Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cigani bre samo cekaju priliku da zajebavaju. Zato ih i zovemo cigani. Ja npr. nisam zajebavao kada ste puklu od Psv-a 5:0 i od Zenith-a 4:0. Nego sam znao da vam dzaja nije doveo ni jednog igraca koji bi mogao da parira evropskim igracima. Vi ste bojkotovali, a on kao gospodin covek otisao. To je razlika izmedju vase uprave i nase. Mi bojkotujemo skoro dve godine, a nismo doziveli nikakav napredak. Oni ni ne spominju ovo sto se desava. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciganima su nas prozvali vaši prvi navijači , nesrećni komunistički oficiri srbokoljačke "Jugoslavenske Narodne Armije" i ostade nadimak od tada , a ja prozivam zato što su vam "Crni Bik" Bjeković i lopina Zečević bili dobri kada su se kupovala prvenstva , a pravo merilo jedne ekipe , na ovom našem prostoru , nažalost , je broj prodatih fudbalera i njihova dalja karijera , pa sada vidi gde ste vi i koga prodali i gde je sada , a gde mi i kakva mu je karijera , ovde mislim i na godine kada ste vi osvajali titule . I još nešto , niste "prosvjedovali" ni kada su navijači Zvezde ginuli braneći Srbstvo u našim zapadnim zemljama , a vama Mirkić zidao Zemunelo od narodnih para , tada vam je bilo lepo , pa šta sada hoćete da vam držimo sveću i tada je na čelu kluba bio Bjeković i njegov pajtaš Zečević

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gubila po direktivi

 

Ne lupaj, imali ste los tim, prodavali ste sve sto je valjalo...

A da je uvek bilo politike, jeste...

 

 

I još nešto , niste "prosvjedovali" ni kada su navijači Zvezde ginuli braneći Srbstvo u našim zapadnim zemljama

 

Molim te da ne lupetas i ne delis Srbe zbog fudbala. Procitaj malo sta kazu pravi navijaci, koji su bili na ratistu, koji su protiv mlacenja do smrti izmedju Srba, koji napominju kako smo se svi zajedno borili u ratovima za Srbiju.

Imas jedam takav tekst u Navijacu, to pise jedan od vodja Delija. Ugledaj se na njega a ne na napaljene budale...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lupaj, imali ste los tim, prodavali ste sve sto je valjalo...

A da je uvek bilo politike, jeste...

Molim te da ne lupetas i ne delis Srbe zbog fudbala. Procitaj malo sta kazu pravi navijaci, koji su bili na ratistu, koji su protiv mlacenja do smrti izmedju Srba, koji napominju kako smo se svi zajedno borili u ratovima za Srbiju.

Imas jedam takav tekst u Navijacu, to pise jedan od vodja Delija. Ugledaj se na njega a ne na napaljene budale...

 

 

Bless ya

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo se prozvali sami , na prvom derbiju kada je došla gradska sirotinja sa jedne i pitomci i oficiri sa druge strane na uvrede uniformisanih lica od strane navijača Zvezde , za koju su igrali bivši igrači BASK-a i Jugoslavije uniformisana lica , koja su se predstavljala kao navijači Partizana odgovorila su parolama Cigani,cigani.

 

Strahinja ja znam vrlo dobro ko je bio na ratištu , moglo bi se reći iz prve ruke , Zvezdini navijači su ORGANIZOVANO išli na ratište . Nije mi namera da delim Srbe , ionako nas ima još 50-60000 ne više od toga ali ovo sam morao da kažem .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Strahinja ja znam vrlo dobro ko je bio na ratištu , moglo bi se reći iz prve ruke , Zvezdini navijači su ORGANIZOVANO išli na ratište . Nije mi namera da delim Srbe , ionako nas ima još 50-60000 ne više od toga ali ovo sam morao da kažem .

 

Da, Zvezdini su isli, jedini su oni Srbi, svi ostali nisu. Nemoj da pricas gluposti, molim te. Svi smo mi Srbi, svi volimo Srbiju, to sto vi sebe smatrate najboljim, najlepsim, to je vas problem. Ne vidim zasto ste vi veci Srbi od ostalih navijaca, zna se da su svi navijaci patriote. Da ne spominjem sad cuvene nerede na Maksimiru, gde su zajedno sa Delijama isli Grobari(300-400), navijaci Zemuna, Proletera, Ofk Beograda, svi Srbi...

Jako oprezno sa takvim izjavama, Delije jesu najorganizovanija grupa, ali tvrditi da su veci Srbi od ostalih, to je po meni debilizam koji radja podele. Kada ides na ratiste, ne ides kao Delija/Grobar vec kao Srbin. Ali mi moramo da se delimo po svemu, to je nasa nesreca...

