Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh, kad bismo mogli da nekome prosledimo i Bjekovica ...

Pored njega bi i Real Madrid propao i bankrotirao za 2 godine.

 

Kad bi Zacevic i Bjekovic otisli, ja bi slavio mesec dana!

 

Nece oni bankrotirati, napunili su dzepove, mocniji su od mnogih politicara...Govna :puke:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenile su se sve vlasti a oni su jos uvek tu, zar to ne govori dovoljno?

Oni ce otici kad oni budu hteli jer niti ko moze da ih smeni niti da ih otera jer bi to neko vec uradio.

Zato je nas fudbal u ambisu tako dubokom da se i ne vidi gde je ...

Ja, naravno, smatram da ce privatizacija tih klubova (Partizan, Crvena Zvezda - joj, komunisti i partizani - dokle vise?) biti cista pljacka ali ovako vise ne ide, vlasnik kluba ce se bar malo truditi oko njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axeanosilas - Curkovic vise nije predsednik partizana.

 

Да си ти мени жив и здрав, и Милошевић је поднео "оставку" на место председника СПС кад је ступио на дужност председника СРЈ, па се он ипак питао за све што се тиче унутрашње политике у тој злочиначкој организацији (СПС). Тако је и са овим, а што еј најцрње и најгоре, он је председник СОК-а, то је ОКС-а, пошто је мајмуну, а разлози су познати, сметало да ОК има префикс српски.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

I da..Jesic treba da ide..Covek je totalni kreten..unistio je i ono malo bede u Partizanu.

 

Jesic jeste kreten i ja ga ne podnosim ali njegovim odlaskom se nece nista resiti, zna se ko je glavna banda, ko su najveci lopovi i mafijasi, Zecevic i Bjekovic, pa ustasa Curkovic...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da..Jesic treba da ide..Covek je totalni kreten..unistio je i ono malo bede u Partizanu.

Jesic jeste kreten i ja ga ne podnosim ali njegovim odlaskom se nece nista resiti, zna se ko je glavna banda, ko su najveci lopovi i mafijasi, Zecevic i Bjekovic, pa ustasa Curkovic...

 

Slazem se druze Strahinja. Jesic me nervira jer je njihov covek..poslusnik. Garantujem da mu Bjekovic sastavlja tim.

 

Nego, uvek sam se pitao..ako ta garnitura ode..ko ce je naslediti..i hoce li iko ulagati u Partizan?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se druze Strahinja. Jesic me nervira jer je njihov covek..poslusnik. Garantujem da mu Bjekovic sastavlja tim.

 

Nego, uvek sam se pitao..ako ta garnitura ode..ko ce je naslediti..i hoce li iko ulagati u Partizan?

 

Da, pazi, Boja nije igrao od pocetka prvenstva i onda se odjednom pojavi na derbiju! Naravno, na derbi dolaze menadzeri i ovoga su stavili da igra ne bi li ga prodali...A mali Marinkovic pre toga odigra par odlicnih utakmica, daje golova a ovi ga drze na klupi.

 

Ma nema sanse da ovi odu, pa oni ce kupiti Partizan ili ce vladati iz senke, kupice ga neki njihov covek...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, pazi, Boja nije igrao od pocetka prvenstva i onda se odjednom pojavi na derbiju! Naravno, na derbi dolaze menadzeri i ovoga su stavili da igra ne bi li ga prodali...A mali Marinkovic pre toga odigra par odlicnih utakmica, daje golova a ovi ga drze na klupi.

 

Ma nema sanse da ovi odu, pa oni ce kupiti Partizan ili ce vladati iz senke, kupice ga neki njihov covek...

 

Ko ce ga znati..jbg, kad je Dzaja otisao..onda mora i Bjekovic i ekipa otici. Samo da se ne prekine bojkot. Umesto da naprave ok ekipu oni prave stadion. Za koga? :)

 

Inace, Marinkovic je car..Odlicno izvodi slobodnjake..a dobar je i Smiljanic. Ostalo je prosek..mislim na mladju gardu. Jovetica nisam gledao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ne krivim Jesica. On je rekao Zeki i Bjeki koga hoce da dovede. Secate se Blagoya Georgieva i Ibrahima Gueye-a. Obojica kostaju jedva 1 000 000$, a uprava je dovela igrace iz BASK-a i iz BSK Borce (ako se uopste tako zovu klubovi) za DZ. Ne bi se oni otvorili nikada ni za pola miliona, a partizan je sigurno medju tri najbogatija kluba na Balkanu (realno). Sto se tice oni igraca koje ce dovesti: Mogu oni da dovedu i 15 igraca, sta kad ce svi da budu na nivou Lazica, Maletica, Esena Nikolova (najveci promasaj partizana u poslednjih 10 godina), Radosavljevica (koji je zaista pre bio odlican igrac). Partizan nema ni jedno pravo pojacanje, osim Zajica koji i nije neki igrac, a ipak nam je vodja na terenu. To je tuzno. Bas me zanima kog olosa ce sad dovesti, milu li im mesecinu, ocu lepo da se nasmejem i da izvrsim atentat na Zeku I Bjeku. A najveca tuga je sto cak i u nasoj ligi ima boljih igraca od Lazica i Maletica. Npr. partizan opusteno moze da dovede Ivana "Guti" Jovanovica. Ne znam gde igra, ali ne igra sigurno u nekom velikom klubu, pa da partizan ne moze da ga dovede.

