Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zato sto mi je kosa jako gusta,zato sto dugacku kosu moras jako cesto prati,zasto sto taj jebeni ritual traje satima,susenje dok ne umres...i mnogo volim kratku kosu.

Same here + јако ми је сметала на фудбалу, нисам могао к'о човек да ударим лопту главом. На баскету још горе, чим скочим праменови у очи иако сам носио оне велике знојнице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zato sto mi je kosa jako gusta,zato sto dugacku kosu moras jako cesto prati,zasto sto taj jebeni ritual traje satima,susenje dok ne umres...i mnogo volim kratku kosu.

Pekinška Patka - Bolje Da Nosim Kratku Kosu :meshuggah::opusteno::meshuggah:

 

:)

 

Isti slučaj Lemilice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muskarci koji nemaju veze sa odrzavanjem duge kose. Svaka gusta kosa moze da se proredi pravilnim sisanjem i sredjivanjem. Ccc... ne bih da sam musko imala kratku ni u ludilu. A tek kao zensko. To mi je najodrvatnija stvar. Zensko sa kratkom kosom.

No, pravilni frizeri ili drugarice koje imaju veze sa higijenom kose na malo bolji nacin od DM i Lilly kozmetike eventualno kozmetickih prozivoda sa reklama, lako vam mogu pomoci u odrzavanju duge kakve god kose.

 

Steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muskarci koji nemaju veze sa odrzavanjem duge kose. Svaka gusta kosa moze da se proredi pravilnim sisanjem i sredjivanjem.

 

1.Necu da proredjujem kosu.Volim moju kratku,crnu,gustu kosu. :D

2.Ne razumem se zato sto me zabole za te zenske stvari,i zato sto sam heteroseksualac a ne peder. :da:

3.Kao sto sam rekao:imao,probao,ne ponovilo se.Kratka kosa rulz suprim! :D:da:

 

 

J JEBO VISE FRIZURE,OVO JE TEMA O TESTAMENTU!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lemmy se isro nevidjeno.

duga kosa rulz.

nekad nisu postojale makaze - sta su tad, svi muskarci bili gejevi? ne seri.

 

I dosta oftopikovanja.

:P

 

Moja je zadnja,i dotle ce biti offtopica. :)

Pod jedan,pre nego sto kazes nekome da ne sere,procitaj sta je napisao.Ja nisam rekao da su muskarci koji nose dugacku kosu pederi,vec da su pederi muskarci koji se razumeju u odrzavanje kose,pravilno sisanje,preparate koje si spominjala i slicne zenske stvari.To su u velikoj vecini slucajeva pederi,i to oni najgori.Cinjenica. :da:

 

Adio. :pivopije:

 

Konan je imao/ima dugu kosu.

 

Zamislite Testament da napravi pesmu o Konanu... nista teatralno, manOwarski, cisto grmenje Testamenta koje svi volimo i zelimo... e da...

 

KONAN BARBERIJAN!!!!

 

ON VERUJE U SVEMOCNOG BOGA KROMA!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes mi sve ako ste vi ljudi normalni. Pa procitajte poslednje tri strane postova! Gde su ovde moderatori?! Ovo je najgore spamovanje u istoriji...

 

I ti si mi neki Del Boy... menjaj nik! ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...