A ovi sto likuju nad situacijom u Partizanu, veze sa mozgom nemaju, pa za Zvezdu bi takodje bilo bolje da je Partizan jaci, sta vredi titula u ovakvoj ligi? Ja bi voleo da su svi timovi bolji, da ojacaju i Vojvodina, Radnicki Nis, Spartak Subotica, Radnicki Kragujevac, Napredak Krusevac, ovo je tremvaj liga, bruka. Slavi se neka titula a u Evropi svi dobijamo po nosu od nekih prosecnih timova...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo , ja sam malo stariji od tebe , tako da se vrlo dobro sećam proslava partizanovih titula kada ih je osvajao , kako ih je osvajao , drugo nisam rekao da su navijači Zvezde veći Srbi , već da su prvi krenuli na ratište organizovano i treće ja bih takođe voleo jaku ligu i što više klubova van Beograda u toj ligi .OK možda ova mlađa ekipa grobara nije učestvovala u orgijanjima Mirka i drugova nad domaćim fudbalom , ali one režimske vođe iz tog vremena , pa i vi sami ste ih prezreli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo , ja sam malo stariji od tebe , tako da se vrlo dobro sećam proslava partizanovih titula kada ih je osvajao , kako ih je osvajao , drugo nisam rekao da su navijači Zvezde veći Srbi , već da su prvi krenuli na ratište organizovano i treće ja bih takođe voleo jaku ligu i što više klubova van Beograda u toj ligi .OK možda ova mlađa ekipa grobara nije učestvovala u orgijanjima Mirka i drugova nad domaćim fudbalom , ali one režimske vođe iz tog vremena , pa i vi sami ste ih prezreli.

 

Nisam siguran da si stariji ali to nije ni bitno. Ja sam isao na derbije devedesetih i mogu ti nabrojati par gde je Partizan drasticno ostecen, nebitno...

Takodje, neki ljudi iz Zvezde su bili na visokim polozajima u SPS...

Delije su uvek bile organizovanije, to sto su oni isli organizovano, to ne znaci nista, svaka cast za to, Grobari su isli neorganizovano tj. ne kao Grobari, to hocu da kazem. Kod Grobara je organizacija uvek bila losija...

Jaka liga ce biti kada Nis, Kragujevac, Novi Sad, Krusevac, Subotica, Kraljevo, kad veliki centri budu jaki i budu imali jake timove. Secam se tamo 96./97.g. , Partizam i Zvezda gostuju u Kragujevcu, 20.000 ljudi na stadionu. To je liga a ne Bezanija, Vozdovac, Lucani, Cukaricki...

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

I molim te nemoj da spominjes najgoreg igraca u vasioni - Dejana Stankovica.

Oво је чиста глупост!

 

 

А, узгред, надам се да ће вечерас Барцелона да испадне, Интер да дође 2 и тако...

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stariji sam siguran budi , vidiš , ti se sećaš 96/97 a ja 86/87 .

 

Stariji sam siguran budi , vidiš , ti se sećaš 96/97 a ja 86/87 .

 

Secam se i ja 86/87 ali nije bitno. Recimo da sam kao klinac isao 89.g. u Osijek kad su gostovali Partizan i Zvezda...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strahinja svaka čast ali moja prva propusnica za Sever , koju još uvek čuvam , je iz 1985. godine i potpisala je lično legendarna Dara Zec .

Kashmire , ja samo iznosim svoje mišljenje , sa Strahinjom mogu da raspravljam on je bar bio u Osjeku , a ti i ja nismo ista liga .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strahinja svaka čast ali moja prva propusnica za Sever , koju još uvek čuvam , je iz 1985. godine i potpisala je lično legendarna Dara Zec .

Kashmire , ja samo iznosim svoje mišljenje , sa Strahinjom mogu da raspravljam on je bar bio u Osjeku , a ti i ja nismo ista liga .

 

Brate, glupa je rasprava, svodi se na to ko je veciSrbin, to su kafanske price i izazivaju podele. Malo nas ima i u govnima smo da bi se delili...

 

Majore, cini mi se da ste u Osijeku Kohorti na jednom od poslednjih gostovanja digli dve zastave, da li se varam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кашмире, зајеби псовање.

 

 

Мајоре, та прича о томе како сте добили надимак је будалаштина. Ви сте пандурски, а ми војни клуб. Не знам шта ту није јасно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strahinja svaka čast ali moja prva propusnica za Sever , koju još uvek čuvam , je iz 1985. godine i potpisala je lično legendarna Dara Zec .

Kashmire , ja samo iznosim svoje mišljenje , sa Strahinjom mogu da raspravljam on je bar bio u Osjeku , a ti i ja nismo ista liga .

 

 

Oprostite gospodaru. Izvinite sto nizi stalez ulazi u raspravu sa bozanskim bicem. Bolje cuti. Ne znam sta si umislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axeanosilase izlazim iz diskusije samo to da smo mi pandurski klub je izmišljotina tadašnjeg režima proizašla iz potrebe da se kontrolišu "reakcionarni" elementi koji su osnovali klub.OK sve je to sada davna prošlost i oba kluba sada imaju svoje ime i prezime ,što je dobro ,ali eto istine radi samo sam hteo ovo da kažem.Inače o istoriji CZ i zvaničnoj i nezvaničnoj bih mogao romane da napišem , da budem malo neskroman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate li sa danas u 16.00 od Terazijske cesme krecu Zvezdini navijaci u Pionir...

 

Delijama svaka cast za gostovanje na Kosovu i Metohiji, za humanitarne akcije, kada su nosili pomoc na Kosovo i Metohiju...

Ovo sa organizovanim odlaskom na kosarku je samo zato jer su Grobari imali korteo , dva velika i uspesna u poslednjih mesec dana, pa da sad malo i oni privuku paznju...

Naravno, radili su oni korteo i ranije ali ovo danas je ocigledno zasto rade...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мајоре, хајде, свега ти, испричај своју верзију оснивања Звезде. Нисам претерано упућен, а интересује ме.

 

Иначе, током деведесетих су сви на северу били обучени у оне одвратне шушкаве тренерке. Били сте дизелашки понос.

 

@Оља

Ови?

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...