Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Постоји ли икаква шанса да ако добијемо Уникаху, а Рома Цибону, Цибона испадне?

 

ПОСТОЈИ! :)

 

Уникаха добила Рому. Ми смо бољи у међусобним од Роме, а Уникаха од Цибоне. Ако Рома кући добије Цибону са више од 7 разлике, а ми добијемо Уникаху (што је извесно), ми ћемо имати 7/7, а Рома, Цибона и Уникаха 6/8. У тој комбинацији испада Цибона јер је лошија и од Уникахе и од Роме у међусобним дуелима. Како би то било добро. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ПОСТОЈИ! :)

 

У тој комбинацији испада Цибона јер је лошија и од Уникахе и од Роме у међусобним дуелима. Како би то било добро. :)

 

To bi bilo toliko dobro da bi se moralo proslaviti :D

Mada, briga me za cibonu, samo da mi prodjemo...

Mada, bilo bi lepo slusati ih kako kukaju :bigblue:

 

I hoce li Pionir izdrzati, ima da se sve trese, kada se zaori iz svih grla :pivopije:

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi bilo toliko dobro da bi se moralo proslaviti :D

Mada, briga me za cibonu, samo da mi prodjemo...

Mada, bilo bi lepo slusati ih kako kukaju :bigblue:

 

I hoce li Pionir izdrzati, ima da se sve trese, kada se zaori iz svih grla :pivopije:

 

Наравно да је битно да ми прођемо, али кад би се поклопило овако како описах, било би као да си се напио као стока, привео неку девојку, а кад се пробудиш скапираш да је у питању Моника Белучи. :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да је битно да ми прођемо, али кад би се поклопило овако како описах, било би као да си се напио као стока, привео неку девојку, а кад се пробудиш скапираш да је у питању Моника Белучи. :):)

 

:):):)

 

Ipak je veca verovatnoca da mi prodjemo a Cibona ispadne. Neka Monika pati sto nije sa nama :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da dodjem mnogo ranije i zauzecu najbolji zabod u hali... jednom sam bio na tom mestu i odusevio se. To je ono mesto u kome se nalazi samo 2 reda i 8 sedista, odseceno od drugih (malo odseceno). Tu sam sa navijacima a nece mi niko prolaziti da bi se probio do nekog mesto u pizdoj materini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...