 

To je to od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ne krivim Jesica. On je rekao Zeki i Bjeki koga hoce da dovede. Secate se Blagoya Georgieva i Ibrahima Gueye-a. Obojica kostaju jedva 1 000 000$, a uprava je dovela igrace iz BASK-a i iz BSK Borce (ako se uopste tako zovu klubovi) za DZ. Ne bi se oni otvorili nikada ni za pola miliona, a partizan je sigurno medju tri najbogatija kluba na Balkanu (realno). Sto se tice oni igraca koje ce dovesti: Mogu oni da dovedu i 15 igraca, sta kad ce svi da budu na nivou Lazica, Maletica, Esena Nikolova (najveci promasaj partizana u poslednjih 10 godina), Radosavljevica (koji je zaista pre bio odlican igrac). Partizan nema ni jedno pravo pojacanje, osim Zajica koji i nije neki igrac, a ipak nam je vodja na terenu. To je tuzno. Bas me zanima kog olosa ce sad dovesti, milu li im mesecinu, ocu lepo da se nasmejem i da izvrsim atentat na Zeku I Bjeku. A najveca tuga je sto cak i u nasoj ligi ima boljih igraca od Lazica i Maletica. Npr. partizan opusteno moze da dovede Ivana "Guti" Jovanovica. Ne znam gde igra, ali ne igra sigurno u nekom velikom klubu, pa da partizan ne moze da ga dovede.

 

To je to od mene.

 

Hej, mi smo igrali ligu sampiona ,zaradili pare, uprava proda tri najbolja igraca, opet zaradi pare a nijedno pravo pojacanje ne dovedu! Posle kazu kad smo prezimili u kupu uefa i ispali od buduceg pobednika CSKA, da je Partizanu kup uefa doneo gubitak! Pa to nije normalno! Da ima pravde u ovoj drzavi, oni bi davno bili na robiji!

Pa jel onaj novinar objavio knjigiu o svim lopovlucima u Partizanu i nikom nista. Pa tuzioc bi morao da reaguje ili da uhapsi toga sto je pisao radi klevete ili da ovi popasu robiju. Pametnome dosta...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova lica u 'A' reprezentaciji

 

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Havijer Klemente pozvao je tri dosadašnja mlada reprezentativca za prijateljsku utakmicu sa Norveškom koja je na programu 15. novembra u Beogradu.

 

Klemente je u dogovoru sa selektorom mladih Miroslavom Đukićem odlučio da pruži priliku Dušku Tošiću, Milošu Krasiću i Bošku Jankoviću.

 

Njih trojica će nastaviti da igraju za mladu selekciju, ali ih je selektor, koji nije prisustvovao konferenciji za novinare, pozvao pošto su oni "prirodni naslednici" igrača u A reprezentaciji.

 

Igrači će se okupiti u ponedeljak do 13 sati u Kovilovu i imaće dva treninga pre utakmice u sredu. Među "orlovima" nema povređenih igrača.

 

Na Klementeovom spisku nalazi se i Milan Stepanov, koji neće moći da igra zato što je dobio dva žuta kartona na letošnjoj utakmici protiv Češke, ali je stručni štab ocenio da je on deo reprezentacije, tako da će provoditi vreme sa ekipom.

 

Spisak igrača za utakmicu sa Norveškom:

 

Golmani: Vladimir Stojković i Vlada Avramov

 

Odbrana: Marjan Marković, Nemanja Vidić, Milan Stepanov, Branislav Ivanović, Mladen Krstajić, Duško Tošić i Ivica Dragutinović

 

Sredina terena: Igor Duljaj, Nenad Kovačević, Dejan Stanković, Ivan Ergić, Aleksandar Trišović, Saša Ilić, Miloš Krasić, Boško Janković i Ognjen Koroman

 

Napad: Marko Pantelić, Nikola Žigić i Danko Lazović

 

 

Đukić objavio spisak za Portugalce

 

Selektor mlade fudbalske reprezentacije Srbije Miroslav Đukić objavio je spisak igrača za prijateljsku utakmicu s Portugalom sledeće nedelje.

 

Meč se igra u utorak, 14. novembra, a nacionalni savezi dogovorili su se da se odigra i revanš meč pre kvalifikacione utakmice seniora sledeće godine. Đukić će u petak doputovati u zemlju, a tokom vikenda gledaće mečeve Meridijan Superlige. Reprezentativci će se okupiti u nedelju do 12 sati u Beogradu, a u ponedeljak putuju u Portugal.

 

Stručni štab nacionalnog tima pretrpeo je promenu, pošto je dosadašnji trener golmana Stevan Mićić otišao u olimpijsku selekciju Kine. Njegovo mesto zauzeo je Dragan Vasić iz Vojvodine.

 

Spisak igrača za utakmicu sa Portugalom:

 

Golmani: Damir Kahriman i Igor Stefanović

 

Odbrana: Nemanja Rnić, Zoran Rendulić, Ljubomir Stevanović, Aleksandar Kolarov, Gojko Kačar i Antonio Rukavina

 

Sredina terena: Nikola Drinčić, Dejan Milovanović, Đordje Ivelja, Predrag Pavlović, Miralem Sulejmani, Stefan Babović i Milan Smiljanić

 

Jbt. Djuka opet nije zvao Marinkovica :mad:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хавијер није требалода зове Красића... А Јанковић треба да почиње утакмице ...

 

И да ддам да су у младу позвани нападачи : Ракић, Мрђа и Веселиновић.

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite kome ide zlatna lopata

Gianluigi Buffon

Thierry Henry

Pirlo

Cannavaro

Zidan (mada nemam pojma odakle on u igri, kad se povukao iz fudbala, a i dati njemu znaci podrzavati nasile u sportu)

 

Mislim 10 njih je u igri, ali ovi imaju najvise sansi.

Edited by Silver Surfer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...