Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

@Axeanosilas: Navijam za Partizan poslije Buducnosti, ali ne znam zbog cega su Cibosi budale...

Чудно, људи који навијају за Будућност, углавном навијају за Звезду (мање-више због ривалства Партизана и Будућност током деведесетих, кад сте и титулу узели). Цигани су Варварима бубњеве поклањали почетком деведесетих, па то пријатељство од тада датира, чини ми се.

 

Кад је навијачка страст у питању не може се бити политички коректан...

 

Одабери један од одговора:

1. Зато што су хрватски тим

2. Зато што их карамо као будале

3. Погледај под 1

4. Погледај под 3

 

П.С. Да ли можеш да разумеш да неки људи, попут мене, једноставно мрзе неке тимове, као и све што има везе са тим тимовима. Ако не можеш, не кривим те, ако можеш, онда ти је јасно зашто су оне будале - будале. ;)

 

Поздрав и све најбоље.

 

Је ли се славила бронза одбојкашица у Подгорици? Јел' те пробудио какав јутарњи рафал?

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Axeanosilas: Nema problema ako Cibonu ne volis zbog bilo cega, izuzev zbog toga sto su Hrvati. Licno, mi smeta kad se neko mrzi zbog nacionalnosti, vjere,...

 

Nisam cuo rafale, vjerovatno sto se zenska odbojka slabo prati.

 

Sto se tice Partizana, sjecam se koliko sam se radovao svakoj njihovoj pobjedi i plakao zbog poraza. Cesto kazem da mi je Partizan skratio zivot zbog sjekiracije, mada je uglavnom dobijao utakmice :) No, od kad se raspala SFRJ, ja sam se po tom pitanju naglo "ohladio" jer je devalvirao kvalitet sporta u svakom segmentu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да Дробњак није погодио ону тројку, свашта би било...

 

Иначе, нисам очекивао да ће ови да победе Русију, али јесмо... :rockdevil: Не волим одбојку уопште...

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav fuzbal, bliži se još jedan duel Federera i Nadala na Mastersu u Šangaju (koji ja opet ne mogu da gledam) :cry:

To je veća poslastica čak i od dobitka na kladionici za kombinacije sastavljene od XY mečeva iz treće lige zemlje za koju nikad niste čuli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ne treba ni zaboraviti da je Rafa mlađi 5 godina, te da je Federer sa 19 godina koliko je Nadal imao kad je dostigao drugu poziciju, bio 29. na ATP ranking-u. Ali španjolsko m*do me nervira jer je prerano krenuo sa tim "Ja sam king of clay i ostale podloge za mene su teške" fazonom, tako da to ne obećava mnogo. A, rekoh, valjda mu je i riba pomutila razum zadnjih meseci. :cool:

Izvinite, ovde se ipak raspreda o futbolu. :banovan:

Edited by ~Snowy Owl~

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da baba ima kurac bila bi deda. :)

 

 

Обрати пажњу ... -и даље је баба-

 

 

Не може Рома ништа, узгред. Јуче је Катанија играла скоро целу утакмицу са играчем мање ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast,ali ne interesuju me neke balticke lige,belgijski i holandski sampioni....,evroliga je prava stvar.

 

А то што најјачи тим Шпаније игра са нама у групи, нема везе, зар не ?

 

Него, нисам Новосађанин али волим Војводину :):):) Напред, Звездо!

Share this post


Link to post
Share on other sites

А то што најјачи тим Шпаније игра са нама у групи, нема везе, зар не ?

 

Него, нисам Новосађанин али волим Војводину :):):) Напред, Звездо!

Da je najjaci igrao bi u evroligi,ovako nema inspiraciju da se takmici sa belgijskim sampionima...budi realan nije isto igrati sa Realom u evroligi i u baltickim LJigama.

 

FK Partizan bojkotujem,tako da me zabole za rezultat...

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...