..

 

Znam da nije, samo sam poredio taj period JV i sadasnje njihove stvari...tesko ko ce nadmasiti onaj period iz 80ih i 90ih,jedino da Mile Bas vaskrsne muzicki i okupi ostalu ekipu kompozitora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Миле је композитор, и има он и много старих неснимљених песама, како прича.. Само му треба хармоникаш ( и клавијатуриста ), неко ко ће да га натера да поново свира бас и певачи.. Од певача је једино Кемал, за сад, могућ..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брадоња је с њим, а 99 одсто песама је компоновао Миле... Било би океј и да се Бане Васић врати, па заједно са Савом и Милетом ради, али нема ништа од тога..

Синан тешко, Шемса теже, а Драгана никад.. Кемал вероватно, Миле ако се опамети.. Јашар, вероватно сигурно :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...